reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Witam Kobietki:-) Mi dzisiaj poprzychodziły rzeczy z Allegro, także już mam sporą wyprawkę zrobioną. Jeszcze tylko kocyk, komplet pościeli, wózek i trochę kosmetyków:-)Ale czekam jeszcze na zamówione łóżeczko, bo coś długo idzie. Jak nie przyjdzie jutro to jakiegoś maila do sprzedawcy wyskrobię.


A! Zrobilam sobie jeszcze badania, tak cos mnie tknelo, no i nei wyglada to ciekawie :sorry: W moczu cale mnostwo roznych bakteriii i nablonkow. A reszty i tak nie umiem odczytac bo sie na tym nei znam kompletnie :eek: Magnez na minimum, a to bylo po nafaszerowaniu sie mega iloscia magnezu przez dwa dni wiec nie za ciekawie. No i jak wczoraj nei wzielam magnezu to w nocy powykrecalo mi kompletnie miesine w lydce i przez godzine nie chialo puscic, a bol byl okropny :-( Dopiero jak wzielam leki to po godzinie puscilo :-( No i w krwi mam hemoglobine i hematokryt tez ponizen normy, neiwiele ale jednak. i teraz nie wiem co robic, bo mam wizyte dopiero za 3 tygodnie. A dostac sie do mojego lekarza graniczy z cudem, bo ma tyle pacjentek. Moze jutro pojde do lekarza ogolnego. Co o tym myslicie?
Wiesz co? Ja też miałam kiepskie wyniki badań. Mój lekarz kazał brać witaminy (ja brałam Prenatal) i lepiej się odżywiać. Więc zaczęłam jeść owoce w ilościach mega i na kolejnych badaniach po miesiącu było dobrze. Mój gin mówi, ze w ciąży często kobitki mają kiepskie wyniki, dlatego przede wszystkim trzeba się dobrze odżywiać. Ale jak Cię to uspokoi to przejdź się do internisty.
Dziendoberek Dziewczynki. Ja mam dzisiaj baaaardzo nieudany i smutny dzien, mianowicie mieszkanko przydzielone zostalo komus innemu:-:)-:)-:)-:)-(
Juz plakalam z tego powodu. Kurcze nic mi sie nieudaje:-(i jeszcze z tym urzedem pracy problemy i wogole do dupy:no::no::-:)-:)-:)-(...........
Szkoda z tym mieszkaniem:no: Ale jak znajdziesz następne to pomyślisz że widocznie tak miało być. Ehh...kobieta w ciąży i jeszcze jej wszystko utrudniają:no:
 
Szkoda z tym mieszkaniem:no: Ale jak znajdziesz następne to pomyślisz że widocznie tak miało być. Ehh...kobieta w ciąży i jeszcze jej wszystko utrudniają:no:
No naprawde:-(myslalam ,ze kobieta ciezarna ma jakies wzgledy a tu cholera nic:wściekła/y::wściekła/y:
Troche juz sie uspokoilam ale moj M wlasnie pojechal do tych drani wyjasnic sprawe:tak:Zobaczymy w czym nie dopisujemy:crazy:
No ale z tych pozytywnych rzeczy to bylam dzis u gin i wszystko jest Ok. Mialam porza pierwszy robione KTG , dzidzia wazy 1370g i wszystkie poza tym wymiary sa prawidlowe:-) Ato najwazniejsze.
 
Witam Śnieżynki :)
Moja mama wczoraj wyskrobała ze strychu ciuszki po mnie i moich siostrach :) Ale był ubaw jak to przeglądałyśmy i przypominałyśmy sobie która w tym chodziła :) Kilka rzeczy się przyda, niestety tylko kilka, bo wtedy śpioszki nie były rozpinane w kroku (masakra) a ja nie chcę sobie życia utrudniać :) Za tydzień w czwartek mam wizytę więc może Dzidzia się już określi co do płci i będę mogła skompletować resztę wyprawki :)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)
 
Witajcie kochane moje Brzuchatki:-)

Jak tam dzisiejsze samopoczucie???:-D Bo u mnie jakoś tak dziwnie, ale daję radę:tak: tylko pogoda taka jakaś beznadziejna za oknem:szok:

Wczoraj w końcu wizyta doszła do skutku:-) pojechałam sobie wcześniej tak po 16:00 mówię zajmę sobie kolejkę to będę druga może trzecia, ale jak tam weszłam to się przeraziłam, bo byłam 10:szok: ale to pewnie tyle babek było, bo we wtorek ginek nie przyjmował:eek: no, ale zadziałała moja pomysłowość i zajęłam sobie kolejkę i pojechaliśmy z Mężusiem na zakupy:-D jak przyjechaliśmy to przed nami były chyba tylko 3 babeczki:-)
Z Bartusiem wszystko w porządeczku:-D siusiak oficjalnie potwierdzony:-) i tym razem GO widziałam:-p Mały waży już 1200g:-D ginek zrobił mi też usg nerek:-)
na koniec powiedział, że nie ma zastrzeżeń do nerek, do ciąży i do niczego nie może się przyczepić:-D i jest bardzo zadowolony:-) i oby tak dalej i życzy łatwego i szybkiego porodu:-D na następną wizytę kazał zrobić tylko mocz i HBS:tak:

Trzymam ogromne kciuki za dzisiejsze wizyty:-)

My dziś z teściową mamy plan upiec jakieś ciasteczka dla teścia, bo dziś Barbórka, a on był górnikiem:-)
 
reklama


Dawno mnie nie było i trochę jestem nie w temacie. Mam nadzieję że wszystko u Was dobrze. Ja mam meksyk w pracy, a do tego mój Lolek jest chory i w domu też niezły sajgon...

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i brzuszki.

Buziaki Lodóweczki
 
Do góry