reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

witajcie;)

Ale mnie tuld dlugoo nie bylo.....ojojo ale jakos czasu brak na forum.....

wpadlam bo chialawam zlozyc zyczenia Swiateczne

Wesolych SWiat!!!

-spokojnych
-radosnych
-zeby male bobaski rosly....
-zebyscie byly usmiechniete...


i dobrego 2010 ROKU:)

Ps; U nas dobrze,bylam wczoraj u Gnia...z Emkiem dobrze rosnie zdrowo oby tak dalej do lutego....

BUZKA:)
 
reklama
Witajcie kochane:-)

Dzisiaj szykuje mi się masakra biurowa :-( Mój M ma odebrać Lolka z przedszkola i zrobić świąteczne zakupy a ja będę siedziała w pracy do oporu :crazy::crazy: No i już wiem że będę musiała przyjść do roboty między Świętami a Nowym Rokiem...
Wczoraj mnie jakaś rewolucja żołądkowa dopadła. Dzisiaj jest już lepiej, ale ciągle mnie muli... Muszę jakoś przeżyć dzisiejszy dzień...

Masakra z tą Twoją pracą, że tyle musisz tam siedzieć:eek: no i uważaj na siebie i dobrze, że już się lepiej czujesz:-)

wczoraj byłam na wizycie,mała zdrowa,rośnie;):tak:waży juz 1800g :rofl2::-)

Super, że z Malutką wszystko w porządku:-)

Po wizycie jestem i bardzo zadowolona. Mala zdrowa i rosnie sobie powolutku:-)kreci sie ciagle, ze czasami mnie juz zebra bola:szok::szok::-DLeze w lozeczku i sie kuruje bo "zasmarkana" jestem;-):-)

Fajnie, że z córeczką wszystko dobrze:-) kuruj się kochana, żebyś na święta zdrowa była:-D


Kochane Lutóweczki
Chciałam Wam życzyć Zdrowych, Radosnych, Spokojnych Świąt Bozego Narodzenia....cudownej atmosfery i pieknych chwil w gronie najblizszych.

Wesolych SWiat!!!
-spokojnych
-radosnych
-zeby male bobaski rosly....
-zebyscie byly usmiechniete...

i dobrego 2010 ROKU:)
Ps; U nas dobrze,bylam wczoraj u Gnia...z Emkiem dobrze rosnie zdrowo oby tak dalej do lutego....

Kochane oczywiście też Wesołych Świąt życzymy:-) Kampoolka dobrze, że Emek zdrowy i rośnie:-)

Przepraszam, że tak mnie mało, ale cały czas gdzieś latam:sorry: dziś rano pojechałam na zaległe zakupy, potem na chwilkę do pracy zawieźć L4 (jeszcze mnie prosili, żebym o 14:00 przyjechała na wigilię, ale powiedziałam, że nie dam rady:eek:), a na końcu do siostry pomóc jej ciasto upiec:-) potem już tylko po Mężusia do pracy i jesteśmy w domku:-)

Wczoraj zafarbowałam sobie włoski i mam takie jak chciałam -> RUUUUUUUUDE:-D intensywnie rude:-) tylko mam troszkę ciemnych i jasnych refleksów:-D potem pojechaliśmy do ginka i w domu byliśmy o 23:30 -> MASAKRA:szok:

Z Bartusiem wszystko w porządku:-D rośnie jak na drożdżach -> waży 1700g:-D
naczekaliśmy się, ale było warto, bo okazało się, że ginek ma nowe USG 3D i 4D:-) wszystko na miejscu i nie musieliśmy więcej płacić tylko tak jak za normalną wizytę:-D jak przełączył na 4D to cudownie było widać jak Bartuś ziewa, a potem gryzie sobie rączkę:-D następną wizytę mamy 15 stycznia, ale już przyjmie mnie na godzinę, żebym nie musiała tyle czekać:-) fotki wrzucę na odpowiedni wątek:-D

Buziaczki kochane:-)
 
Witajcie kochane:-)



Masakra z tą Twoją pracą, że tyle musisz tam siedzieć:eek: no i uważaj na siebie i dobrze, że już się lepiej czujesz:-)



Super, że z Malutką wszystko w porządku:-)



Fajnie, że z córeczką wszystko dobrze:-) kuruj się kochana, żebyś na święta zdrowa była:-D





Kochane oczywiście też Wesołych Świąt życzymy:-) Kampoolka dobrze, że Emek zdrowy i rośnie:-)

