reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Witajcie... wybaczcie że nie nadrobie ale mialam bardzo ciężki dzień...
Kuba ma przepukline pachwinową.... Jest duża i bardzo go boli.... Jutro jedziemy do chirurga i zapadnie decyzja o operacji usunięcia tego...
Odezwe sie jeszcze do Was obiecuje.... wybaczcie że tak krótko

Monikasiu.. :*:*:*

Pati trzymaj się kochana, jesteś silna i napewno dasz radę. Na początku każdej choroby jest szok dla rodziców. Trzymam kciuki za was :*
 
reklama
Agatko mi sie też wydawało że jestem silna.... ale tym razem zbyt dużo tego spadło.... juz taka silna nie jestem.
 
O kurczę, Patrycjo, współczuję :-( Uważajcie na siebie. Będzie dobrze, trzymam kciuki. Za Madzię i jej Bartusia też.
A moje najstarsze synisko wybiło sobie dużego palucha u stopy. Jeszcze nie wiem co z tym dalej, czy spuchnie, czy trzeba będzie lekarza, zobaczymy. Na razie nie może chodzić, bo go boli. Środkowy misiek ma kaszel, a najmłodsza potworny katar... Ładuję towarzystwo witaminą C i liczę na to, że znowu się wybronimy od czegoś poważniejszego.
Tygri, jak Sebcio? Odżywacie powoli?
Miłych snów dziewczynkom i chłopcom :-)
An
 
dziewczyny,mam pytanie-czy wasze dzieci wymuszają wszystko płaczem.Moja Milena niestety zaczęła,dziś byłam z nią na zakupach,weszłyśmy chyba do 5 sklepów,nic nie kupiłyśmy-tylko bezrękawnik dla niej,bo w każdym sklepie,rzucała się w spacerówce,płakała.nie reagowałam,ale strasznie głupio mi było-bo ludzie się na mnie gapili:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.wogóle w domu też chodzi za mną i płacze jak jej czegoś nie chce dać
 
Pati trzymaj się dzielnie i ciepło, a Kubusiowi niech szybko minie przepuklina!!!
wszystkim choruszkom zdrówka życzę!

Tygri, jak Sebcio? Odżywacie powoli?

gdzie tam, kaszel jeszcze doszedł :dry: już drugi tydzień się to wszystko ciągnie, dosyć mam.. ale o ile nocne duszności się nie powtórzyły to nie jest źle;-)

tylko jeszcze przypałetała się naprawa samochodu, na lekarstwa też poszła kasa i jakiś ten poczatek miesiąca nieudany wyszedł:no:

no nic, nie marudzę więcej, dobrej nocki wszystkim!!!
 
Kasiu,
mała po prostu;-)dorasta i sprawdza na ile może sobie pozwolić. To normalne u dzieci. Takie sprawdzanie zostanie już na dłuuuuugie lata. Ludźmi się nie przejmuj, niech gadają jak chcą. Ja mówię jasno jakąś zasadę i nie ustępuję - jeżeli jest ważna.Dobrze zrobiłaś, że nie reagowałaś. Nie zrobiłaś z tego afery- bo nie warto. Raz, drugi, trzeci i mała prawdopodobnie przestanie bo zobaczy, że nic nie wskóra. Trzeba tylko patrzeć, że dziecko w złości czegoś sobie nie zrobiło. Tak można łatwo oduczyć od wymuszania. Takie maluchy jak nasze łatwo jeszcze zagadać, zakręcić czymś innym. Życzę powodzenia.

Patrycja- trzymaj się, wyjdziecie z tego i znowu dzieciaki będą dokazywać:-). Masz prawo mieć chwile słabości, nie jesteś robotem. Ale musisz mieć przekonanie, ze da się pokonać takie problemy. Trzymam kciuki

Tygrynko Dużo zdrowia życzę, żeby było już dobrze
 
reklama
Witam sie i ja....
Dużo zdrówka Tygrynko Tobie i Sebusiowi....
dziekuje Dziewczyny za ciepłe słowa....
dziś moje samopoczucie jeszcze gorzej ale nie z powodu Kuby tylko głupoty jaką zrobiłam... Agapko Przepraszam!!!! Nie bądź zła prosze....
Ogólnie noc paskudna Kuba sie budził co godzine z płaczem.... za każdym razem przepuklina dawała o sobie znać. 2 razy musiałam masować ( co go bardzo boli ) bo nie chciała sie schować... ehh.....

Kasiu Kuba tez próbuje wszystko płaczem uzyskać... walczymy z tym od jakiś 2 miesięcy... ale np w sklepie tak nie robi tylko w domu np jak zobaczy pilota od telewizora albo telefon... a nie dostanie tego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry