reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Kiniu mam nadzieje ze z Twoim bąbelkiem bedzie juz dobrze i ze w chrzciny bedzie sie dobrze czuł...
A wczoraj myślałam ze wyjde z siebie i stane obok... Kuba cały dzień marudził...nie spał poprostu masakra.... No ale wynagrodził mi to przespana noca...Jak zasnoł o 21 to spał do 5 zjadł i spał dalej do 9:30... Jestem wyspana wypoczęta.... I jeszcze do tego mam wolne od dzieci dzis i jutro..... Czegoż chciec więcej???
 
reklama
Kinia, zdrówka dla małego. Wiesz, że katar długo się leczy a u maluchow szybko schodzi w dół bo krótki odcinek układu. Może dobrze jakbyś inhalatorem potraktowała a potem oklepała nawysokości łopatek ręka zebraną w łodeczkę. Bo przecież o nie umie odkaszlnąć tego co mu zalega.
Patrycja tyyyyyle wolnego...., że nie wiadomo gdzie ręce włożyć;-)
A do mnie dzisiaj przyjeżdza kilka koleżanek z pracy. Delegacja:-). Sprawdzą, pooglądają i zdadzą relację innym;-). W szkole jest nas około 65 belfrów. Idę gotować obiad, też się załapią bo wpadną zaraz po pracy. Miłego dnia:-)
 
my tez sie witamy ;p

noc boska od 20 do 4 spal Oo 1 raz tak :D

bosko wyspalismy sie ;d


dzis mamy 3 miesiace :-D hihih :-D

tak sie ciesze :D a wczorajszy dzien byl dobry minio jadl pogadal troche i lulu :-D
 
Kinia, zdrówka dla małego. Wiesz, że katar długo się leczy a u maluchow szybko schodzi w dół bo krótki odcinek układu. Może dobrze jakbyś inhalatorem potraktowała a potem oklepała nawysokości łopatek ręka zebraną w łodeczkę. Bo przecież o nie umie odkaszlnąć tego co mu zalega.
Patrycja tyyyyyle wolnego...., że nie wiadomo gdzie ręce włożyć;-)
A do mnie dzisiaj przyjeżdza kilka koleżanek z pracy. Delegacja:-). Sprawdzą, pooglądają i zdadzą relację innym;-). W szkole jest nas około 65 belfrów. Idę gotować obiad, też się załapią bo wpadną zaraz po pracy. Miłego dnia:-)
Ja tam sie ciesze ze troche odpoczne.... przy tej 4 to jest troche roboty a po chrzcinach troche wolnego sie przyda hahaha No to gotuj Kochana bo dzis to bedziesz miała kogo nakarmić hahaha

my tez sie witamy ;p

noc boska od 20 do 4 spal Oo 1 raz tak :D

bosko wyspalismy sie ;d


dzis mamy 3 miesiace :-D hihih :-D

tak sie ciesze :D a wczorajszy dzien byl dobry minio jadl pogadal troche i lulu :-D
Leci ten czas co Asiu.... Twój juz ma 3 miesiące...... Fajnie :-):-):-)
 
No mnie też dosyć długo nie było. Tzn. być byłam i was czytałam ale nie mogłam odpisać bo karmiąc na leżąco to niewygodnie a w dzień ładna pogoda to jesteśmy na dworzu. Dziś mała daje mi czadu. Brzuszek ją boli i dopiero teraz zasypia. Miała dwie króciutkie drzemki po parę minut.Aż mi jej szkoda, bo ja to jakoś sobie z nią poradzę. Brzydka dziś pogoda to nawet na powietrze z nią nie wyjdę bo ciągle pada, a na spacerku to by zasnęła.

Witajcie kochane.
Nie było mnie tu trochę,jakoś albo czasu brak,albo nastrój do niczego bywał,więc nawet nie wchodziłam na BB.Postaram się Was podczytać,nadrobić,ale nie wiem ,czy dzisiaj.Musiałam już zajrzeć dziś ,choc mam mnóstwo prasowania,bo stęskniłam się za Wami.W zeszły czwartek byłam na 1szym szczepieniu z Misiem. Ważył wtedy 6kg,wogóle urósł dużo,pani doktor mówiła,że jest duży jak na dwa miesiące.Zaszczepiłam go szczepionką "Pentaxim"-5w1-zapłaciłam 100zł,szczepienie zniósł bardzo dobrze,troszkę płakał przy wkłuciu,przez nastepne dni do dzisiaj jest bardzo grzeczny i wesoły.Chodzimy na baaardzo dlugie spacerki,ja chcę zrzucić 10kg,więc spacery dla mnie wskazane.
Całuję Was i wasze maluszki ;*
No to ten twój skarb to ładnie waży. Majka w 7 tyg. ważyła 4800g, ale twój chyba większy się urodził.
 
My po wizytacji;-):-) ale fajnie było. Już się umówiłyśmy na grillowanie na majowy weekend. Mąż pracuje dopiero ma 1 dzień wolny 3 maja, to pędzimy w góry połazić z dzieciakami. A co do grillowania i imprezowania, to u mnie idealne miejsce. Do najbliższych sąsiadów około 300 m, wokół same ląki. Można szaleć, śpiewać, nikomu się nie przeszkadza i nikt nie zagląda do okien. Nasza działka ma ponad 54 ary więc jest gdzie biegać:-). Teraz zagoniliśmy dzieci do łóżek,uff można odsapnąć. Pa dobranoc
 
reklama
hej,Asiu -nie jesteś sama,ja to dopiero mam,w zeszłym miesiącu 18 dni ,a w tym 14 już i dalej plamie,Smije się do męża ,że po co mi te tabletki anty jak z sexu i tak cały miesiąc nici :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry