reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam!
Forum znam od jego początków, ale jakoś nigdy nie czułam potrzeby pisania. Teraz się ciut zmieniło :-) dlatego się witam z Wami.
Z kalendarza termin mi wychodzi na 27 lutego. Na razie mija powoli nieobecny okres - bez żadnych krwawień, plamień itp. co mnie szalenie cieszy. Na teście dwie kreski, o innych objawach nie mówiąc. Do gina się nie spieszę, bo nic na razie nie może, ale za jakiś miesiąc pójdę, tylko serio te wszystkie badania robicie? Od poprzedniej ciąży minęło te 7,5 roku :szok: i nie bardzo pamiętam, co robiłam, ale było tego znacznie mniej.
Pozdrawiam
An
 
reklama
czesc...witam kolejne nowe lutowe mamy :)
jeśli chodzi o toksoplazmoze...to sam fakt przebywania z kotem nie oznacza że się na nią chorowało...ja miałam spory kontakt z kotami i nie byłam chora...w trakcie ciąży robiłam badania i musiałam uważać. Więc lepiej ostrożnie...

Ja narazie sporo odpoczywam..ale od przyszłego tygodnia wracam do pracy i mam nadzieję że nie zaszkodzi to fasolce i nie objawi się jakimiś plamieniami itp...
Miłej niedzieli :tak:
 
Witam!
Forum znam od jego początków, ale jakoś nigdy nie czułam potrzeby pisania. Teraz się ciut zmieniło :-) dlatego się witam z Wami.
Z kalendarza termin mi wychodzi na 27 lutego. Na razie mija powoli nieobecny okres - bez żadnych krwawień, plamień itp. co mnie szalenie cieszy. Na teście dwie kreski, o innych objawach nie mówiąc. Do gina się nie spieszę, bo nic na razie nie może, ale za jakiś miesiąc pójdę, tylko serio te wszystkie badania robicie? Od poprzedniej ciąży minęło te 7,5 roku :szok: i nie bardzo pamiętam, co robiłam, ale było tego znacznie mniej.
Pozdrawiam
An

Anyolki witam i gratuluję:-) dopiero za miesiąc chcesz iść do lekarza??? Ja też nie chciałam się spieszyć, ale w związku z moimi przejściami w marcu wolę iść wcześniej nawet jak na USG nic jeszcze nie widać:tak:

Mnie dziś mąż namawia na wyjście do miasta do pabu ze znajomymi a mi tak jakoś nie chce się:-)

I co??? Wyciągnął Cię w końcu Mąż???

:-)Mama Sówka jak pogoda w Gliwicach Ze są szanse na grilla;-)

Hehe pogoda taka jak wszędzie, ale grilla zrobiliśmy domowego:-D

Witam, można sie dołaczyć?
Wczoraj lekarz potwierdził u mnie ciąże. Niestety jeszcze nie słyszałam serduszka bo to dobiero koncówka 4 tygodnia. Powiedział że termin wg @ mam na 21 luty.
Tak sie cieszę:-)

Magada witaj i gratuluję bardzo:-) jesteś kolejną dziewczyną, która ma termin na 21 lutego:-)

Mam problem, może wy mi pomożecie. Mam kota i koleżanka powiedziała mi abym się go pozbyła bo rozności choroby. A co wy o tym myslćie? Naprawde koty są niebezpieczne w ciąży?

Kurczę ja tam nie za bardzo znam się na kotach, bo sama nie mam, ale wydaje mi się, że wystarczy jak zrobisz badania i będziesz uważać;-)

Brzuch mnie dziś wcale nie pobolewa....tylko strasznie niezdecydowana jestem co mam jeść...hmm

Madzia to dobrze, że brzusio nie boli:tak: a z jedzeniem też tak mam, że czasem nie wiem co chcę, a zaraz będę wcinać śledziki:-D

Hej dziewczyny!
Pare dni temu zrobilam test i czekamy juz na drugiego dzidziusia!!!
Mam nadzieje, ze dam rade! Julia ma 9 mies ale chcioelismy, zeby roznica nie byla taka duza...mam pewne obawy ale sie ciesze:) czy sa tu mamy ktore maja dzieci z mala roznica wieku??
pozdrawiam i zdrowka zycze!!

