reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

wogóle wczoraj mój mąż straszną przykrość mi zrobił-w niedzielę rozmawiałam z nim,że sama ze sobą źle się czuję i że muszę jakąs dietę zastosować-ważę tyle samo co przed ciążą(a nie ważyłam mało) ,ale po ciąży brzuch mi się wylewa,ale za to nogi schudły.Od poniedziałku stosuję dietę Dunkana.No i wczoraj oglądaliśmy film DORWAĆ BYŁĄ i po tym filmie przytuliłam się do niego i coś mówiliśmy,a on w pewnym momencie mówi do mnie,że takiego brzucha to nie miałam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:myślałam,że wyjdę z siebie,bo jeszcze w niedzielę o tym mu mówiłam i mówił że będzie mnie dopingował w odchudzaniu i wogóle,az sie popłakałam,a on do mnie ze strasznie nerwowa sie zrobiłam,a ja do niego ze wiem i chyba przez to ze biore tabletki i hormony mi buzuja i okres juz tyle dni mam,a on ,ze przeprasza,ze widzi ze sie męcze,ale ok-i tak to bede długo pamietała,a on jeszcze ze niewazne jak wygladam i tak mnie kocha(ALE POWIEDZIAŁ CO POWIEDZIAŁ,A JEŚLI TO POWIEDZIAŁ ,TO MU JEDNAK PRZESZKADZA)mam doła strasznego
 
Ostatnia edycja:
reklama
No a ja nawet jeszcze nie dostalam okresu, jajniki mnie bola to pewnie juz jajeczkuje ale okresu jak nie bylo tak nie ma. Mam recepte na tabletki ale jak mam je zaczac brac skoro powinno sie w pierwszym dniu okresu:eek:hmmmmm:baffled:

A dzis bylismy u lekarza z Dominisiem osluchowo nic nie ma , na katerek sol fiziologiczna i odciagac wydzielinke no i ostukiwac plecki az ta flegma zejdzie.Mam nadzieje ze bedzie ok bo sie biedak meczy:-(
 
Kinia kup w aptece wodę morską-krople NOSOSAL się nazywają-są lepsze niż sół fizjologiczna,wiem,bo Milenka po urodzeniu katar miała i sól nie pomagała,a te krople tak.
 
hej:-) czasu brak:-( widzę że okres na tapecie:-( u mnie też ciągłe plamienia:-( a u małego katarek zwalczyłam wodą morską, aspiratorkiem i maścią majerankową 4 dnia było po katarze:-)
miłego dnia:-)
 
Ja chociaz karmie piersia to @ juz mialam ale taka skapa niz zwykle...Asiaponoc trzeba karmic regularnie dzidzie to okres nie przyjdzie ale ja to roznie karmie raz co 2,5 raz co 3-4 godziny. No i franca sie pojawila.Z 1 dzieckiem tez tak mialam.

Dzisiaj bylysma na spacerku i mijej Malej 1 raz wlozylam sukieneczke - ale slodko wygladala:))
 
hej,
nie mam czasu by pobyc z Wami,ani by /was nadrobic,poczytać.Na katar mojemu bąbelkowi pomogła woda morska-Sterimar kilka razy dziennie aplikacja do noska-w ciągu dwóch dni katar minął,A co do @ to ja miałam już około5go tygodnia po porodzie,bo nie karmiłam prawie wcale piersią,no i dziś właśnie dostałam ,a kilka dni przed miałam doła i wogole czarne myśli.Jesli chodzi o antykoncepcję,to ja nie mogę brac doustnie hormonów ze względu na moje serce,ale mój lek.mnie namawia na "mirenę",która wydziela miejscowo hormony-zastanawiam się,nie chcę stosować środków wczesnoporonnych-bo to niezgodne z moim sumieniem,a zwykła spirala tak działa,lecz ta mirena podobno nie dopuszcza do jajeczkowania,bo te hormony wydziela,więc nie dochodzi do zapłodnienia.No nie wiem,może któraś z Was coś wie na ten temat,ja już nie chcę więcej dzieci i tak mam ich 4kę-to jużmi wystarczy ;)
 
hej moje śliczne
okres na tapecie hehhehehe
ja się witam.... dzisiaj humor troszkę lepszy , ale po wczorajszej burzy w domu ( kolejnej) nadal jakoś tak nie fajnie
noc super.... mały spał do 5 zjadł i poszedł spac i śpi do teraz..... więc super.... zastanawiams ię czy to już jest dobry czas aby wyprowadzic jego łózeczko do niego do pokoju czy to jeszcze za wczesnie....... jak sądzicie? W tej chwili oczywiście łóżeczko u nas w sypialni.......
dziewczynki dawno Wam tego nie mówiłam więc: KOCHAM WAS JESTEŚCIE WSPANIAŁE:D
 
Karolcia możesz spróbować zobaczysz jak Ci bedzie spał w nocy..... Przecież w razie czego mozesz znów przestawić do sypialni.....
Kochana u Ciebie znów burza???? Kochanie jak Ty to wytrzymujesz????


Ja wczoraj juz do głowy dostawałam.... Kuba mi cały dzień wył....... Dziś jak narazie cisza ale aż sie boje.....
Kochane powiedzcie mi czy to możliwe zeby juz zeby sie przebijały??? Zaznacze ze moja siostra jak miała 3 miesiące to juz miała 1 ząbka (najlepsze jest to ze dopiero sie wczoraj o tym dowiedziałam )..... Mały cały czas" gryzie" swoją rączke dosłowie ja pożera..... Wczoraj jak mu sprawdzałam paluszkiem dziąsła to był cicho......a jak przestałam to znów w ryk i pięść do buzi..... Kurcze juz niewiem co myślec a moze to ja zwariowałam ???
 
reklama
a może ciągle głodny????????????? może ma przeskok? w sensie czas szybkiego wzrostu, albo poprostu potrzebuje smoka.....

a do burz.. ja nie wiem.... wczoraj miałam dzień załamania....... nawet mi się nie chciało dyskutowac powiem ci szczerze.... ale przynajmniej pierwsza burza nie z winy teścia..... po raz pierwszy pożarliśmy sie o kase.. gdyż mój ukochany przebimbał na gierką 800 zł.....
żeby jeszcze coś sobie za te 800 zł kupił to bym nie załowała kasy, ale przepieprzyc na gre tyle kasy to porażka..... no i jak zaczęłam przy nim sprawdzac to nie był pierwszy raz.....

a z łóżeczkiem może spróbujemy..... zobacze jeszcze przez kilka dni jak bedzie w nocy spał... bo ostatmnio to ładnie i w standardzie o 5 wstaje:D:D:D wiec jak tak dalej bedzie to w przyszłym tyg powedruje do siebie....
 
Do góry