reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

reklama
Ej, dajcie spokoj...15 maja jak chlopczyk cierpi i rodzice i wogole??? Co za paranoja:angry: Kurcze to niemozliwe...moze rzeczywiscie da sie jakos przyspiszyc Patrycjo?
Tygrynko nooo, ja to niewiem jak to bedzie z Toba kochana - zaniedbujesz nas ostatnio;-):-D:-D i trzeba bedzie tylek sprac:-p na golodupcow sie chodzi a o nas to juz...:angry::-D
An mnie dzisiaj tez paralizowalo ja mialam sprzatac :-D
Pochwal sie kochana zabaweczkami.

A ja sobie dzisiaj przypomnialam zawod krawcowej bllleeeee.....:baffled: Poszylam troszke, bo juz poszeweczki na "jaski" mialam ciut wysluzone.
Czy macie jakies przepisy na zapiekanki z ziemniaczkami?:-)
 
Nooo dobra, bijcie jak już musicie :p
Monikasia oj ja bym Cię wykorzystała! bo wstyd się przyznać ale ja nawet do przyszycia guzika mam dwie lewe ręce! :D
 
Hej!
Patrycja, no przerąbane! I nic nie możecie z tym zrobić? 2 miesiące to potwornie dużo! A jakieś plastry albo coś, co by mu pomogło?
Tygr, łączę się w katarowym bólu, ale my już na prostej.
Dziewczyny, jak ktoś chce coś kupić Humany, to dziś mają dostawę za darmo z okazji Dnia Kobiet. Do sklepu można wejść przez reklamę z mojej stronki (dostałam kaszki do testowania, to polecam ;-) www.gadzetomama.pl
Zabawki pokażę jutro, bo dziś to już nie mam siły (miałam popisać, ale mąż mój był wrócił 2 godziny później z roboty, więc nic nie zrobiłam, buuu, a termin goni).
Całuski
An
 
Monikasia to zapraszam na kawkę :D już nawet bez tych guzików :p

Dzień dobry!
Za dwie godziny wpada do nas kumpela z forum z dwuletnim synkiem i lecimy na spacer bo śliczna pogoda, słoneczko jak wiosenne!
Miłego dnia!
 
Cześć dziewczyny:-)
Jakoś ostatnio brak mi weny do pisania na forum,ale pamiętam o Was cały czas :tak:

Noc mamy za sobą straszną,bo mały płakał ciągle,był troszkę rozpalony-ale gorączki mu nie dałam rady zmierzyć,bo po prostu sobie nie pozwolił,wogóle mu się takie rzeczy nie zdarzają,zawsze ładnie śpi,jak chce jesc to tylko się wierci zawsze,albo pić,albo popłakuje tylko tak,żeby dać mi sygnał,że chce mu się jeść lub pić w nocy.A tej nocy płakał i jakby go coś ewidentnie bolało-jakby brzuszek:sorry2: ,ma od kilku dni troszkę katarku,ale poza tym żadnych innych objawów,nie dał się uspać w wózku,ani ze mną w łóżku,musiałam go dosłownie nosić na rękach przez prawie całą noc,tylko chwilami kładłam go do siebie.Rano był taki słabiutki,ale gdy podałam mu drugą dawkę panadolu to się ożywił i teraz się bawi i jest wesoły.Ale już się umówiłam z lekarzem,pojadę sprawdzić co się dzieje,bo nie wiadomo-może gardełko,albo coś tam się rozwija,a gorączka może powrócić wieczorem-nawet nie wiem ile miał tej gorączki,ale tak na wyczucie to na pewno nie więcej jak 38,może nawet tylko stan podgorączkowy.

Piękny dziś dzień,jeszcze cieplej niż wczoraj i słońce świeci od samiutkiego rana,myślałam,że pójdziemy znów na długi spacer tak,jak wczoraj,a tymczasem pojedziemy daleko do lekarza,bo moja pediatra będzie dopiero późnym popołudniem,a ja nie chcę tak długo czekać,więc jadę prywatnie do pediatry ,który leczył wszystkie moje dzieci-czyli od 14lat ,ale on nie przyjmuje w mojej poradni,zawsze prywatnie do niego się jeździło,jest niezawodny,tyle,że np dziś musze jechać około 20km do niego.


Dziś środa popielcowa,a więc zaczyna się W.Post,ja już od niedzieli sobie odmówiłam słodyczy i alkoholu ,dziś trzymam post ścisły,a przez cały W.Post nie będę piła żadnego alkoholu-nawet mojego ulubionego czerwonego wina:tak:

,mam też inne postanowienia takie bardziej duchowe.

