reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dzień Dobry Dziewczynki.
Nocka u mnie nie najlepsza. Doliczyłam się że wstawałam 5-6 razy. Maja po 5 min była już najedzona i mogła spać dalej.
Dziś zebranie w szkole, aż się boję tam iść...
pszczółka znowu nie chce mi jeść:-(
Pogoda się popsuła, całą noc lało i jeszcze światłem pstrykali.
Oby do wiosny...
 
reklama
Witamy sie czwartkowo ;-)
Dzisiaj Dominikowi wyskoczyla wysypka, juz wczoraj zauwazylam pare krostek ale dzis to plecy,klatka i brzuszek caly wysyp. To juz wiadomo ze przeszedl swoja pierwsza wirusowke trzydniowke !!!
A u nas dalej leje ,,,, normalnie az w depresje moze czlowiek popasc!! Noce nadal z sensacja- placz, placz i po godzinie zasypia ale caly czas sie wiercąc w lozeczku!
Dzisiaj mija misiowi 9 miesiecy, rany szok 9 miesiecy w brzuszku i teraz :szok: czas tak szybko leci !!!
Pozdrawiam was goraco moze u was jest lepsza pogoda brrrrrr!!
 
KINIA sto lat dla Dominika i duzy buziak dla niego :-)
U nas tez dzis leje wiec cały dzien siedzimy w domu, najgorsze ze zapowiadaja ze dopiero w przyszłym tygodniu ma przestac padac :-( mam nadzieje ze tym razem sie myla :-) A Bartek nadal przechodzi samego siebie ciagle tylko na raczki i jeczy nic nie moge zrobic co pojde do kuchni to on za mna pełza do nog i łapie za nogawki i jeczy by o wziasc na reca :-( mam tylko nadzieje ze to zabki i ze sie szybko wykluja bo inaczej ja zwariuje z taka jeczydusza domu i jeszcze bez mozliwosci wyjscia na dwor bo pada :-(
 
Marga u nas jest tak samo, biega po calym domu a jak sie zmeczy to na rece, ciagnie za spodnie i placze !! jeczy az uszy puchna. Ale chyba cos tam na gornym dziaselku przyuwazylam biala plamke pewnie zuby wyjda ojjjj nareszcie !
Teraz wlasnie zasnal tak biegal ze sie potknal i nabil guza ;( placz byl ale teraz padl i sobie odpoczywa !!
 
oo dziewczyny chyba jeszcze nie wróciły po 1 listopada, albo dzieciaczki dają popalić ;-) myślałam, że będę miała mnóstwo do nadrabiania a tu skromniutko ;-)

TYGRI znalazłam prezent dla 3 latka WADER 66500 GIGANT TRAKTOR KOPARKO-ŁADOWARKA HIT (1297882395) - Aukcje internetowe Allegro zwłaszcza ze jego ojciec na takiej jezdzi :-)

biedny Bartuś, mam nadzieję, że szybko mu się humorek poprawi!
a zabawka fajna, Wader robi porządne, widziałam taką dużą ciężarówkę, a jak ojciec ma taką dużą zabawkę to tym fajniej:-D

Dzień Dobry Dziewczynki.
Nocka u mnie nie najlepsza. Doliczyłam się że wstawałam 5-6 razy. Maja po 5 min była już najedzona i mogła spać dalej.
Dziś zebranie w szkole, aż się boję tam iść...
pszczółka znowu nie chce mi jeść:-(
Pogoda się popsuła, całą noc lało i jeszcze światłem pstrykali.
Oby do wiosny...

Agapa trzymaj się tam ciepło i nie dawaj pogodzie ani nocnym wstawaniom!! wiosna niedaleko;-)a jak po zebraniu?

A u nas dalej leje ,,,, normalnie az w depresje moze czlowiek popasc!! Noce nadal z sensacja- placz, placz i po godzinie zasypia ale caly czas sie wiercąc w lozeczku!
Dzisiaj mija misiowi 9 miesiecy, rany szok 9 miesiecy w brzuszku i teraz :szok: czas tak szybko leci !!!
Pozdrawiam was goraco moze u was jest lepsza pogoda brrrrrr!!

sto lat dla Dominika!! zdrówka przede wszystkim i nigdy więcej trzydniówki;-)

u nas też pogoda nieciekawa, dzisiaj cały dzien siedzieliśmy w domu we trójkę, nawet męża przekabaciłam żeby na judo nie szedł :tak: fajnie tak, za oknem zimno, ciemno, mokro, a my tutaj sobie miło siedzimy:-D

miłego wieczoru!
 
oo dziewczyny chyba jeszcze nie wróciły po 1 listopada, albo dzieciaczki dają popalić ;-) myślałam, że będę miała mnóstwo do nadrabiania a tu skromniutko ;-)

Agapa trzymaj się tam ciepło i nie dawaj pogodzie ani nocnym wstawaniom!! wiosna niedaleko;-)a jak po zebraniu?!
Po zebraniu tak sobie:-(Niby na lekcjach pracuje, jest grzeczna ale lenistwo i brak myślenia górą:no::angry:, druga córcia same pochwały:-D:-)

U nas maly marudzi w koncu mamy piatego zabka i czekamy na nastepnego;-)

Co on tak pędzi z tymi zębami? Moja ma dopiero 2.

Wszystkiego najlepszego dla miesięczniaków

Muszę się wam pochwalić. Moja Pszczółka zaczyna pić z butelki. Mam nadzieję że tak już pozostanie, bo nakarmić z łyżeczki to małe piwo ale napoić łyżeczką to już trochęgorzej.
 
Można złożyć podpis na stronie rzecznika praw rodziców,
jest 49.294 podpisów, potrzeba 100.000 do 10 listopada !
JP


Proszę o przeczytanie
i ewentualne poparcie.
Pozdrawiam
Andrzej Dawidowski
Protestujemy przeciw ustawie przemocowej a tak naprawdę antyrodzinnej,
która własciwie zabrania wychowywania własnych dzieci. Jeśli do 10
listopada uda się zebrać 100 tysięcy podpisów szkodliwymi zapisami zajmie
się Sejm. Prosimy o rozesłanie informacji swoim znajomym i wysłanie
protestu - pokażmy, że społeczeństwo jest siłą.


Stowarzyszenie Rzecznik Praw Rodziców

Więcej info: www.lepszeprawo.pl | RATUJMY RODZINY - zbieramy podpisy za uchyleniem złej ustawy o przemocy w rodzinie

Jak możecie to roześlijcie tą wiadomość dalej i podpiszcie
 
reklama
Dobry:-)

Najlepszego dla miesieczniakow;-)

Narazie zmykam bo obiadek trzeba szykowac.

Aaaa musze pochwalic mojego synka bo zaczyna sam siadac,przy tym podpiera sie tak smiesznie raczkami ze umieramy ze smiechu:-D
 
Do góry