reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Hej,
Pati jasne, sie rozumie:tak: Powodzenia cokolwiek to jest;-)
Tygrynko fajnie masz z tymi spotkaniami:tak: Kiedy moja kolezanka sie tutaj przeprowadzi tez bede miala super, bo ma synka w malej wieku:-)

U nas piekna pogoda a ja siedze w domku:no: bo chora jestem...Ale mimo to jade do reumatologa, poniewaz gdybym przesunela wizyte, to musialabym znowu czekac z miesiac. Wiec jade, niech sie dzieje co chce:-)
Milego dzionka dla Was:*
 
reklama
Monia ,Pati jak tam u lekarza ?

Ja dzisiaj mykam do kosmetyczki ,bedzie mi robic mikrodermabrazje lub peeling kawitacyjny, achhhhh jak sie ciesze :-)
 
Edytko jestem przeszczesliwa bo wszystkie wyniki sa w normie:-) lekarz polecil sport, sport, sport:tak::happy2: Wiec biore sie za siebie.
Napisz kochana jak wygladaja te zabiegi, bo etz sie zastanawiam:tak:
 
hej...
nocka do doooopy u mnie.. Kuba często sie budził ja też cos spać nie umiałam...
Wczoraj na wizycie jako tako.... Kuba ma lewą strone słabszą trochę jeśli chodzi o odruchy i dostaliśmy skierowanie na EEG ... termin mamy na 10 lutego.
Monia ciesze sie że wszystko ok
Edytko fajne te zabiegi ...
wybaczcie... nie mam weny :(
 
Pati dzieki za przepisy:tak: Oddzielilam tytuly tlustym drukiem tylko;-)
Edi ooo, zaraz poczytam sobie albo wieczorkiem, bo wtedy mala bedzie spala:-)

U nas oki. Tylko ja sie kuruje, oslabiona jestem...:-(
Milego dzionka.

Dziewczynki leccie na Kulinarny przepisy wstawiac:-)
 
Dzień Dobry. Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?
Nie mam czasu na pisanie:-( Z czytaniem troszkę lepiej, ale też nie tak jak bym chciała:crazy:

Jak nie karmienie to przewijanie, ogarnianie chałupki, gotowanie i jak da radę to jakiś spacerek, a że z Mają po tej ospie jeszcze nie chodzimy na spacerki to muszę jej szukać opieki na ten czas.:cool:

Mam problemy z pokarmem, bo ciągle walczę żeby mieć go jak najwięcej. Ok. 3l wody dziennie, herbatka dla karmiących 3x, ziółka (koper włoski +anyż) 3x i laktator w miarę możliwości, a w cycach pustki:szok:
 
reklama
Hej!
Agapo, z tego co pamiętam, to za dużo wody może hamować laktację! Trzeba pić tyle, ile się chce, a nie na siłę 3 litry, bo może to Ci właśnie utrudnia produkcję mleczka.
Karmienie piersią: fakty i mity dotyczące laktacji - brodawki, dieta karmiącej piersią, dokarmianie, karmienie piersią, laktacja - Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl
Karmienie piersią i laktacja: fakty i mity - Strona: 2 - Niemowlę - dlarodzinki.pl
A mały się najada? Bo mi jak się laktacja normowała, to piersi były puste, ale mleko z nich leciało - pokarm się tworzy na bieżąco, więc "puste" piersi nie są problemem. przystawiaj go często, podchodź do sprawy spokojnie, a będzie dobrze. Trzymam kciuki!
An (a ja karmię nadal)
 
Do góry