reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam sie po weekendzie :)
Dziekuję za pamięć :)


Tygrynko nooo gratulacje ze skończenia pracy :):) wiedziałam że Wam sie uda :*:*
Agapko ja podziwiam Twoją wytrwałośc i wierze w Ciebie :*:* I jak tam strój do chrztu??
Monia fajny pomysł z tą grupą :)
Ja co do teściowej to może sie nie wypowiadam hehehe

Ja w sobote w szkole do 14 bylam, potem spałam do 17 bo przyszłam do domu z gorączką...obudziłam sie jak nowo narodzona i w efekcie posprzątałam całe mieszkanie... Niedziela upłynęła spokojnie, większość dnia odpoczywałam z Kubulkiem potem megaa długi spacer po śniegu :) Dziś idziemy na sanki :)

Tygrynko humorek nieco lepiej, mój znajomy rehabilitant pokazał mi jak mozna ćwiczyć z Kuba by wzmocnić mu tą lewą stronę i ćwiczymy codziennie choć jeszcze nie za bardzo chce ćwiczyć ale znalazłam na niego sposób i do ćwiczeń puszczamy muzykę i ćwiczymy do rytmu :) Tylko czas mógłby lecieć szybciej :dry:
A z lepszych wieści do zdałam polski na 5 :) i tym sposobem została mi tylko matematyka w niedziele i semestr bedzie mozna uznac za skończony :)


Monia z tym kardiologiem to chodzi o córeczkę mojej koleżanki z forum młode mamy...... Straszne jest to co przechodzą i ona i jej córeczka..... Mam nadzieje że dzisiejsza wizyta lekarza z Zabrza cos da.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Patrycja gratki 5-teczki :-)

Monia ten link sie nie otwiera :no:

A u nas bardzo zimno bo az -4 st prosze sie nie smiac ale ja odzwyczailam sie juz od mrozow :-p Dzieci w szkole,maz w pracy a najmlodsze sloneczko jeszcze spi :-)

Milego dnia
 
Witam:)
Nie odzywałam sie czasu mniej.W ten weekend bylismy na 30 leciu u rodziców a Bartek został z babcią super było wybawilismy sie a synus ładnie spał.
Dzisiaj rano zostałam słomianą wdową 6 tyg ciezko mi bo wiadomo Bartus przywiązany do tatusia.
Miłego dni:)
 
Dziewczynki gdzie jestescie?:-)
Alee u nas zimno strasznie dzisiaj rano bylo -10 a w nocy ma byc -15:szok:
Jutro jade do pani, ktora mi zrobi porzadek mam nadzieje z wrastajacym paznokciem:-p
Poza tym jest ok, mala grzeczna jak narazie:-D
 
Witam. Wczoraj wyszłam z Krystkiem na saneczki a W. został w domu z Radkiem, spał więc W. miał luzik. Szkoda że nie wziełam ze sobą aparatu, to bym trochę zimowych fotek po robiła, bo nie wiadomo do kiedy utrzyma się śnieg.
Tygrynko to mozna powiedziec ze juz prawie skonczyliscie :-pto Wy juz bez wozka sie przemieszczacie :szok: my jeszcze nie jestesmy na to gotowi bo maly jak dluzej pochodzi to marudzi ze chce na rece, a ze nie mam sily jego nosic wiec wkladam go do wozka :tak: moj nie pojdzie spac bez kapieli :no:
Krystek to odkąd się Radek urodził to nie używa wózka, a jak się zmęczy to okrakiem go sadzam na Radkowym wózku. Ale przeważnie to biega na własnych nózkach.:-D

Witam sie po weekendzie :)
Dziekuję za pamięć :)

Ja w sobote w szkole do 14 bylam, potem spałam do 17 bo przyszłam do domu z gorączką...obudziłam sie jak nowo narodzona i w efekcie posprzątałam całe mieszkanie... Niedziela upłynęła spokojnie, większość dnia odpoczywałam z Kubulkiem potem megaa długi spacer po śniegu :) Dziś idziemy na sanki :)

Tygrynko humorek nieco lepiej, mój znajomy rehabilitant pokazał mi jak mozna ćwiczyć z Kuba by wzmocnić mu tą lewą stronę i ćwiczymy codziennie choć jeszcze nie za bardzo chce ćwiczyć ale znalazłam na niego sposób i do ćwiczeń puszczamy muzykę i ćwiczymy do rytmu :) Tylko czas mógłby lecieć szybciej :dry:
A z lepszych wieści do zdałam polski na 5 :) i tym sposobem została mi tylko matematyka w niedziele i semestr bedzie mozna uznac za skończony :)


Monia z tym kardiologiem to chodzi o córeczkę mojej koleżanki z forum młode mamy...... Straszne jest to co przechodzą i ona i jej córeczka..... Mam nadzieje że dzisiejsza wizyta lekarza z Zabrza cos da.....
Gartulacje:tak:

A ja sobie pije winko a moze któras sie dołączy:)samej jest mi zle Bartus spi od 19 i jest mi smutno.
Tulam, :happy::tak:
 
No cos tu pusto :(
Madziu tulę mocno.....
Motylku my wczoraj mieliśmy iśc na sanki ale zbyt długo nam zeszlo na zakupach i przełożyliśmy to na dziś....
Kobietki ja mogę miec przerwę w dostawie internetu.... obiecałam bratu pozyczyć modem i już dziś mu go zawiozę... także niewiem kiedy znów sie pokażę.....
 
Dawno mnie tu nie było, witajcie
U nas zima na całego. W weekend byliśmy na sankach Ania i pies przeszczęśliwi - wyszalały się na całego. Mała pomagała odgarniać śnieg (łopatka znalazła zastosowanie nie tylko do piachu:tak:)

Niestety malutka moja dostała jakiejś wysypki i dziadostwo nie chce zejść już ponad tydzień:-(

madzia84 czas szybko zleci, pomyśl, że masz czas tylko dla siebie: na kąpiel, maseczkę lub książkę.

motylla u nas aparat się popsuł, muszę jak najszybciej go dać do naprawy bo chwile tak szybko uciekają, a na zdjęciu można je zatrzymać
 
reklama
Do góry