reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Edyta drugi dzień z rzedu piszę: super, gratulacje dla Natanka :D
i dziękuję za życzenia, bo to mój szkrabik kończy dzisiaj 9 miesięcy... powtórzę za dziewczynami: kiedy to zleciało??? niedawno w brzuchu był, a teraz lata przy ścianach po całym domu... i bajzel robi :D
 
reklama
Marga my też dziś cały dzień sami :(((

Ogólnie to u nas ostatnio kiepsko jest.. Kuba daje ostro popalić....w dzień i w nocy:////
Już 9 miesięcy... oh leci ten czas leci .... niedługo nasze szkrabki beda dmuchac 1 świeczke na torcie:)
 
dzięki Marguś :*
my też dzisiaj w domu siedzimy, nic się nie chce.. chociaż pewnie chłopaków do sklepu wyślę, niech trochę odetchną świeżym powietrzem...
ale fakt, jesienno-dołująco się zrobiło, brrr
 
Edyta drugi dzień z rzedu piszę: super, gratulacje dla Natanka :D
i dziękuję za życzenia, bo to mój szkrabik kończy dzisiaj 9 miesięcy... powtórzę za dziewczynami: kiedy to zleciało??? niedawno w brzuchu był, a teraz lata przy ścianach po całym domu... i bajzel robi :D


OJ tak przy szkrabach czas szybko leci,zanim sie obejrzymy a beda pelnoletnie:tak: moj najstarszy syn pod koniec miesiaca skonczy 9lat,i nawet nie wiem kiedy to zlecialo.
 
Ostatnia edycja:
Dobry Dziewczyny :biggrin2:

Kurcze, pisałam do Was długiego posta i już pod koniec całego mi zeżarło, więc jeszcze raz ;-)


Nie było mnie tu tydzień, ale wreszcie znalazłam chwilkę żeby napisać (czytam po trochu już od środy) i melduję posłusznie, że żyjemy :-D

Nelka od soboty pięknie raczkuje - na razie powoli, bez pośpiechu :biggrin2: Śmiejemy się, że chodzi dostojnie jak królowa :-D
Wczoraj też nam pierwszy raz sama usiadła :-D I dzisiaj też kilka razy ;-) Niestety nie umie jeszcze z siadu przejść spowrotem do leżenia, więc jest krzyk ;-)

A ja chyba pozazdrościłam córci ząbków i mi też wyłazi ósemka - dziąsło boli jak cholera i przeniosło się na ból głowy, ale jakoś przeżyję ;-)

A teraz postaram się Wam trochę poodpisywać ;-) Mam nadzieję, że o niczym nie zapomnę ;-)


Tygrynia, Kalinka STO LAT dla wszych Małych Pociech !!!


Patrycja, Motylla, Edyta gratulujemy zębolków :-D


Kinia, Motylla zdrówka dla Pociech :-D


Ma_mi na katarek najlepsza woda morska i odciąganie fridą, a potem posmarowanie pod noskiem maścią majerankową :-)


Meganne u nas też były problemy z drzemkami w dzień. Kładłam Nelkę spać jak tylko widziałam, że ziewa i trze oczka i jej drzemki trwały po 30-40 min max. Więc sobie pomyślałam, że widocznie kładę ją za często. I faktycznie, z 3-4 drzemek w ciągu dnia zrobiłam jej 2.
Pierwsza koło 11 i śpi ok. 1,5h, druga koło 16.30 i śpi 45-75min. Jest o niebo lepiej :-)
A co to za awanturkę miałaś w domku :confused:


Rosi ja już do gotowców nic nie daję. Wydaje mi się, że ilości poszczególnych składników są odpowiednio dobrane do wieku Dzieciaczków :-)


Madzia jak się strasznie ciesze, że u Was już wszystko OK. Super, że Bartuś nie będzie już miał więcej żadnych operacji ;-) Świetna wiadomość :-D


Anne tak mi przykro z powodu straty koleżanki :-( Bardzo smutna historia... :-( Ech... życie :-(


Edytko mam nadzieję, że mężuś szybko do zrdowia wróci, że ten ból minie :-)
I gratulujemy umiejętności siadania :-D


Marga fajna ta zabaweczka, Młody się na pewno ucieszy :-D
A z tym humorkiem Bartka, to pewnie zęby idą. Oby szybko poszło :-)


Agapa jak Majka po 5 minutach jest najedzona, to może wcale się nie budzi z głodu :confused:
Super, że Mała z butli pije :-) Tyle się namęczyłaś...


Przywitałam się i się zaraz żegnam :-)
DOBRANOC Kochane :-D
 
Laski czy wszystkie dzieciaczki juz raczkuja bo moj wcale nie chce tylko pełza na brzuchu, siadac tez nie bardzo, stawac wogole nie potrafi:-( juz sie powoli zaczynam o niego martwic:-( czy mam zaczac z nim intensywnie cwiczyc te umiejetnosci czy jeszcze poczekac az sam sie nauczy :-(
 
Laski czy wszystkie dzieciaczki juz raczkuja bo moj wcale nie chce tylko pełza na brzuchu, siadac tez nie bardzo, stawac wogole nie potrafi:-( juz sie powoli zaczynam o niego martwic:-( czy mam zaczac z nim intensywnie cwiczyc te umiejetnosci czy jeszcze poczekac az sam sie nauczy :-(

Moj nie raczkuje tylko siedzi ale to tez od niedawna,i nie wiem czy wogole bedzie raczkowal , na brzuchu tez nie lubi lezec co sie wiaze z tym iz nie pelza:confused2:ja osobiscie uwazam ze nie powinno sie przyspieszac rozwoju dziecka,ono samo wie kiedy i na co jest gotowe:tak:
Tak dla przykladu podam iz moj najstarszy syn chodzil juz w wieku 10mies a mlodszy zaczal chodzic dopiero po skonczeniu roczku i sadze ze Natanek rowniez zacznie stawiac pierwsze kroki jak bedzie mial ok roczku:tak:
 
Laski czy wszystkie dzieciaczki juz raczkuja bo moj wcale nie chce tylko pełza na brzuchu, siadac tez nie bardzo, stawac wogole nie potrafi:-( juz sie powoli zaczynam o niego martwic:-( czy mam zaczac z nim intensywnie cwiczyc te umiejetnosci czy jeszcze poczekac az sam sie nauczy :-(

Kochana nic nie przyspieszaj. Dziecko samo wie kiedy i co ma robić. Niektóre wogóle nie raczkują
 
reklama
Czesc

Gratuluje nowych umiejetnosci Korneci:-)

Moje dziecko spi tylko 2 razy dziennie po 30min a wczoraj spal tylko raz 10min,ale moje dziecko od urodzenia ma na bakier ze spaniem wiec dla mnie to normalna sprawa,za to ladnie spi w nocy,no a dzisiaj spal od polnocy do 8rano bez pobudki na jedzonko,pierwsza nocka bez budzenia ale fajnie przespac cala noc:-p

Milego weekendu
 
Do góry