reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

MADZIA a bylas z tym oczkiem u lekarza ?jesli wolno sie goi to moze warto sie wybrac...oby szybko sie zagoilo :tak:


PATI a co ma byc w ten weekend ?? jeszcze jakies egzaminy przed toba ??


MONIKASIU a ta kolezanka przyjezdza do Ciebie z PL czy mieszka niedaleko Ciebie ?? Ja sobie tak mysle ze jak bedziemy jechac w wakacje do PL i bedzie nam po drodze,a chyba bedziemy jechac przez Niemcy to moglybysmy spotkac sie kawke i ciacho??? Jesli oczywiscie bedziesz miala ochote,mozliwe ze zatrzymamy sie na noc w jakim hoteliku ;-) moze cos polecisz :happy:
 
reklama
Edytko w sobotę egzamin z historii w niedziele praca semestralna z matematyki i egzamin z biologii...
7 stycznia mam prace sem z fizyki i geografii
8 stycznia mam egzamin z fizyki goegrafii i chemii
22 stycznia mam egzamin z matematyki
i jeszcze w miedzyczasie mam 2 cześć egzaminu z polskiego ale nie znam jeszcze terminu...
no to tyle na ten semestr...
Madziu dobrze że juz sie goi :):)
A mnie coś złamało dziś... katar mam gorączke gardło zaczyna mnie boleć :(:( musze coś wziąć by mnie nie rozłożyło przed samymi świetami....
 
Edi fajny pomysl:tak: reszta na PW;-)

Moja mala raczej sie nieprzewraca ale zawsze gdzies "zachaczy":baffled: Ale po wizycie w PL przywiozla 2 siniaki;-).
No i moj M wrocil z pracy chory....:no:
Pati zdrowka zycze i zenszen polecam;-)
 
PATI to przed Toba jeszcze sporo egzaminow ,kciki zacisniete :-)


MONIA dzieki za priv,juz odpisalam ;-) a meza musisz rozgrzac moze lepiej sie poczuje ...:-p



MADZIA to dobrze ze lekarz ogladal malego,w takim razie zdrowka :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ha, "wyrzucilam" meza do syna do pokoju (a mlody rzyszedl do mnie) co by nas "niezainfekowal":-p Ale dbam o niego, dbam:tak: herbatki i te sprawy...

Zycze wszystkim milej nocki, ja juz uciekam Misie polozyc,
Dobranoc:***
 
reklama
hej
Monia zdrówka dla Męża i dziekuję za rady :) tak jak Ci już pisałam na pewno skorzystam :):):)
Ja też chora :( gardło mam zawalone katar..ehhh a Kubie przechodzi:dry:
Nocka dzis u mnie kiepska Kuba budził sie 21 razy... zaczełam sobie na kartce liczyć ile razy sie budzi.... rano w szoku byłam że aż tyle :szok: Ciesze sie że przynajmniej Seba i R nie chorują....i mam nadzieje że tak zostanie .. :)
 
Do góry