reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Misia dostała od mojej kuzynki własnorecznie zrobiony tort pieluchowy z polewa skarpetkowa z nadziejeim chusteczkowym :)

Fajne:-D:-D:-D my dostaliśmy pieluszkowo-pampersowy wózek:-):-):-)

My dziś od 13:00 do 15:00 spacerowaliśmy i było piękne słoneczko, potem przyjechali moi rodzice i jeszcze do 17:00 dalej spacerowaliśmy, bo słoneczko dalej świeciło, choć było chłodniej:tak::tak::tak:
ja już mam wyjeżdżone trasy, bo narazie nie wszędzie da się przejechać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale jeszcze trochę wyschnie i będzie git;-);-);-) ja sobie zapodaję muzyczkę w telefonie i śmigamy:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.
Ja to juz wogole czasu niemam jak weekend jest bo moje chlopaki w domku...:-)
Swietny ten tort pieluchowy:tak::-)
Moja mala tez ostatnio marudna jest i po odstawieniu kropelek znow powrocil bol brzuszka:baffled::no:
Powiedzcie Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki juz cos probuja gaworzyc???:-)
 
mój mały też płakał wczoraj bardzo mało w ciągu dnia spał.. :( w nocy też go znowu 2 godziny usypiałam.. żaden smoczek ani bujanie nie pomagało..
 
Witajcie :)
Nie nadrobie Was dziś ,bo czasu brak.Mały od wczoraj ma lekki katarek,trochę marudzi i często się budzi,pewnie mu w nosku przeszkadza-spryskuje mu nosek "Sterimarem",nie jest duży ten katarek,ale jest.Zastanawiam się,czy kontynuować spacery??? No i czy jakieś krople mu jeszcze dokupić?

Witam.
Ja to juz wogole czasu niemam jak weekend jest bo moje chlopaki w domku...:-)
Swietny ten tort pieluchowy:tak::-)
Moja mala tez ostatnio marudna jest i po odstawieniu kropelek znow powrocil bol brzuszka:baffled::no:
Powiedzcie Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki juz cos probuja gaworzyc???:-)

Moni mój to cigle sobie gada :-D i to jest takie slodkie :-D a jak sie smieje :-D

No Wasze maluszki już duże-to gaworzyć im czas,a mój dopiero trzy tygodnie w piątek skończył,to jeszcze nie "pogadam " z nim :)
Napiszczie co mi radzicie odnośnie tego katarku? i spacerów z katarkiem?
 
Witam!!!
U nas wczorajszy wieczor był straszny.... Mały od 20 do 23:30 cały czas płakał ja juz od zmysłów odchodziłam co mu jest ale jak zasnął to spał do 5 rano. Mam nadzieje ze dzis nie bedzie powtórki z tej wieczornej serenady....

Misia śliczny tort... szkoda ze ja nie potrafie takich rzeczy zrobic... kiedys probowałam sama zrobic tort ale nic z tego nie wyszło... niestety...
Pogoda nam dopisuje bardzo pieknie za oknem mamy!!!! Wiosna nareszcie!!! Wszystko sie robi zielone świeże i takie piekne....oh.....
 
właśnie każdy bobas jest inny. Pati a powiedz mi ty karmisz piersią nie? Powiedz czy ciebie też ta pobolewają piersi i sutki?
 
reklama
Do góry