reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Monikasia no jakoś się mijamy, tak jakbyśmy miały dyżury na bb na zmianę ;)
wow, fajnie widzieć Misię w taki sposób :))
Madzia zdrówka dla Bartusia! spojrzałam na suwaczki - fajnie mu ząbki wyszły :D

ja jestem zmordowana i znowu nie mam czasu nadrobić :/ spaliśmy od 20, ale wpadłam wyłączyć komputer i jak zwykle musiałam "na chwilkę" zajrzeć ;) byłam na spotkaniu z poznańskimi mamami organizowanym przez bb - było po prostu super! dzieciaki się wybawiły, my się nagadałyśmy za wszystkie czasy :) ale teraz zmykam spać, dobranoc!
 
Hej

Niech ta zima sie juz konczy,bo prawie wszystkie dzieciaczki nam choruja,duzo zdrowka dla dzieciaczkow.

A ktora dziewczyna na reklamie to Misia?bo nie bardzo pamietam jak wyglada :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Witam. Zdróweczka życzę dla chorujących:tak: Krystek może już się pochwalić 3 ząbkami, i od kilku dni staje przy telewizorze i go włącza i wyłącza. A teraz śpi więc mam chwilę oddechu.
 
Hej dziewczyny.We wrocławiu ziimnoo brrrr....straszny wiatr.Miałam wyjść z niunią na spacer ale chyba sobie darujemy.Chociarz już prawie tydzień w domu siedzimy:confused:nie wziełam wózka z swojej "Wioski códów":) Wczorj dostałam od kuzynki spacerówke ale zimno jej bedzie w takim wózku...w dodaatku bez spiwora:no: koccc chyba nie wiele da...Mieliśmy dziś jechać w moje strony, ale dowiedzieliśmy się że coś się ruszyło w sprawie mieszkania naszego, więc zostajemy.Aha co dajecie jeść swoim maluszkom.Ja już nie wiem co wymyślać....w dodatku jestem zmęczona przemęczona,ZUZIA terroryzuje mnie spaniem przy cycku.Ostatnio już dre się nawet na nią, żeby mnie juz zostawiła:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:straszne co nie....?Jestem złą matką chyba.Postanowiłam że musze ją tego oduczyć koniecznie.Zobaczymy jak to się uda to będe szczęśliwa.pa
 
Hej dziewczyny.We wrocławiu ziimnoo brrrr....straszny wiatr.Miałam wyjść z niunią na spacer ale chyba sobie darujemy.Chociarz już prawie tydzień w domu siedzimy:confused:nie wziełam wózka z swojej "Wioski códów":) Wczorj dostałam od kuzynki spacerówke ale zimno jej bedzie w takim wózku...w dodaatku bez spiwora:no: koccc chyba nie wiele da...Mieliśmy dziś jechać w moje strony, ale dowiedzieliśmy się że coś się ruszyło w sprawie mieszkania naszego, więc zostajemy.Aha co dajecie jeść swoim maluszkom.Ja już nie wiem co wymyślać....w dodatku jestem zmęczona przemęczona,ZUZIA terroryzuje mnie spaniem przy cycku.Ostatnio już dre się nawet na nią, żeby mnie juz zostawiła:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:straszne co nie....?Jestem złą matką chyba.Postanowiłam że musze ją tego oduczyć koniecznie.Zobaczymy jak to się uda to będe szczęśliwa.pa

Maja rano je danonki, potem obiadek, owoce i na kolację kaszkę. Między posiłkami pije herbatkę z butelki:-D. W nocy herbatka i cyco - jej ulubiony. W ciągu dnia też czasami sobie pociągnie ale już b. żadko.
Nie krzycz na nią:blink: ona jest przecież taka niewinna, to ty sprawiłaś że tak bardzo cię kocha:-D
 
Witajcie,
u nas nie najlepiej, M w szpitalu, wdal sie stan zapalny , ropien i prawdopodobnie znowu operacja;/ chyba , ze rogonia to dziadostwo antybiotykami i lekami przeciw zapalnymi( czemu odrazu po operacji nie zaaplikowali antybiotykow...brak slow) wynikow jeszcze nie ma natomiast jest iskierka nadziei, ze nie jest to pierwsza wstepna diagnoza ktora byla bardzo niepomyslna( teraz profesor sklania sie nawet ku potencjalnie niezlosliwym) takze jestem pelna nadzieji. eh wczoraj sie zalamalam jak sie M kapal tzn ja go mylam to nie mogl wstac z wanny, dostal dretwienia reki i nogi, w ogole jej ie czuje to przez obrzek od ropnia. a dzis juz powloczyl noga jak szedl do lekarza, strasznie sie z tym czuje, widze ze sie podlamal;/ ale juz jak jest w tym szitalu to tak po glosie slyszalam ze ma lepsze samopuczucie
Maly na szczescie wyzdrowial po 3 tyg brania antybiotykow. wychodza mu dwa kly takze ma juz 8 zabkow:)
pozdrawiam Was i przesylam buziaki
jak tylko bede miala chwilke to zajrze i napisze co u Nas, ale mam nadzieje ze beda to same pozytywne info:)
 
Witajcie,
u nas nie najlepiej, M w szpitalu, wdal sie stan zapalny , ropien i prawdopodobnie znowu operacja;/ chyba , ze rogonia to dziadostwo antybiotykami i lekami przeciw zapalnymi( czemu odrazu po operacji nie zaaplikowali antybiotykow...brak slow) wynikow jeszcze nie ma natomiast jest iskierka nadziei, ze nie jest to pierwsza wstepna diagnoza ktora byla bardzo niepomyslna( teraz profesor sklania sie nawet ku potencjalnie niezlosliwym) takze jestem pelna nadzieji. eh wczoraj sie zalamalam jak sie M kapal tzn ja go mylam to nie mogl wstac z wanny, dostal dretwienia reki i nogi, w ogole jej ie czuje to przez obrzek od ropnia. a dzis juz powloczyl noga jak szedl do lekarza, strasznie sie z tym czuje, widze ze sie podlamal;/ ale juz jak jest w tym szitalu to tak po glosie slyszalam ze ma lepsze samopuczucie
Maly na szczescie wyzdrowial po 3 tyg brania antybiotykow. wychodza mu dwa kly takze ma juz 8 zabkow:)
pozdrawiam Was i przesylam buziaki
jak tylko bede miala chwilke to zajrze i napisze co u Nas, ale mam nadzieje ze beda to same pozytywne info:)

Mami bądź dobrej myśli, musi być dobrze. Ten stan zapalny napewno uda im się przegonić bez operacji. Ja trzymam cały czas kciuki. Jakbyś potrzebowała pogadac to wal do mnie jak w dym kochana
 
Ma_mi- trzymam kciuki za zdrowie meza, napewno antybiotyki pomoga trzymajcie sie !!!

A u nas katar:wściekła/y::wściekła/y: 3 tyg temu sie go pozbylismy a on pierun wrocil !!! ehhhhh dobrze ze bez goraczki. Jak myslicie czemu tak dziecie lapia te katarki ani go nie przegrzewan ani nie jest mu zimno ! czy to taki czas na te zimowe wirusy ???
Buzaki dla was i milego weekendu!. ja siedze sama bo maz pracuje
 
reklama
Do góry