reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Hej Kochane u mnie nocka w miare...Myślałam co prawda ze bedzie spał cała noc bo wczoraj jak sie obudził o 15 to nie spał tylko 30 minut z przerwami do 21 ....Potem zasnoł i obudził sie o 2 na mleczko i o 6 juz też nie spał.... Teraz coś marudny jest lekko.... Nie śpi od 6 i chyba go zaraz spróbuje troszke pobujać zeby usnoł..... Ogólnie po szczepieniu nie am tak źle jak sie spodziewałam.... Moni mam nadzieje ze malutka dziś zniesie szczepienie bardzo dobrze, i potem nie bedzie dawała za bardzo w kość.... Trzymam kciukasy :)))
 
hej dziewczynki... ja dzisiaj wyspana:D:D dziubuś zjadł o 23 i poszedl spac, obudzil się o 5 na mleczko i potem o 8... no i juz od 8 nie śpi... pewnie zaraz sie zmęczy i kimnie jeszce troszkę....
puuuchy tu coś straszne...
my mamy piękną pogodę za oknem.. wiec pewnie weźmiemy z dziubkiem odwiedzimy w ramach spaceru moją prace... a potem jeszcze długi spacerek z pieskiem zaliczymy:D
buuziaczki
 
No Karola to ciekawy dzie sie zapowiada...Ja narazie siedze z dziecmi do 14 moze ppotem jak bedzie pogoda to pojdziemy na spacer....
 
Ja sie witam:)
Pati my juz po szczepieniu:((strasznie plakala i ja myslalam ze tez bede juznie duzo brakowalo. TReraz niunia spi sobie bo bylysmy na spacerku. Zobaczymy jak bedzie pozniej....Mam tylko cicha nadzieje ze ok.
U nas pada od czasu do czasu i nie wiadomo kiedy wyjsc zeby nie zmoknac:/ Ale nam sie akurat udalo.
Fajnie zaczelo sie wszystko zielenic i tak ladnie mimo tego deszczu jest:)
Milego dnia Kochane:**
Agapa zalatwione;)
 
Ostatnia edycja:
Ja sie witam:)
Pati my juz po szczepieniu:((strasznie plakala i ja myslalam ze tez bede juznie duzo brakowalo. TReraz niunia spi sobie bo bylysmy na spacerku. Zobaczymy jak bedzie pozniej....Mam tylko cicha nadzieje ze ok.
U nas pada od czasu do czasu i nie wiadomo kiedy wyjsc zeby nie zmoknac:/ Ale nam sie akurat udalo.
Fajnie zaczelo sie wszystko zielenic i tak ladnie mimo tego deszczu jest:)
Milego dnia Kochane:**
Agapa zalatwione;)

Moni Kuba po szczepieniu dzis jest bardzo niespokojny.... Nie umie spac zasypia i po chwili sie budzi.... Ja dziś juz konam ze zmeczenia...Jeszcze od 6:30 miałam 2 dzieci dodatkowo do pilnowania ...były dość grzeczne ale jednak jest troche pracy przy 4 dzieci... Jutro znów z samego rana dzieci bede miec.... musze sie porzadnie ywspac zeby miec sile na to wszystko :))
 
reklama
Pati ja Cie podziwiam Kochana, naprawde, ze dajesz rade. jestem pelna uznania:*
Przy 4 dzieci to naprawde jest co robic i uwazac, zeby kazdemu nic sie nie stalo...;)
A mija dziuba nadal spi...ciekawe co w nocy sie szykuje ://
 
Do góry