reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

hej...
Monia super że bilans wyszedł super :D:D:D musimy sie kiedys umówić na tą akcję hehehehe

Tygrynko a to Sebus nie śpi Ci już w dzień???
Edytko Kochana trzymam kciuki :D:D:D

U mnie nieco lepiej wstałam z łóżka bez bólu a to już coś...
 
reklama
Cześć!
Ja zaglądam ale nie piszę, bo roboty mam od groma. Młody ma za tydzień 4 egzaminy. Aaaaa :szok: ale wierzę, że da radę (w końcu sama go tak umówiłam). Póki co jednak trzeba pracować. Samą też mnie gonią terminy.
Agapa, dobrze, że już w domu. Biedny maluszek! Masz chustę? Może pomyśl o noszeniu go w niej, to bardzo odciąża ręce i kręgosłup, a dziecko się uspokaja, wycisza i wraca do normy.
Edyta, kciuki zaciśnięte.
Patrycja, współczuję. Mnie tak bolały stopy. Nawet mi to zdiagnozowali, ale leczenie... pan mi powiedział, że tak głęboko nie dojdzie żaden lek, można by podawać blokady (takie zastrzyki do stawów). Aż tak nie bolało, a po ciąży mi przeszło. Oby u Ciebie to się dało jakoś łatwo i szybko wyleczyć. Zdrówka!
Monia, fajnie, że Emisia fajna :-)
Trzymajcie się zdrowo :happy:
An
 
Witam:)
Mamy tu troszkę zmartwień,ale miejmy nadzieję,że nie będzie źle,wkrótce wiosna,cieplejsze dni i więcej słoneczka to i nam będzie przyjemniej i pewnie łatwiej-teraz ta pogoda sprzyja chorobom i wirusom.
U mnie córka jeszcze ma tę ospę,reszta narazie nie,a z synem najstarszym jutro jadę do szpitala i go tam zostawiam na kilka dni-będzie diagnozowany,żeby znaleźć przyczynę utraty przytomności miejmy nadzieję,że nie wyjdzie nic złego-już wystarczy tych złych wieści na ostatni czas.

ja jestem dzisiaj ogólnie rozbita i jakaś przygnębiona,chce mi się narzekać i wydaje mi się,że z niczym sobie nie poradzę,jakiś taki pesymistyczny poranek,ale może uda mi się rozgonić te złe myśli,najlepiej to się pomodlę-wyciszę się-wogóle miałam pamiętać o tym,by zaczynać dzień od modlitwy-postanowienie wielkopostne,a w tym biegu porannym-wysyłanie dzieci do szkoły-zapominam o tym.Muszę się nauczyć wstawać dużo wcześniej,kiedy jeszcze wszystkie dzieci śpią-wtedy będzie łatwiej i więcej czasu dla siebie zanim one wstaną.
Pozdrawiam,życzę zdrowia i żeby wszystkie problemy się porozwiązywały:tak:
 
Anne trzymam kciuki za syna... oby to nie było nic groźnego... zdrówka dla córki a dla Ciebie pozytywne fluidki....bedzie dobrze :*

An trzymam kciuki nza egzaminy syna :*
 
Witajcie!
Anne zdrówka dla córki i powodzenia dla syna! czasem kazdy ma gorszy dzień, ale życze poprawy humoru!
Anyolki powodzenia dla syna, na pewno sobie świetnie poradzi!
tak Pati, Seba już od jesieni nie śpi w dzień, czasem się oczywiście zdarzy, np w taki ponury dzień jak wczoraj lub w czasie jazdy samochodem, ale generalnie nie ma już drzemek, bo była histeria przy usypianiu a potem chodził spać o 23, odkąd przestał spać w dzień zasypia najpóźniej o 20:30 a wstaje ok 9 (poza tym tygodniem koedy budził się ok 6/7 dopóki nie poszłam po rozum do głowy i nie zasłoniłam rolet :D)
u nas ponuro ale cieplutko, 8 stopni - wiosna idzie :D miłego dnia!
 
Witajcie,
ja jestem wykonczona...Maz od soboty jest lezacy- okazalo sie , ze ma strasznie potluczony kregoslup, do tego Maly nie da mi sie ruszyc na krok i mam w tej chwili dwoch dwulatkow na glowie. Poza tym ok, czekam jak na szpilkach do 8 marca na rezonans Meza , ale po wtorkowej wizycie u lekarzza jestem spokojniejsza, te dolegliwosci sa zwiazane z potluczeniem
Pozdrawiam i trzymaj sie mocno Agapko:*
 
Hej!
Dziewczyny i jak tam? Mam nadzieję, że ciut lepiej.
Cisza taka tutaj, ponuro i w ogóle. Może każda napisze coś fajnego o swoim dwulatku?
Eeee, nie umiem sobie nic przypomnieć... O, już wiem, dziś bawiła się ciastoliną. Przyniosła mi takie coś i pokazuje. Co to? - pytam. Hau-hau. Śliczny piesek. Za chwilkę znowu przynosi. A to co? A ona taka oburzona: hop-hop! (znaczy się zając). Faktycznie, jak mogłam tych uszu nie zauważyć... I śmiesznie mówi: andin (jeden), a potem ci (trzy), co oznacza więcej niż jeden. W ogóle mi się rozgadała, ale tak po dziecięcemu: duła (duża), ut-ut (huśtać), apam (podrzucać), no i kok-kok, czyli kochać. Sam cukier :-)
An
 
fajnie tak z gadaniem An :) mojemu się ewidentnie nie chce gadać: mama! - słucham? - am! - ale co am? -am! - no ale co am? -am, am!! - ale co z tym am kochanie?? - dajjjjjjjjjjjjj :D
ja dzisiaj odbierałam z przedszkola i pilnowałam 3latkę.. dobrze że mąż był ze mną bo opanować tę dwójeczkę cieżko by było :D ale fajnie się maluchy pobawiły :)
 
hej
ja dziś na kontrolę jade.... nie powiem troche sie boje heh...
Kuba dużo mówi najbardziej mi sie podoba jak liczy a liczy tak - eden( jeden) wa ( dwa) ci( trzy) osien ( osiem) ewem( siedem)..... albo gdy go pytam Kubus kochasz mamusie?? On odpowiada - tak- ja sie go pytam a jak kochasz mamusie a on na to- bajdzio i monio ( bardzo i mocno ) :):):):)
 
reklama
Hej, kochanewracam w poniedziałek do pracy, Hania kolejny tydzień na antybiotyku :(( .Lekarz, który jest na zastępstwie wciskał mi, że ma czyste gardło kiedy ja widziałam czerwone łuki, że hej.Dał mi badanie moczu i posiew ?!
mad.gif
i kazał czekać na naszą lekarkę 2 dni( była na urlopie ) Jak ona wróciła i zobaczyła, to się okrutnie wściekła
realmad2.gif
, Mała ma ostre zapalenie krtani i kolejny antybiotyk. Ale przestała gorączkować i bedzie dobrze. Hanutka po 2 urodzinkach, pyszczy jakby więcej....
sorry2.gif
na wszystko ma odpowiedź - niestety zrozumiałą wolałabym, żeby mówiła w swoim narzeczu... Ale niektore słowa miód na serce totam cie mocio czyli tak, tak to co zawsze nas rozczula kocham cie mocno
laugh.gif
apotem następuje ścisk, którego nie powstydziłby atleta
laugh.gif
Wrzucę zdjęcia jak rozpakowuje prezenty i jaka znudzona świętowaniem i słodkościami na drugi dzień.Pozdrawiam i ściskam gorąco
 
Do góry