Maagdaa witaj na forum i gratuluję tak szybkiego zajścia w ciążę:-) ja Ci niewiele powiem, bo to będzie mój pierwszy Dzidziuś, ale myślę, że taka różnica będzie w porządku:-)

Dzień dobry :) Witam słonecznie na cały dzionek i uciekam, wybieramy się dziś z mężusiem na małą wycieczke, może spotkamy jakąś przyszłą mamę Częstochowiankę :D Hehe
Pozdrawiam :D
Aga jak wycieczka???

Witam niedzielnie ja bym z mila checia jeszcze pospala ale moja coreczka jest innego zdania wiec nici z tego a jak zasnie popoludniu to moze tez pospie , narazie bez mdlosci pije kawke zborzowa i probuje sie obudzic, a przepraszam za te wpisy smieszne ale to mija coreczka dorwala sie do kom nawet niiewiedzialam kiedy.

Dormark tak się zastanawiałam co to za szyfrem piszesz:-p powiem Wam, że ja jestem chyba jakaś dziwna, albo mnie jeszcze to nie dopadło, ale budzę się o 5-6 i już spać nie mogę:confused: nie wiem czy to dobrze czy źle:confused: ale może jeszcze mnie najdzie na spanie:-p

Dziewczyny fajna stronka mozna zobaczyc jak dokladnie wyglada dzidzia w danym tygodniu
--->
8 Weeks Pregnant - 3D Pregnancy Calendar

Losek fajna stronka i gdzieś już ją widziałam:-)

Ja dziś miałam z Mężusiem taki leniwy dzień:tak: choć rano Mężuś był na 4h w pracy:confused: a teraz się wylegujemy i czekamy na mecz Ligii Światowej POLSKA - WENEZUELA:-)
 
Hej Kobitki :-)

Jak Wam minął weekend ? My się wybraliśmy na działkę i dzisiaj nawet przyjechała moja koleżanka ze swoimi dzieciakami, więc mój Lolek miał zajęcie. Odkryłam że nie bardzo mi pasuje mięso i grill mi trochę nie podchodzi...

Czy Was też tak "ciągnie" brzuch ?? Kurcze dawno byłam w ciąży i nie pamiętam takiego objawu...

Pozdro :-D
 
Anyolki moje gratulacje :-) Fajnie że się odezwałaś :tak:


Magada witam i serdecznie gratuluję :-) Sporo już lutówek z takim terminem :tak:Co do kota to tak jak pisały dziewczyny koniecznie zrób badanie - może byłaś już chora i nic Wam nie grozi. Trzymam kciuki ;-)

Maadgaa moje gratulacje :-) Na pewno sobie poradzicie :tak:

Buziaczki dla wszystkich niewymienionych z nicka ciężarówek-lutówek :-D;-)


 
reklama
na pewnoe to nic zlego , jesli bol jest do wytrzymania to musisz jakos to przetrwac ale jesli Cie bardzo boli to wtedy idz do lekarza , mi moj L kazal kupic nospe (rozkurczowo) w razie czego i miec w szafce, i gdby mnie bardzo bolal brzuch to mialam dzownic do niego.. pewnie wtedy kazal by wziasc.. dlatego jak bol jest niezbyt bolesny to chyba wszytsko ok.. ale zawsze mozesz zadzownic albo podjechac do L , bo ja pewnie bym tez nie wytrzymala i dzownila..

Wiem od dzisiaj 8... az sie sama boje powiem szczerze jak na to patrze...zeby tylko wszytko bylo ok... :)
 
Do góry