reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Mamo Sówko u mnie też możesz uzupełnić dane 10pkt. to moje 3 dziecko. Chyba tylko tego brakowało. Urodziłam 8 lutego-żebyś szybciej znalazła. Dzieki

Już poprawione:-D:-D:-D

Może Mama Sówka wie co u Pani Labiryntu?

No niestety nie mam numeru:-:)-:)-(

Dzień dobry moje kochane:-D

Dziś u Nas ładne słoneczko i pewnie też zaliczymy werandowanie:-D:-D:-D
posprzątałam, a zaraz poprasuje, bo Mały śpi :-):-):-)

Po południu odwiedzinki, bo przyjadą moi Rodzice i siostra:-D:-D:-D

Ehhh nie wiem jak sobie poradzę sama z kąpaniem Bartusia, bo jutro Mężuś jedzie na 3 dni na delegację do Serbii, a zawsze On kąpie:laugh2::laugh2::laugh2: ale mam nadzieję, że poradzimy sobie:-):-):-)

Buziaczki dziewczyny i trzymam kciuki za wszystkie;-);-);-)
 
reklama
My jednak nie mamy dzis miesiaca :szok: ja myslalam ze dzis 27 lutego a dzis 24 :szok: cos ten suwaczek w balona mnie zrobil :sorry: :-D pierdoła matka :-D hihi :-D

a na M mi cholernie zależy wiec pewnie bedzie welcome Warszawka :-D hihi :-D
 
Witajcie Mamusie:-)
Musze szybko pisac bo mala sie budzi:-)U nas ok, nocka w miare:tak:
Ametyst moja mala spi w spiochach i spiworku jakos tak sie w klinice nauczyla i chyba tak jej wygodnie:-)
No i musze leciec......:-D
Milego dnia:-)
 
Ametyst ja ubieram małego w kaftanik i śpiochy :-D

dziewczyny ja chce juz ato :-( chce na mazury i na łódke .. chce patrzec na piekne zachody slonca na jeziorku ... echh :-(
 
meganne, moja córcia nie jest taka łaskawa:no: budzi mnie w nocy, straszliwie się wierci a najgorsze, że mam uczucie jakby waliła głową w mur tzn w szyjkę macicy. Całymi dniami się zwijam jakby ktoś mnie paralizatorem traktował( opis mojego syna:-)) A wieczory są wybitnie bolesne. Mam wrażenie , że główka już mi wychodzi, tak jest nisko i to od 1,5 tygodnia to samo. Żadne moje dziecko nie dało tak popalić w ciąży jak ta mała. Czuję sie wybitnie skopana od środka. Poprzednie dzieci to w takim terminie siedziały cichutko. A obecne szaleje non stop. Nawet mój lekarz z dużym doświadczeniem mówił parę razy, że takiej wiercipięty to dawno nie widział.
uuuu to współczuje, mój ostatnio jest istnym aniołkiem..... tylko wyleźc nie chce za nic:crazy:
Ametyst ja ubieram małego w kaftanik i śpiochy :-D

dziewczyny ja chce juz ato :-( chce na mazury i na łódke .. chce patrzec na piekne zachody slonca na jeziorku ... echh :-(
ja też chce lato... to moja ulubiona pora roku... szczególnie że mam w lato urodzinki..... hehehhe



dziewczyny mam pytanie do tych co rodziły, czy przy każdym skurczu miałyście twardy brzuch?? bo mnie od rana napier........ jak na mega okres, i ból rozchodzi się na krzyż..... także siedziec nawet za bardzo nie idzie.... ból nie jest jednostajny przechodzi i po jakimś czasie znowu.... ale brzucho miękkie ( no w miarę) i sama nie wiem co to.....
 
meganne ja mialam twardy :-) a jak był skurcz to myslaam ze padne tak bolalo :sorry:


wogole M ostatnio przez przypadek powiedzial NASZ Syn :-D ja :szok: ale byłam szcześliwa :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
no i lipa.moje gwiazdy musze zostac jeszcze w szpitalu. badania juz wyszly lepiej i lampy pomagaja. poziom z 14 spadl do 12,3 a przy ponizej 12 mozna wyjsc do domu.mala jest strasznie marudna i ciagle sciaga sobie oslone z oczu. w sumie sie jej nie dziwie tak to miala Miske przy sobie a teraz musi byc w inkubatorze. jutro o 13 zapadnie decyzja czy dziewczyny wychodza do domu. Mam nadzieje ze juz tak bo w domu tak pusto samemu.

pozdrawiam
 
Do góry