reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Angela gratuluje!!!!!!:-D:-D:-D
Super że mały się dobrze czuje! Oby jak najszybciej przybierał na wadze i potem do domku...:tak:
A czy spodziewałaś się Ty lub lekarze wcześniej że tak szybko urodzisz??


nie myślałam o tym że tak szybko to się potoczy byłam u lekarza swoejgo 18.11 i było ok szyjka długa zamknięta a 20 jak byłam w szpitalu to juz miałam rozwarcie na 1-1,5 cm :szok:
lekarze w szpitalu uswiadomili mi że różnie to moze się skonczyc ze duzo zalezy odemnie słuchałam ich leżałam wstawałm tylko do wc no ale mój smyk tak się uparł ze postawił na swoim i juz jest na swiecie :)


byłam dzis u niego zwiększyli mu dawke mleczka do całych 4 ml:-D przybiera na wadze i bardziej ruchliwy jest wiercił sie kręcił wkładał rączki do buzi :-) przeciągał się nawet miał czkawke :happy:
 
reklama
witajcie!!!!

Gratulacje.....

Angel_nd-:szok::szok::szok: zdrowka dla Aleksa.....

A u mne dobrze.....Mala szalejee a maly w brzuszku tez szaleje....i wszystko jest oki:):tak::tak:


malo czasu zeby pisac....
 
nie myślałam o tym że tak szybko to się potoczy byłam u lekarza swoejgo 18.11 i było ok szyjka długa zamknięta a 20 jak byłam w szpitalu to juz miałam rozwarcie na 1-1,5 cm :szok:
lekarze w szpitalu uswiadomili mi że różnie to moze się skonczyc ze duzo zalezy odemnie słuchałam ich leżałam wstawałm tylko do wc no ale mój smyk tak się uparł ze postawił na swoim i juz jest na swiecie :)


byłam dzis u niego zwiększyli mu dawke mleczka do całych 4 ml:-D przybiera na wadze i bardziej ruchliwy jest wiercił sie kręcił wkładał rączki do buzi :-) przeciągał się nawet miał czkawke :happy:
Angela trzymamy kciuki za maluszka zebys szybko miala go juz w domku . Dzieki za info
 
Witam Kochane Mamusie !!! :**


ja dopiero wstalam ... wogole czasu nie mam :szok: ehh :-( wczoraj byłam w sr i bylo o karmieniu piersia bylo fajnie :-D pozniej opisze co i jak :-) a jak narazie lece na sniadanko :*

3 majcie sie tam mamuski !!! :-D
 
Dzień dobry Lutóweczki :-) coś mi w gardło wlazło i nie chce wyjść :eek: boli i nie wiem już co robić, cały czas płuczę wodą z solą-fakt przynosi ulgę chociaż na chwilę no i faszeruje się herbatą z miodem i cytryną no ale nie wiem czy to wystarczy :-(
miłego dzionka życze :)
aaaaaaa i przespałam całą noc, no z przerwą na sikanie i płukanie gardła no ale udało mi się zasną po powrocie do łóżka a to nie lada sztuka dla mnie ostatnio :-D więc chociaż to mnie cieszy
paaa do później ;-)
 
nie myślałam o tym że tak szybko to się potoczy byłam u lekarza swoejgo 18.11 i było ok szyjka długa zamknięta a 20 jak byłam w szpitalu to juz miałam rozwarcie na 1-1,5 cm :szok:
lekarze w szpitalu uswiadomili mi że różnie to moze się skonczyc ze duzo zalezy odemnie słuchałam ich leżałam wstawałm tylko do wc no ale mój smyk tak się uparł ze postawił na swoim i juz jest na swiecie :)


byłam dzis u niego zwiększyli mu dawke mleczka do całych 4 ml:-D przybiera na wadze i bardziej ruchliwy jest wiercił sie kręcił wkładał rączki do buzi :-) przeciągał się nawet miał czkawke :happy:

Wielkie gratulacje - super że synek więcej je - szybciutko będzie rósł
copy.png
favicon.ico
 
nie myślałam o tym że tak szybko to się potoczy byłam u lekarza swoejgo 18.11 i było ok szyjka długa zamknięta a 20 jak byłam w szpitalu to juz miałam rozwarcie na 1-1,5 cm :szok:
lekarze w szpitalu uswiadomili mi że różnie to moze się skonczyc ze duzo zalezy odemnie słuchałam ich leżałam wstawałm tylko do wc no ale mój smyk tak się uparł ze postawił na swoim i juz jest na swiecie :)


byłam dzis u niego zwiększyli mu dawke mleczka do całych 4 ml:-D przybiera na wadze i bardziej ruchliwy jest wiercił sie kręcił wkładał rączki do buzi :-) przeciągał się nawet miał czkawke :happy:
Niech rośnie jak na drożdżach!:-D Ale super robi już mega postępy tylko pogratulować takiego super Synusia:tak::-)
 
Witam wszystkie lutowe mamusie!!! trochę mnie nie było ale miałam problemy z netem a potem mnie mąz do mamy odstawił żebym sobie odpoczęła, ale sie poleniłam... wkońcu poszłam n zwolnienie:tak: muszę się tylko pojawić w pracy 2-3 razy żeby skończyć swoje sprawy i już:):) strasznie sie cieszę no i w końcu mogę się wyspać.

Angela dużo zdrówka dla synka życzę i dla ciebie oczywiście też, jest taki malutki ale uparty i napewno wszystko się ułoży:):)super że możesz już go przytulić:)


miłego dnia życzę wszystkim, takiego ze słoneczkiem jak u mnie:):)
 


Dawno mnie nie było - wybaczcie...

Angela ogromniaste gratulacje dla Ciebie i twojego Synusia. Niech rośnie duży i zdrowy. Pogłaszcz Go po lewej nóżce od babyboomowej ciotki :-D

Ja niestety nadaję z pracy, ale już tylko 21 dni zostało :rofl2: Na moje nieszczęście kręgosłup odmawia współpracy i ostatnio nawet leżenie w wannie nie pomaga na ból pleców. Milenka szaleje i chyba ciągle się nie przekręciła bo najbardziej obrywam po żołądku...

Trzymajcie się kochane
 
reklama
nie myślałam o tym że tak szybko to się potoczy byłam u lekarza swoejgo 18.11 i było ok szyjka długa zamknięta a 20 jak byłam w szpitalu to juz miałam rozwarcie na 1-1,5 cm :szok:
lekarze w szpitalu uswiadomili mi że różnie to moze się skonczyc ze duzo zalezy odemnie słuchałam ich leżałam wstawałm tylko do wc no ale mój smyk tak się uparł ze postawił na swoim i juz jest na swiecie :)


byłam dzis u niego zwiększyli mu dawke mleczka do całych 4 ml:-D przybiera na wadze i bardziej ruchliwy jest wiercił sie kręcił wkładał rączki do buzi :-) przeciągał się nawet miał czkawke :happy:
gratuluje pieknego synusia! Duzo zdrowka mu zycze i niech szybko rosnie kruszynka
 
Do góry