reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

AN zalezy co lubisz...

Ja mam takie typy:

perfumy

kosmetyki

moze jakas apaszka lub szal jak lubisz

moze cos z ubrania,nowy telefon ? kurcze ja sie nie orietuje jakie sa ceny w Pl dlatego ciezko mi wybrac
:sorry2:


TYGRI Ty czesto jezdzisz na zakupy,moze cos doradzisz ?!!


PATI a Ty gdzie sie ukrywasz? jak egzaminy ?
 
reklama
Edytko właśnie na egzaminach :):)
Zarobiłam dziś trzy piatki :) zaliczyłam informatykę na 5 :) z matematyki tez 5 dostałam :):)
An ja jestem za perfumami :)
Monia jak tam wizyta znajomej??
Ja uciekam jestem dziś cały dzień w biegu a jutro kolejne egzaminy :)
 
PATI no to gratki to ty piatkowa dzieczyna jestes,oby tak dalej ;-)

Natan jeszcze nie spi, i zastanawiam sie o ktorej to moje dziecko pojdzie spac :dry:

Czy wasze dzieci tez tak pozno klada sie spac ? czy moze to tylko moje dziecko tak ma ...
 
Czesc babeczki


PATI czy masz jakies wiesci od AGAPKI ? martwi mnie ze nawet nie zajrzala na chwilke,chyba ze jest jeszcze w szpitalu :eek:


Milego dnia
 
Patrycja, gratulacje!!! Zdolna dziewczynka z Ciebie! Dalej trzymam kciuki!
Moje dziecko zdało na tę kartę - cieszę się.
Perfumy mówicie... może i tak...
An
 
Witam. W. ucina sobie drzemkę, wiec zaglądam. Wczoraj zostawiłam W. i R. przyszywanego wujka z dzieciaczkami, a sama poszłam na rekolekcje i jakoś sobie poradzili bo przed wyjściem nakarmiłam Radka i też W. pierwszy raz przebierał Radka, a w pieluszce była kupka ale sam przebrał chciał żebym to ja zrobiła bo mam wprawę w tym ale ja się na to nie zgodziłam i przebrał sam małemu pieluszkę.:tak:
Edi fajny pomysl:tak: reszta na PW;-)

Moja mala raczej sie nieprzewraca ale zawsze gdzies "zachaczy":baffled: Ale po wizycie w PL przywiozla 2 siniaki;-).
No i moj M wrocil z pracy chory....:no:
Pati zdrowka zycze i zenszen polecam;-)
Zdrówka dla twojego M.:tak:

hej
Monia zdrówka dla Męża i dziekuję za rady :) tak jak Ci już pisałam na pewno skorzystam :):):)
Ja też chora :( gardło mam zawalone katar..ehhh a Kubie przechodzi:dry:
Nocka dzis u mnie kiepska Kuba budził sie 21 razy... zaczełam sobie na kartce liczyć ile razy sie budzi.... rano w szoku byłam że aż tyle :szok: Ciesze sie że przynajmniej Seba i R nie chorują....i mam nadzieje że tak zostanie .. :)
Zdrówka podsyłam

Edytko właśnie na egzaminach :):)
Zarobiłam dziś trzy piatki :) zaliczyłam informatykę na 5 :) z matematyki tez 5 dostałam :):)
An ja jestem za perfumami :)
Monia jak tam wizyta znajomej??
Ja uciekam jestem dziś cały dzień w biegu a jutro kolejne egzaminy :)
Gratulacje:-)

Natan jeszcze nie spi, i zastanawiam sie o ktorej to moje dziecko pojdzie spac :dry:

Czy wasze dzieci tez tak pozno klada sie spac ? czy moze to tylko moje dziecko tak ma ...
Mój Krystek też późno kładzie się spać, wcześniej to 21 już spał a teraz to lata do późna.
 
Witam nocna pora :-)


Any gratuluje synowi zaliczenia ;-)

Motylka to milowy krok jest juz pokonany przez mezusia no to teraz jak juz umie zmianiac pieluszke to trzeba zmobilizowac go na spacerek z Radkiem :-p

Monikasiu u nas tez z pogoda na bakier :sorry: raz pada snieg z deszczem innym razem swieci slonce normalnie nie wiadomo jak sie ubrac...

A ja sobie siedze i czekam az maly obudzi sie na mleczko,spac mi sie nie chce i tak siedze na necie i sobie tworze posta :-)


Dobranoc
 
Hej Kobietki
Mnie choroba rozłożyła na maxa.... mówic nie umiem porozumiewam sie na migi hehehe
Edytko nie mam wieści od Agaty..... pisałam do niej ale nie ma odpowiedzi, ale ma teraz 4 dzieciczków swięta na głowie pewnie sama jeszcze dochodzi do siebie po porodzie to nie ma czasu poprostu zajrzeć.... Dajmy jej jeszcze trochę czasu, Może po świetach juz tak na spokojnie sie odezwie :*:*
Wczoraj zaliczyłam egzamin z biologii i pierwszą cześć egzaminu z polskiego.... Powoli zbliżamy sie do końca semestru :)
 
reklama
PATI wczoraj weszlam na grudniowki z ciekawosci i tam pisala wiec juz wiem co u niej ;-)

Dobrze ze coraz blizej konca semestru w koncu skoncza sie egzaminy i bedziesz mogla odsapnac :tak:
 
Do góry