Przepraszam, że tak mnie mało, ale cały czas gdzieś latam:sorry: dziś rano pojechałam na zaległe zakupy, potem na chwilkę do pracy zawieźć L4 (jeszcze mnie prosili, żebym o 14:00 przyjechała na wigilię, ale powiedziałam, że nie dam rady:eek:), a na końcu do siostry pomóc jej ciasto upiec:-) potem już tylko po Mężusia do pracy i jesteśmy w domku:-)

Wczoraj zafarbowałam sobie włoski i mam takie jak chciałam -> RUUUUUUUUDE:-D intensywnie rude:-) tylko mam troszkę ciemnych i jasnych refleksów:-D potem pojechaliśmy do ginka i w domu byliśmy o 23:30 -> MASAKRA:szok:

Z Bartusiem wszystko w porządku:-D rośnie jak na drożdżach -> waży 1700g:-D naczekaliśmy się, ale było warto, bo okazało się, że ginek ma nowe USG 3D i 4D:-) wszystko na miejscu i nie musieliśmy więcej płacić tylko tak jak za normalną wizytę:-D jak przełączył na 4D to cudownie było widać jak Bartuś ziewa, a potem gryzie sobie rączkę:-D następną wizytę mamy 15 stycznia, ale już przyjmie mnie na godzinę, żebym nie musiała tyle czekać:-) fotki wrzucę na odpowiedni wątek:-D

Buziaczki kochane:-)

Super,że z Bartusiem wszystko wporządku!;-) ja teraz mam wizytę 5tego lutego i już się nie mogę doczekac..
nareszcie dotarłam do domku i padam normalnie..cały dzień latania..
kurde dziewczyny Brzydula nam sie skonczyła.,.:crazy::-(
szkoda..
 
Kochane Lutóweczki wpadam złożyć wszystkim życzenia. A więc składam:-): zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo miłości, przyjaźni i ciepła. Niech ten czas będzie dla Was wszystkich wyjątkowy, niech maluszki te w brzuszku i te już rozpakowane rosną duże i zdrowe:-)
Generalnie WESOLYCH SWIAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kochane moje Śnieżynki Nasza cała Trójeczka życzy Wam Wesołych Świąt:-D zdrówka, bo ono najważniejsze:-) każda ma inne marzenia, więc niech one się Wam spełnią:-D BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWE!!!!:happy:

Ja dziś wstałam po 7:00, a Mężuś już o 5:00 oczywiście jak ma wolne to spać nie umie:szok: razem ozdobiliśmy pierniki, potem ja się wypluskałam, a Mężuś pojechał po gaz, teraz ja wyprasowałam mu koszulę i obrus, a On zaraz będzie jeszcze mył podłogi:-D

Buziaczki kochane:-)

 

____$$$
_____________________$$$$$
___________________$$$$$$
_________________$$$$$$$
_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$


Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyc trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.




Wszystkim lutowym Śnieżynkom życzę :
zdrowych, spokojnych Świat Bożego Narodzenia.

Zadowolenia z życia i szczęśliwego lutowego rozwiązania
Aby wszystkie pociechy były zdrowe, mądre i śliczne.
Magdalena i Marek "Poziomkowie"

______________$$$$$$
______________$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$$$$$$$$
_________$__________$$$$$$$$
_________$$$$$_________$$$$$$
__________$___$$$$$$_____$$$$
_________*$$$_$_$$_$$_____$$$
________$_$_$**_$_$_$$$___$$$
_________$(O)___(O)_$_$$_*$$$
_______$$__________$*$_$__$$$
____$*__$____*___$$$__$__*_$$
___$*_____*$$$*________$___.**
___$*_______*_________.*$__****
____$*_________________*$__***
___$$$$*_____________*$$§§§§
_$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§
$$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§
$$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§
$$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§
_$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§
__$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§
_____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§
_____$*$$*******___*$$$$$$$$§
_____$*____________________*$
_____$$*_*__*___*$$_*___*__*$
______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$
_________$_______$________$
_________$*______*_______*$
__________$$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$
___$$$$$$______________$$$$$$
 
Radosnych i spokojnych świąt życzę wam serduszka:-):-):-):-):-):-) masy prezentów od Gwiazdorka i smacznego karpika:-p:-p:-p:-p:-p obyscie te świeta spedziły w wesołym nastroju, bez trosk o dzidzie;-)
 
reklama
Kochane lutoweczki :-)


Wigilijny nadszedł czas,
całujemy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!

 
Do góry