reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dzień Dobry Laseczki Brzuchate :-)

Wstałam już jakiś czas temu, ale dopiero teraz znalazłam czas, żeby do Was zerknąć :zawstydzona/y: Ale niestety tym razem mam kupę roboty :-(
Nawet śniadania jeszcze nie jadłam o czym mi moja Mała przypomina, bo kopie strasznie ;-)

Dziś w planie:
1. upieczenie ciasta cappucino - bo Teściowa ma imieniny
2. zapakowanie prezentów świątecznych - które dziś zawozimy do teściów, niech tam czekają
3. doprowadzenie się do stanu używalności, żeby można było wyjść do ludzi
4. zrobienie prania i ugotowanie obiadu
5. spakowanie walizki na wyjazd
6. odebranie Mojego z pracy
7. no i koło 18.00 w drogę

Nie jest tego jakaś straszna ilość, ale tak mi się ostatnio nic nie chce :zawstydzona/y::shocked2::-(
Mam nadzieję, że się ze wszystkim wyrobię :tak::-)

Miłego dnia
Będę zaglądać do Was co jakiś czas

Ps. Trzymam kciuki z wizyty, jeśli dzisiaj jakieś są :tak:
 
reklama
Dzień dobry wszystkim:-) Spałam dzisiaj w nocy jak zabita, tylko 1 wizyta w kibelku:-), a mimo to niewyspana jestem straszne:-( Chyba niedługo się kimnę. Ta pogoda jakaś taka mało optymistyczna:-(
Wczoraj podjechałam na chwilę do pracy, żeby podpisać jakieś dyplomy (mój szef jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę) i tak jak ostatnio sobie myślałam, ze brakuje mi pracy i bym sobie jakieś szkolenie poprowadziła, tak wczoraj jak zobaczyłam ten sajgon i pogadałam z dziewczynami to mi cała ochota na pracę przeszła:-D Nie wyobrażam sobie teraz zasuwać takim tempem jak wcześniej (zresztą i tak nie mogę) po 10 godzin dziennie. Jednak trochę spokoju i nudów się przydaje:-D
 
Hej Skarbulki. Siedzimy z babcią |Damiana bo przyjechała u sąsiada polaka, bo u teściów jest remont który ma trwać jeszcze 11 dni, Oni tutaj mieszkańców wywalają, bo niby im przeszkadzamy. Sąsiad dobry chłop, nawet pączkiem mnie poczęstował hehe. I tak sobie siedzimy do 15:00 bo o 15 teście z roboty wracają. Za tydzien moze juz wynajmiemy jakies mieszkanko 2 pokojowe, bo parę dni temu D. nieźle się pokłóciłam z ojcem, myślałam, że wyjdę z siebie i kupię bilet na samolot, byłam załamana, nie wiedziałam co się dzieje, masakra totalna. Być może juz w styczniu D. przyjedzie bo nasz samochod i weźmie już mamę. Dostałam zaproszenie do szkoły rodzenia na 14 grudnia, do szpitala na jakąś rozmowę na 17 grudnia. W sobotę idziemy z D. do przychodni powiedzieć, ze życzymy sobie tł€macza bo oni tutaj tego nie proponują ( chociaż to ich zasrany obowiązek) ponieważ dużo płacą za takiego tłumacza a w prawie jest napisane, ze człowiek, który nie umie gadać po angielsku i nie jest angolem, ma prawo do darmowego tłumacza. Mam nadzieję że tą sprawę załatwimy. Po neta idziem w przyszłym tygodniu póki co muszę jeszcze przeżyć...
 
Dzień Dobry Laseczki Brzuchate :-)

Wstałam już jakiś czas temu, ale dopiero teraz znalazłam czas, żeby do Was zerknąć :zawstydzona/y: Ale niestety tym razem mam kupę roboty :-(
Nawet śniadania jeszcze nie jadłam o czym mi moja Mała przypomina, bo kopie strasznie ;-)

Dziś w planie:
1. upieczenie ciasta cappucino - bo Teściowa ma imieniny
2. zapakowanie prezentów świątecznych - które dziś zawozimy do teściów, niech tam czekają
3. doprowadzenie się do stanu używalności, żeby można było wyjść do ludzi
4. zrobienie prania i ugotowanie obiadu
5. spakowanie walizki na wyjazd
6. odebranie Mojego z pracy
7. no i koło 18.00 w drogę

Nie jest tego jakaś straszna ilość, ale tak mi się ostatnio nic nie chce :zawstydzona/y::shocked2::-(
Mam nadzieję, że się ze wszystkim wyrobię :tak::-)

Miłego dnia
Będę zaglądać do Was co jakiś czas

Ps. Trzymam kciuki z wizyty, jeśli dzisiaj jakieś są :tak:
o Matko!! Ty już masz prezenty!!! A ja nawet pomysłów na nie nie mam :(
 
o Matko!! Ty już masz prezenty!!! A ja nawet pomysłów na nie nie mam :(

Prezentów mam na razie kilka, nie wszystkie :-(
Coś będę musiała wymyśleć jeszcze.
Ale na razie popakuję te co mam i zawiozę. ;-)


Gucha fajnie, że się odezwałaś.
Miło słyszeć, że PRAWIE wszystko u Was w porządku.
Dbaj o siebie i o Maluszka :-)
 
Witam Mamusie:-)
No i dowiedzialam sie dlaczego mieszkanko przypadlo komus innemu. Mianowicie ponoc jestesmy porzadna rodzina a tam sam "element" mieszka i ciagle policja przyjezdza i babka powiedziala, ze to z troski o nas:eek::crazy::szok: Ale ile w tym prawdy jest to tylko sam Bog wie:tak:
Dzisiaj czuje sie do kitu - spalam do 10.30 bo mialam klopoty w nocy. Bolal mnie brzuch i czulam jakies dziwne skurcze. Teraz jest ok na szczescie;-)
Milego dnia:-)
 
No, pranie wstawione, biszkopt się piecze :-) Dla chętnych wrzucę zaraz przepis na super ciacho na kulinaria :-D Obiad sobie rozmrożę i odgrzeję - pyszne pierożki z mięskiem ;-)
Więc 1,5 pkt. z 7 na dziś wykonane :-D
 
No, pranie wstawione, biszkopt się piecze :-) Dla chętnych wrzucę zaraz przepis na super ciacho na kulinaria :-D Obiad sobie rozmrożę i odgrzeję - pyszne pierożki z mięskiem ;-)
Więc 1,5 pkt. z 7 na dziś wykonane :-D
Chętnie skorzystam z przepisu bo dawno nic nie piekłam a teraz jestem na L4 więc będę miała więcej czasu
 
reklama
Cześć dziewczyny:-) przepraszam Was za nieobecność mam troszkę problemów z szyjką:-( odezwę się jak będę w domu:sorry:Buziaki:sorry:
 
Do góry