reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Szczerze mówiąc to nawet nie tyle boli co przeszkadza :-p Nie wiem jak to wytłumaczyć. W każdym razie nie jest to ból żeby musieć brać prochy.

Losek będzie dobrze - musi być :-D
 
reklama
Dziendobry w poniedzialkowy dzien u nas pogoda jesienna (gdzie to lato)pozatym o 15 mam kontrole wszpitalu mam nadzieje ze wszystko ok.
 
Dzień dobry :) u mnie też pada, a ja mam załatwiania na mieście, oj ciężko mi się będzie zebrać,,,
no ale szczęśliwie nie mam żadnych dolegliwości ciążowych. Miłego dzionka i niech choć u Was słoneczko wyjdzie :)

 
Witam się poniedziałkowo :-)

Pogoda do bani !! Rano nie mogłam się obudzić :-p a teraz muszę w pracy walczyć z opadającymi powiekami... Ehhh...

Dziewczyny czy Wy też macie takiego lenia jak ja ?? Matko nic mi się nie chce. Jakiś dramat normalnie ! Ledwo ręką ruszę to już prawie zadyszki dostaję, więc wolę nie robić nic :-p

Miłego dzionka Ciężaróweczki :-D
 
HEJKA
U mnie pogoda tez jest okropna, ciekawe kiedy bedzie to lato.. :/
Mi sie tez nic nie chce, straszne to jest, spie codziennie po 10h, no ale musze sie zabrac za siebie w koncu, no i za moja prace magisterska bo za 3 dni obrona.... aaaaaaa :)
chcoiaz samopoczucie caly czas srednie, mdli mnie jesli nic nie zjem.. tak sie zastanawiam i chyba malo z nas wymiotuje, a na pewno malo dziewczyn o tym pisalo.. wiec nie jest tak zle chyba z nami.. chcoiaz ja chcialabym juz miec ten 1 trymestr za soba i odrodzic sie na nowo z lepszym samopoczuiem ;)
 
Witam Mamuśki!
Ja też mam strasznego lenia, przeleżałabym cały dzień. No ale niestety trzeba chodzić do pracy. Kiedy zamiezacie iśc na zwolnienie?
Też bym chciała mieć juz za sobą te pierwsze 3 m-ce :)
 
Witam się dziewczyny poniedziałkowo:-)

Hej Kobitki :-)

Jak Wam minął weekend ? My się wybraliśmy na działkę i dzisiaj nawet przyjechała moja koleżanka ze swoimi dzieciakami, więc mój Lolek miał zajęcie. Odkryłam że nie bardzo mi pasuje mięso i grill mi trochę nie podchodzi...

Czy Was też tak "ciągnie" brzuch ?? Kurcze dawno byłam w ciąży i nie pamiętam takiego objawu...

Pozdro :-D

Nam weekend minął nawet dobrze i nawet pogoda niespecjalnie nam przeszkadzała:-) mnie też trochę brzuch boli i jest to jakieś dziwne uczucie, ale nie jest to jakiś wielki ból:tak:

Wiem od dzisiaj 8... az sie sama boje powiem szczerze jak na to patrze...zeby tylko wszytko bylo ok... :)

Kochana nic się nie bój wszystko będzie w porządku;-)

Dziendobry w poniedzialkowy dzien u nas pogoda jesienna (gdzie to lato)pozatym o 15 mam kontrole wszpitalu mam nadzieje ze wszystko ok.

Trzymam kciuki o 15, żeby wszystko było w porządeczku;-) ja jutro idę do lekarza po pracy:tak:

Witam się poniedziałkowo :-)

Pogoda do bani !! Rano nie mogłam się obudzić :-p a teraz muszę w pracy walczyć z opadającymi powiekami... Ehhh...

Dziewczyny czy Wy też macie takiego lenia jak ja ?? Matko nic mi się nie chce. Jakiś dramat normalnie ! Ledwo ręką ruszę to już prawie zadyszki dostaję, więc wolę nie robić nic :-p

Miłego dzionka Ciężaróweczki :-D

Magada z tym zwolnieniem to w sumie nie wiem, bo narazie się dobrze czuję, ale jutro mam wizytę u lekarza i to pewnie on będzie miał decydujące zdanie :-D

Kochana, ależ oczywiście, że mam takiego lenia jak TY:-p nic mi się nie chce, a do tego taka pogoda, że najchętniej z domu bym nie wychodziła:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja nawet myślałam o zwolnieniu. Chciałam wziąć tak od 12 tygodnia, ale jeśli 9 lipca wszystko będzie cacy (kolejne USG) to wezmę sobie L4. A co !! Mam w dupie zasypianie na biurku...
 
reklama
Dzien doberek :) pogoda paskudna i nigdzie nie wychodze dzisiaj - tylko po mlodego do przedszkola popoludniu...
Dziendobry w poniedzialkowy dzien u nas pogoda jesienna (gdzie to lato)pozatym o 15 mam kontrole wszpitalu mam nadzieje ze wszystko ok.
daj znac po wizycie - ja ide jutro na 19
Witam Mamuśki!
Ja też mam strasznego lenia, przeleżałabym cały dzień. No ale niestety trzeba chodzić do pracy. Kiedy zamiezacie iśc na zwolnienie?
Też bym chciała mieć juz za sobą te pierwsze 3 m-ce :)
ja to na pewno od 1 wrzesnia bo w szkole pracuje i nie bede mieszac w podziale godzin a poza tym po co mam sie dzieciarnia przejmowac i denerwowac zamiast se relaksowac...
Ja nawet myślałam o zwolnieniu. Chciałam wziąć tak od 12 tygodnia, ale jeśli 9 lipca wszystko będzie cacy (kolejne USG) to wezmę sobie L4. A co !! Mam w dupie zasypianie na biurku...
pewnie, ze tak, ja juz bym byla ale chce pozamykac sprawy na koniec roku w szkole - jeszcze z tydzien - dwa wytrzymam:-):-):-)
 
Do góry