reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Hej,
Edytko jestem ciekawa;-) ile Wam wyjdzie za lazienke - pochwal sie:tak:
Tygrynko "laskawas o Pani":-D Kurcze wspolczuje o tej godzinie klasc sie spac:baffled:
Pati i wyglada na to, ze cos w tym jest:-) wiec imprezuj:tak:

Dziewczynki, z tego co mowicie, to niezle salatki robicie (ale mi sie rymlo;-))
Moze tak przepisy w kulinarnym???:happy:

Ja sie przeziebilam buuu i mnie gardlo booooli:no:
 
reklama
Wiadomosc dla Was
Uwaga. Prawdziwa gratka, dla osób z problemami z kręgosłupem. Jeśli masz skierowanie na rehabilitację ruchową kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego. Jesteś w wieku: 30-50 lat. Mieszkasz w Warszawie, jej okolicach lub masz możliwość dojazdu zgłoś się do nas. Dzięki naszej współpracy z jednym z gabinetów fizjoterapeutycznych masz szansę na bezpłatny cykl rehabilitacyjny. Więcej informacji pod adresem kontakt@babyboom.pl

Pati no wlasnie wiem moze dlatego mam problem ze stawami...
:baffled:
 
Witam. Wizyta zaliczona u chirurga, teraz tylko trzeba czekać na telefon kiedy mamy się zgłosić na zabieg. No i wkońcu wrzuciłam obiecaną fotkę :tak:
Motylko ale ty myslisz o salatce dla doroslych czy o takiej ktora nadaje sie dla dzieci ? ja znam jedna z pieczarkami,porem,jajkiem i majonezem ,do smaku sol i pieprz ale raczej dla dzieci ona nie jest odpowiednia, znam tez krabowa...
I takiej i takiej:tak: ale wiem, że krabowa nie dla mnie bo bym tego kraba nie dotknęła:-p

Monikasia byłaś blisko zabicia!! :p
Motylla a myślałam że ściągniemy od Ciebie :p nasze sałatki to: makaronowa z tuńczykiem ogórkiem kiszonym i oliwkami, krabowa z pomidorem ogórkiem i jajkiem, grecka. dla dzieci będzie owocowa, chociaż nam Seba wyjada makaronową i pomidory z greckiej :D
:-p

Hej,
Moze tak przepisy w kulinarnym???:happy:
Oj, tak:tak:
 
Monia zdrowka zycze ...co do ceny to napisze jak juz bede wiedziala :tak:

Motylko ale jakbym zrobila taka salatke to bys nawet nie wiedzial ze to krab bo ja kupuje paluszki krabowe a po ich przerobieniu wygladaja jak makaron :-p
 
Dziewczyny to zapraszam na kulinarny watek - serio:-)
Ja juz bym tez cos nowego gosciom zaserwowala;-)
Dzisiaj robilam Carbonare ale nie taka z prochu:no: Poniewaz my makaroniarze jestesmy:-p(oprocz meza, choc tez zjadl) Zawsze kupowalam saszetke sosu i gotowe:zawstydzona/y: Ale dzisiaj postanowilam sprobowac sama i wyszlo fajnie. Mala sie zajadala:szok: Kurcze cos mi zaczela jesc paluszkami...:confused:
 
to ja też wrzucę na kulinarny :)
Monikasia ale spróbuj jeszcze raz z tym mag.. to już łaskawa nie będę :p chociaż nie, Ty chora, trzeba Cię oszczędzać.. zdrówka!!
no właśnie Motylla, ja też kupuję te paluszki krabowe, to tak naprawdę jest surimi :D czyli paluszki z białej ryby o smaku kraba :D ale smakuje świetnie w sałatce :)

dzisiaj o dziwo zaglądam do Was wcześniej ;) pół dnia spędziłam na sali zabaw z dziewczynami z poznańskiego bb, fajnie jest mieć takie znajome mamuśki z maluchami :)) potem zamiana - mąż wziął dziecia a ja do pisania.. napisałam 3 strony i więcej mi się nie chce :/ znowu posiedzę w nocy... mąż chciałby chociaż 50 stron oddać w sobotę.. a więc brakuje nam 40 :/
 
reklama
hej...
Monia wybacz kochana ale za późno wstałam i nie zdąże teraz nic naskrobać.... zaraz jade na szczepienie z Sebą a potem do neurologa z Kubą.....
zreszta i tak bym nie umiała sie nad tym skupić bo stres mną zawładnął :(
Jak wróce napisze co i jak.....
 
Do góry