reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Witajcie my dzisiaj konczymy 3 tygodnie :) jak do tej pory jest ok:)
w nocy Nikoś spi ładnie i przerwy na jedzonko i przebieranko. Mam pytanie w czym spia Wasze Pociechy i w co je ubieracie :)
 
Ja mam do niej tel. to jak się nie odezwie to do niej potem napiszę.

Majka mi zasrała po brzegi, ale ja takie lubię:-D. Teraz się cyckamy i chyba zaraz mi zaśnie. Tak fajnie się śmieje przez sen.

Ametyst moja Majka śpi tylko w pajacyku i pod kołderką no oczywiście w łóżeczku. Czasem pod tą kołderką jej za gorąco.
 
Ostatnia edycja:
Hej, witajcie
czekam na dzisejszą wizytę popołudniową koło 16.00 jak na zbawienie. Cały tydzien przechodziłam z rozwarciem na ponad 2 cm, wciąż nieregularne skurcze i wciąż mąż pociesza , że to napewno juz tuz,tuż. Tyle to i ja wiem, ale już mnie to bardziej smuci niż cieszy. Hm, trzecie dzieciątko, też po terminie i jakieś doły mnie napadły.
Pozdrawiam Was wszystkie
 
meganne chyba tak M musi sie zgodzic wiec pewno sie przeprowadzimy ... :-D a ja chyba tam bede kura domowa :szok::-)
kurcze jak fajnie że Ci się tak dobrze z M układa......... kura domowa.... słuchaj byle by Tobie było dobrze, a jak będziesz chciała do pracy to co Ci stoi na przeszkodzie?? heheh

Izulka przynajmniej masz jakieś skurcze heheheh u mnie tydzień po terminie i nic..... więc mam datę na 1 marca ( wywoływanie) .... więc kochana co to za smutki Cię dopadają??? cio?? może maluszek jeszcze potrzebuje tych kilku dni, albo taki dobry że daje mamusi czas żeby sobie jeszcze chwilę odpoczęła, pospała.... bo potem będzie ciężko....
 
Ostatnia edycja:
reklama
meganne, moja córcia nie jest taka łaskawa:no: budzi mnie w nocy, straszliwie się wierci a najgorsze, że mam uczucie jakby waliła głową w mur tzn w szyjkę macicy. Całymi dniami się zwijam jakby ktoś mnie paralizatorem traktował( opis mojego syna:-)) A wieczory są wybitnie bolesne. Mam wrażenie , że główka już mi wychodzi, tak jest nisko i to od 1,5 tygodnia to samo. Żadne moje dziecko nie dało tak popalić w ciąży jak ta mała. Czuję sie wybitnie skopana od środka. Poprzednie dzieci to w takim terminie siedziały cichutko. A obecne szaleje non stop. Nawet mój lekarz z dużym doświadczeniem mówił parę razy, że takiej wiercipięty to dawno nie widział.
 
Do góry