reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

WITAM:-)
No to jak lutóweczki rozpakowujecie się:-)u nas już koncówka;-)

Ale powiem że tęskno za brzusiem za kopniaczkami które Alanuś mi dawał no ale jak się spojrzy na skarbusia to nic jak tylko się cieszyć:-)

Trzymam kciuki za miłe szybke z szczesliwym finałem porodów:-)

Pozdrawiam:-)
Nas chyba ta zima tak trzyma jeszcze w dwupaczkach:-Dale jak już zaczniemy..to końca nie bedzie widac;-)
Gratuluję drugiego synusia..fajny masz suwaczek!:-)
 
reklama
hej dziewczyny,jest tu któraś?mam pytanie-od ran boli mnie dół brzucha,szczególnie ta kość z przodu na dole.od 2 godzin mam takie bóle brzucha,niby chce mi się siku ,a jak idę to nie mogę prawie nic zrobić i brzuch mi co jakiś czas baaaardzo twardnieje i boli przy tym.Jak myślicie ??
a masz tak regularnie z przerwami?czy to taki ciągły ból ?
Super, że po wizytach wszystko w porządeczku:-D






No właśnie z tą listą to Mama Sówka :)-p) musi coś tam:happy2::cool2: kochane powiem Wam, że już o tym myślałam, ale muszę mieć wenę, a dziś jej nie mam:wściekła/y: dajcie mi troszkę czasu, a jutro lista będzie gotowa na wątku Rozpakowane Śnieżynko-Lodóweczki :o)
nie dziwię Ci się,ja dzisiaj tez jakaś do niczego i niezdecydowana.
WITAM:-)
No to jak lutóweczki rozpakowujecie się:-)u nas już koncówka;-)

Ale powiem że tęskno za brzusiem za kopniaczkami które Alanuś mi dawał no ale jak się spojrzy na skarbusia to nic jak tylko się cieszyć:-)

Trzymam kciuki za miłe szybke z szczesliwym finałem porodów:-)

Pozdrawiam:-)
Ale masz fajniuchno:tak: i śliczną dzidzie juz tulisz-zazdroszczę,że masz już to za sobą:tak::-),a my w strachu i niepewności:tak:
a najgorsze,że za 2 tygodnie dopiero mają mi cesarkę planować,nie wiem co mam zrobić,czy mam jechać do szpitala na admiotion- to u nas taki oddział gdzie nas przyjmują w razie w.
jak sie bardzo niepokoisz,to jedz lepiej i niech Ci KTG zrobią i wszystko będzie jasne:tak:
 
WITAM:-)No to jak lutóweczki rozpakowujecie się:-)u nas już koncówka;-)Ale powiem że tęskno za brzusiem za kopniaczkami które Alanuś mi dawał no ale jak się spojrzy na skarbusia to nic jak tylko się cieszyć:-)Trzymam kciuki za miłe szybke z szczesliwym finałem porodów:-)Pozdrawiam:-)

Fajnie, że się patrysiu odezwałaś:-D pewnie też nam będzie brzuszków brakowało, ale Dzieciaczki nam to wynagrodzą:-D dziękujemy (a może nie dziękujemy) za kciuki:-)

Mamy kolejną rozpakowaną -> _milena_ już jest po cc i mały waży 3kg:-) więcej jak będę miała więcej informacji:-)
 
Nas chyba ta zima tak trzyma jeszcze w dwupaczkach:-Dale jak już zaczniemy..to końca nie bedzie widac;-)
Gratuluję drugiego synusia..fajny masz suwaczek!:-)

Ale masz fajniuchno:tak: i śliczną dzidzie juz tulisz-zazdroszczę,że masz już to za sobą:tak::-),a my w strachu i niepewności:tak:
dziękuje:-)
Fajnie, że się patrysiu odezwałaś:-D pewnie też nam będzie brzuszków brakowało, ale Dzieciaczki nam to wynagrodzą:-D dziękujemy (a może nie dziękujemy) za kciuki:-)

Mamy kolejną rozpakowaną -> _milena_ już jest po cc i mały waży 3kg:-) więcej jak będę miała więcej informacji:-)
oj wynagrodza wynagrodza:-Dps.no i widze że rozpakowana lutówka jest to gratki dla niej:-)
 
hehe dopiero co pisałam,że chyba nas zima przymroziła i sie nie rozpakowujemy,a tu prosze Mama Sówka miłą wiadomoscią nas zaskoczyła..
mam nadzieje,że z Milenką wszystko i z dzidzią ok?
czekamy na więcej info:tak::-)
 
Kasieńko faktycznie, lepiej jedź na oddział, niech Ci zrobią KTG, bo objawy które opisujesz mogą wskazywać, że to lada moment ;-)

Patrysia fajnie, że do nas zajrzałaś :-)
My lada moment pewnie też się będziemy rozpakowywać. A póki co, to grzecznie czekamy aż Dzidzie same dadzą znak, że są gotowe na spotkanie z nowym i nieznanym wielkim światem :-D
 
Ja też zmykam, bo Mój zaraz wróci z pracy :-)
Będę się musiała nim troszkę zająć ;-)

Buziaki, postaram się jeszcze wpaść wieczorkiem, ale nie obiecuję :-)
 
my też się witamy:tak:
zmordowałam się dziś i teraz leżę, rano byłam na badaniach apotem mnie mąz do pracy zawiózł, posiedziałam trochę z ludziskami, a teraz ledwie się ruszyć mogę.

odebrałam też wyniki, normalnie hemoglobina 12,3:szok::szok: niestety wyniki moczu niezaciekawe ale zobaczę co mi lekarz powie. wizytę mam w piątek:tak::tak:

Gratuluje i zazdroszcze poziomu hemoglobiny :tak:
Co do moczu to bedzie dobrze ja tez sie bałam, ale mam brac 10 dni Urosept i Witaminę C i zrobić wyniki.

My lada moment pewnie też się będziemy rozpakowywać. A póki co, to grzecznie czekamy aż Dzidzie same dadzą znak, że są gotowe na spotkanie z nowym i nieznanym wielkim światem :-D

Naszym dzidziakom dobrze tam gdzie są a nam źle ze jeszcze ich nie możemy tulać.:-(

Ja też zmykam, bo Mój zaraz wróci z pracy :-)
Będę się musiała nim troszkę zająć ;-)

Buziaki, postaram się jeszcze wpaść wieczorkiem, ale nie obiecuję :-)

Mój wrócił, ale jak wrócł to spałam i poszedł remontować nasze mieszkanko.
Pierwsza warstwa farby w sypialni pomalowana. Śliczna zieleń. Jutro druga warstwa. I moze tapetke przykleimy. Bo 3 sciany zielone a jedna z tapetką w wielkie kwiaty ;) Takie moje widzimisię ;P

Wg doktorka do porodu jeszcze miesiac to jest duza szansa ze moze ze szpitala wrócimy juz do siebie.
 
reklama
MisiaM ja też w sypialni ja jednej scianie mam tapetę, fanie to wygląda:tak::tak:

spieszcie sie z malowaniem to napewno wrócicie już do nowego mieszkanka, radość będzie dwa razy większa:tak::tak::tak:
 
Do góry