Swoją drogą to też dobry czas,by się trochę zatrzymać ,pomyśleć nad sobą,jakim jestem człowiekiem,jaką żoną i jaką mamą,a oprócz tego,dla tych ,które się odchudzają i mają jakieś przyzwyczajenia typu-objadanie się,to też dobry czas,by sobie przy okazji też w tym odchudzaniu pomóc :)

Zyczę dobrego dnia kochane:-) i tym,które zechcą-dobrych postanowień wielkopostnych i wytrwania w nich:tak:
 
Ostatnia edycja:
Kurczę, to nie da się jakoś tego przyspieszyć??

Ej, dajcie spokoj...15 maja jak chlopczyk cierpi i rodzice i wogole??? Co za paranoja:angry: Kurcze to niemozliwe...moze rzeczywiscie da sie jakos przyspiszyc Patrycjo?
Tygrynko nooo, ja to niewiem jak to bedzie z Toba kochana - zaniedbujesz nas ostatnio;-):-D:-D i trzeba bedzie tylek sprac:-p na golodupcow sie chodzi a o nas to juz...:angry::-D
An mnie dzisiaj tez paralizowalo ja mialam sprzatac :-D
Pochwal sie kochana zabaweczkami.

A ja sobie dzisiaj przypomnialam zawod krawcowej bllleeeee.....:baffled: Poszylam troszke, bo juz poszeweczki na "jaski" mialam ciut wysluzone.
Czy macie jakies przepisy na zapiekanki z ziemniaczkami?:-)

Hej!
Patrycja, no przerąbane! I nic nie możecie z tym zrobić? 2 miesiące to potwornie dużo! A jakieś plastry albo coś, co by mu pomogło?
Tygr, łączę się w katarowym bólu, ale my już na prostej.
Dziewczyny, jak ktoś chce coś kupić Humany, to dziś mają dostawę za darmo z okazji Dnia Kobiet. Do sklepu można wejść przez reklamę z mojej stronki (dostałam kaszki do testowania, to polecam ;-) www.gadzetomama.pl
Zabawki pokażę jutro, bo dziś to już nie mam siły (miałam popisać, ale mąż mój był wrócił 2 godziny później z roboty, więc nic nie zrobiłam, buuu, a termin goni).
Całuski
An

Kobietki.... niestety nic sie nie da zrobic z tym terminem... Ale lekarz powiedział że jak mu wyjdzie ta przepuklina i juz sie nie schowa to od razu bedzie operowany bo jak przepuklina ugwieźnie to trzeba od razu działać... Sam lekarz był zdziwiony tym terminem no ale nic nie mozna zrobić....No musze pilnować przy każdym kichnieciu kaszlu czy płaczu obserwować to.... Wczoraj wyszła jak sie zdenerwowal... także kolejny objaw już zaobserwowałam... Najgorsze sa noce.... Budzi sie po kilkanaście razy dosłownie co chwile... lekarz mi tłumaczył że to pewnie przez to sie budzi bo jak źle sie położy to go to tam uciska i boli... a to jest mała wiercipieta... Dzis pół nocy nie spał... ciagle było coś... musimu dotrwac do tego maja :baffled::baffled::baffled:
An plastry stosuje sie na przepukline pepkowa.. na pachwinowa nie na niczego takiego.... trzeba obserwować i masować jak wyjdzie... a jego to boli strasznie :(:( no ale musimy ją chować czasem na siłe...
 
Hej, witamy się

Anne my z mężem od 13 lat zawsze w Post i Adwent nie pijemy alkoholu, inne duchowe postanowienia tez są ale to już nasze osobiste

Patrycja- takie terminy w naszej służbie zdrowia to norma niestety, biedny maluch i Ty tez...


Resztę pozdrawiamy i lecimy na słonko z Hania( i z praniem, tradycyjnie...)
 
reklama
Witajcie kobietki:*
Tygrynko no, no Ty zdaje sie Poznanianka tak? A ja juz od dziecka mam ochote zobaczyc te koziolki na ratuszu:-)
Pati trzymaj sie kochana - wspolczuje Ci bardzo:-( Kubusiowi rowniez tulaj go mocno:*
Anne o, to duzo zdrowka dla Michalka. Moja Emisia tez ostatnio zle sypia ale nad ranem. Niewiem moze zeby...
Izulko ja tez ide zaraz pranko powiesic i nastepne robie ale raczej dzisiaj na dwor nie pojdziemy choc ladna pogoda.

Milego dnia:*
 
Do góry