reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Witajcie:-)
my już po wizycie..mała waży 2800 ,główką już do dołu..wszystkie wymiary i cała reszta ok..
mam już rozwarcie na jeden palec;-)
no i ogólnie wyniki mam dobre..
dzisiaj jak nigdy sie wyspałam nawet..;-):tak:
życze miłego popołudnia i do usłysznia poźmniej...ja zmykam do rodziców na obiadek i takie tam..
3mam kciuki za dzisiejsze wizyty:tak:

To tylko się cieszyć, że u Was OK :-)

a z tą listą to uważam że to świetny pomysł

Mnie też pomysł z listą jeszcze oczekujących na rozpakowanie przypadł do gustu :-)
 
Witam sie dziś drugi raz,rano mało nas tu było:tak:
Ale tylko na chwilkę,bo chyba sie musze teraz położyć,najpierw miałam gościa-sąsiadkę-zresztą nauczycielka moich dzieci-z nią własnie spaceruję,a wcześniej jeździłyśmy razem na basen i na aerobik-to przed ciążą.
Potem obiadek ugotowałam.Potem szwagier przywózł teścia ze szpitala-jest po 1szej chemii-nie wiemy jak zareaguje,co będzie dalej-strasznie to przygnębiające,zwłaszcza,że w samej końcówce mojej ciąży się to wszystko "objawiło"jeszcze sie z tym nie oswoiłam i wogóle przygnębia mnie to i przeraża.

Za oknem zima jak nie wiem co-mróz trzyma,ani zabardzo wyjść gdzieś,bo dopiero mnie brało przeziębienie-na szczęście się nie rozwinęło.
Dobrze,że w sobotę mama moja przyjedzie,a w następnym tygodniu-pod koniec mąż-już nie mogę się doczekać.
Z ta lista tez uważam pomysł dobry,ale to chyba Mama Sówka musi coś tam?
 
hej dziewczyny,jest tu któraś?mam pytanie-od ran boli mnie dół brzucha,szczególnie ta kość z przodu na dole.od 2 godzin mam takie bóle brzucha,niby chce mi się siku ,a jak idę to nie mogę prawie nic zrobić i brzuch mi co jakiś czas baaaardzo twardnieje i boli przy tym.Jak myślicie ??
 
Ja już po wizycie.Wszystko OK.Dłuższa relacja na odpowiednim wątku :-)
Jestesmy :DNie idziemy do szpitala ;)Rodzimy sie około 28,02.łozysko II stopien.Szyjka twarda jak kamień.Bierzemy leki i robimy wyniki.Misia wazy 2700 :pNasstepna wizyta 22,02
Witajcie:-)my już po wizycie..mała waży 2800 ,główką już do dołu..wszystkie wymiary i cała reszta ok..mam już rozwarcie na jeden palec;-)no i ogólnie wyniki mam dobre..

Super, że po wizytach wszystko w porządeczku:-D

A tak przy okazji to można by było na jakimś wątku zrobić taką naszą listę kto jeszcze pozostał w dwupaku i na kiedy ma termin?-styczniówki coś takiego mają. Byśmy wiedziały kto z nas jeszcze pozostał, bo z czasem ta lista rozpakowanych będzie spora i możemy się pogubić, ale to tak tylko pytam. Nie wiem może mi już ze strachu odbija:nerd::baffled:
a z tą listą to uważam że to świetny pomysł
Mnie też pomysł z listą jeszcze oczekujących na rozpakowanie przypadł do gustu :-)
Z ta lista tez uważam pomysł dobry,ale to chyba Mama Sówka musi coś tam?

No właśnie z tą listą to Mama Sówka :)-p) musi coś tam:happy2::cool2: kochane powiem Wam, że już o tym myślałam, ale muszę mieć wenę, a dziś jej nie mam:wściekła/y: dajcie mi troszkę czasu, a jutro lista będzie gotowa na wątku Rozpakowane Śnieżynko-Lodóweczki :o)
 
my też się witamy:tak:
zmordowałam się dziś i teraz leżę, rano byłam na badaniach apotem mnie mąz do pracy zawiózł, posiedziałam trochę z ludziskami, a teraz ledwie się ruszyć mogę.

odebrałam też wyniki, normalnie hemoglobina 12,3:szok::szok: niestety wyniki moczu niezaciekawe ale zobaczę co mi lekarz powie. wizytę mam w piątek:tak::tak:


super że wszystkie wizyty udane a dzidzie rosna zdrowo:tak:
 
hej dziewczyny,jest tu któraś?mam pytanie-od ran boli mnie dół brzucha,szczególnie ta kość z przodu na dole.od 2 godzin mam takie bóle brzucha,niby chce mi się siku ,a jak idę to nie mogę prawie nic zrobić i brzuch mi co jakiś czas baaaardzo twardnieje i boli przy tym.Jak myślicie ??
Mnie tak od paru dni ta kosc bolała i miałam tak jak Ty to dzisiaj u lekarza sie okazało,że już mam rozwarcie na jeden palec..:sorry2:
ale mam tak przez chwilę i zaraz przechodzi..
mam nadzieje,że już nieługo urodzę:tak::-)
 
WITAM:-)
No to jak lutóweczki rozpakowujecie się:-)u nas już koncówka;-)

Ale powiem że tęskno za brzusiem za kopniaczkami które Alanuś mi dawał no ale jak się spojrzy na skarbusia to nic jak tylko się cieszyć:-)

Trzymam kciuki za miłe szybke z szczesliwym finałem porodów:-)

Pozdrawiam:-)
 
reklama
a najgorsze,że za 2 tygodnie dopiero mają mi cesarkę planować,nie wiem co mam zrobić,czy mam jechać do szpitala na admiotion- to u nas taki oddział gdzie nas przyjmują w razie w.
 
Do góry