reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

anne nie tylko Ty jedna... ja też marzę o tych wodach ;) ale pomarzyć sobie można :((((((((((
oo i kingusia też nie śpi i marzy o tym samym co ja:-D,fajnie by to było,może potem zrobie sobie wizualizację,że sie te wody leją i coś to da?;-)A masz jakies skurczyki kingusia?
no to fajnie :-D ciekawie macie :-D no zycze ci zebys jutro lub dzis urodzia :-D hihi:-*
dzięki,dzieki,oby się nam wszystkim spełniło:tak:
 
reklama
oo i kingusia też nie śpi i marzy o tym samym co ja:-D,fajnie by to było,może potem zrobie sobie wizualizację,że sie te wody leją i coś to da?;-)A masz jakies skurczyki kingusia?

Skurczyków nie ... ale za to dzisiaj wstałam i czułam się jakby po mnie czołg przejechał - dosłownie :eek: co godzinę pobudka na siusiu...
w dodatku ani na boku lewym ani na prawym leżeć dobrze mi nie było...
podbrzusze mnie rwie i cały brzuch boli cały dzień i bóle jak na @ co raz mocniejsze...
i mała główką się pcha w dół wiesz? ale nie wiem czy to od dziecka zależy , że chce wyjść czy mój organizm blokuje czy jak? nie wiem :zawstydzona/y::-p
 
pewnie się mała właśnie obniża-dlateo częściej siusiu itd.pewnie sie wstawia w kanał rodny-czyli prawidłowo.Pozostaje czekać na dalsze wydarzenia-może wody popłyną,albo nadejdą regularne skurcze:tak:Lepsze by były wody,bo już jak zaczną sie sączyć,to już nie ma odwrotu i wiadomo,że nikt ze szpitala Cie nie cofnie do domu i nie będa też długo czekac ,by pomóc urodzić,a jak skurcze się rozejdą to mogą czekać-a to czekanie to dobija-zwąłszcza w szpitalu.

Uciekam juz sie położę,nie wiem jeszcze co mnie tej nocy czeka.Zyczę dobrej nocy wszystkim i szybkich,lekkich porodów jakby co:tak:
 
Jeszcze przed spaniem kobitki. Na wizycie wszystko dobrze, ilośc wód itd, rozwarcie na 3 cm czyli o 1 więcej niz tydzień temu. I jeżeli nie urodze do piątku , to na sobotę jestem umówiona na przyjęcie. Po 10 rano wkraczam na oddział i na dzień dobry dostaję oxy. Nie chciałam tego ale z dwojga złego.. Tak, że przynajmniej jakieś konkretne postanowienia.
Oj, anne juz myślalam, że jesteś w ferworze walki, a tu znów czekanie. I meganne, kingusia i rudaania- może sypniemy się wszystkie razem...
 
my idziemy amciu i potem lulu :-) wiec życze nierozpakowanym mamuśka szybkiego porodu dzisiejszej nocy :-D a rozpakowanym spokojnej nocy by Malenstwa byly grzeczne :-D
 
Dzień dobry kobitki
Jeszcze przed spaniem kobitki. Na wizycie wszystko dobrze, ilośc wód itd, rozwarcie na 3 cm czyli o 1 więcej niz tydzień temu. I jeżeli nie urodze do piątku , to na sobotę jestem umówiona na przyjęcie. Po 10 rano wkraczam na oddział i na dzień dobry dostaję oxy. Nie chciałam tego ale z dwojga złego.. Tak, że przynajmniej jakieś konkretne postanowienia.
Oj, anne juz myślalam, że jesteś w ferworze walki, a tu znów czekanie. I meganne, kingusia i rudaania- może sypniemy się wszystkie razem...
przynajmniej lutówką jeszcze będziesz... a mi wyznaczyli zrypany termin na 1wszego, a jestem pewna że sama się nie rozpakuje wcześniej

my idziemy amciu i potem lulu :-) wiec życze nierozpakowanym mamuśka szybkiego porodu dzisiejszej nocy :-D a rozpakowanym spokojnej nocy by Malenstwa byly grzeczne :-D
nooo jak widac na mnie nie podziałało.. wciąż w dwupaku....:-(
dziewczyny mam dzisiaj takiego doła że to się w głowie nie mieści....... idę sie zaraz z powrotem położyc, bo wstawac i tak nie mam po co...


Aha nie wiem czy już Wam ktoś pisał, jak nie to ja napiszę:
KALEMEONek leży nadal i czeka... wczoraj nic się nie działo, ciągle leży na przedporodowej, dzisiaj lekarz ma zdecydowac co z nią dalej robią, czy robią kolejną próbę oxy czy cc.

A MISIA pewnie dzisiaj wyjdzie, mała ma ponoc dośc już solarium, a Misia dosc szpitala, trzymam kciuki żeby dziewczyny dzisiaj mogły już wrócic do domku.
 
Ostatnia edycja:
My sie witamy :tak:

dzis ma przyjsc polozna miedzy 10 a 13 ... hehe :-) fajna babka :-D

a ja pokaze kilka fotek tak na lepszy poranek ;-) hihi :-) dziewczyny trzymajcie sie tam ;-) :***


co maluskie to słoduskie ^^
 

Załączniki

  • aaaaa.jpg
    aaaaa.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 22
  • aaaaaaaa.jpg
    aaaaaaaa.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 26
Dzień dobry kochane :-)
Melduję się i melduję ,że tej nocy nic,a nic się nie działo,było przytulanko dwa razy nawet:-),czuję się dzisiaj tak,jakby nic nie zapowiadało rychły porod.

Jeszcze przed spaniem kobitki. Na wizycie wszystko dobrze, ilośc wód itd, rozwarcie na 3 cm czyli o 1 więcej niz tydzień temu. I jeżeli nie urodze do piątku , to na sobotę jestem umówiona na przyjęcie. Po 10 rano wkraczam na oddział i na dzień dobry dostaję oxy. Nie chciałam tego ale z dwojga złego.. Tak, że przynajmniej jakieś konkretne postanowienia.
Oj, anne juz myślalam, że jesteś w ferworze walki, a tu znów czekanie. I meganne, kingusia i rudaania- może sypniemy się wszystkie razem...
O,jak fajnie,przynajmniej masz pewność,że to już tylko do piątku-a który u Ciebie to jest tydzień i dzień??.Ja swoją torbę do szpitala zostawiłam już wczoraj w samochodzie,bo myślałam,że może tej nocy coś znów mnie ruszy i pojadę bez czekania ,a tu nic:sorry:
My sie witamy :tak:
A joasia to zaraża dobrym humorkiem:tak:,tak czytam i czuję,że taki "dobry duszek"z Ciebie:tak:

Dzisiaj znów pewnie będe miała telefony i smsy od rodzinki i od znajomych z pytaniami czy i dlaczego jeszcze nie:tak:Wczoraj jak dzwoniła jedna znajoma to już poprosiłam męża,by odebrał,mąz odebrał i powiedział,że jeszcze nie urodziłam,bo jeszcze nie czas i ,że jak urodze,to powiesi ogłoszenie na tablicy ogłoszeń obok przystanku,tak by każdy mógł przeczytać:-D
 
reklama
anne a wiesz taka ze mnie wesoła istotka :-D moj M tez mowi ze zarażam go dobrym humorkiem :-D hihi :-D

a mam pyt do meganne jaka dzielnica czy os jest dobre w wawie ? :-D bo ja sie nie znam a M szuka mieszkania :szok: :-D
 
Do góry