reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dzień doberek ;) przespałam całą noc, tylko raz na siku wstałam ale już było po 4 więc prawie się nie liczy :D no i mega zadowolona jestem, bo dziś wizyta,więc droga do Łodzi nie będzie mi się dłużyć i nie będę ziewać co chwilę :D:D proszę trzymać kciuki za wizytę :D
uciekam się zbierać, jeszcze parę rzeczy do zrobienia przede mną ale pewnie tu jeszcze zajrzę :-)
Trzymamy kciuki, trzymamy :) Ja mam wizytę z USG dopiero za tydzień... Juz się nie mogę doczekać :) Może Moja Kochana Dzidzia pokaże co skrywa między nóżkami :)
Wczoraj po raz pierwszy mój mąż poczuł ruchy Dzidzi :)
 
reklama
Czesc Dziewczyny!!!
Od poczatku ciazy funkcjonuje jako "marcoweczka". Termin mam na poczatek marca, tak wiec istnieje duze prawdopodobienstwo, ze moge urodzic w lutym. Kilka dni temu bylam u pewnego gina, ktory, po usg i wygladzie brzuszka, stwierdzil, ze ciaza jest co najmniej 2 tyg starsza.
Ciekawe jak to jest na prawde? :-)
A tak chcialam by Corunia urodzila sie w marcu jak ja!!! Teraz Tatus zadowolony, bo z lutego!!! :-):-):-)
Milego dnia Wam zycze!!!
 
hej dziewczyny :-D ja dzis wstałam o 7 30 i na spacerek z pieskiem :-) a brzusio mnie dzis nie boli :-D i dobrze :-D nawet mam dzis dobry humorek :-D :tak: a zaraz zabieram sie do ogladania filmu ^^ a potem na zakupki na allego :-D i wyprawka do szpitala dla mamusi i syneczka ^^ hihi :-) a tak wogole to wstawac !!!! :-D
 
Effaa a to witamy i zapraszamy do lutówek :-D ja moze bede ze stycznia :szok: bo moj Synun na 7 lutego jest :szok: a termin porodu mozna dodac +/- 2 tyg w obie strony :szok: :p
 
Dzień dobry kochane:-)

Przepraszam, że wczoraj się nie odezwałam już, ale troszkę się wkurzyłam i już nie wchodziłam na neta:no: dziękuję za trzymanie kciuków, ale niestety wizyty nie było, bo jak dojechałam na miejsce to zastałam kartkę, że 1 grudnia gabinet ginekologiczny nieczynny:eek: więc miałam tylko wycieczkę do Gliwic i do domu:szok:
więc wizytę mam jutro po 18:00:-D

Śnieżynki ahhhhhhhhhhhhhhhh co to była za noc:-) położyliśmy się do łóżeczka już około 21:00, ale kiedy poszliśmy spać to sama nie wiem:-p niestety później Mężuś spał jak zabity, a ja prawie całą noc nie spałam, ale cóż:sorry:

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty:-)

Paullla wszystkiego najlepszego z okazji imienin:-D

agaB ogromne kciuki, by z dziewczynkami wszystko w porządku było:tak:
 
Hej dziewczyny !!
U mnie wszystko OK, z Kornelką też... i mam nadzieję, że tak do końca pozostanie - bez komplikacji ;)
Pozdrawiam wszystkie lutóweczki :*

Witaj Kingusia. Fajnie, że się odezwałaś :-)
Co tam słychać w dalekim świecie ?


Dzień doberek ;) przespałam całą noc, tylko raz na siku wstałam ale już było po 4 więc prawie się nie liczy :D no i mega zadowolona jestem, bo dziś wizyta,więc droga do Łodzi nie będzie mi się dłużyć i nie będę ziewać co chwilę :D:D proszę trzymać kciuki za wizytę :D
uciekam się zbierać, jeszcze parę rzeczy do zrobienia przede mną ale pewnie tu jeszcze zajrzę :-)

moje kciuki zaciśnięte :-)
będzie dobrze


Czesc Dziewczyny!!!
Od poczatku ciazy funkcjonuje jako "marcoweczka". Termin mam na poczatek marca, tak wiec istnieje duze prawdopodobienstwo, ze moge urodzic w lutym. Kilka dni temu bylam u pewnego gina, ktory, po usg i wygladzie brzuszka, stwierdzil, ze ciaza jest co najmniej 2 tyg starsza.
Ciekawe jak to jest na prawde? :-)
A tak chcialam by Corunia urodzila sie w marcu jak ja!!! Teraz Tatus zadowolony, bo z lutego!!! :-):-):-)
Milego dnia Wam zycze!!!

Witaj :-)
Czyli czy w marcu, czy w lutym się urodzi, to któreś z rodziców będzie zadowolone ;-) i dobrze :-D


Dzień dobry kochane:-)
Przepraszam, że wczoraj się nie odezwałam już, ale troszkę się wkurzyłam i już nie wchodziłam na neta:no: dziękuję za trzymanie kciuków, ale niestety wizyty nie było, bo jak dojechałam na miejsce to zastałam kartkę, że 1 grudnia gabinet ginekologiczny nieczynny:eek: więc miałam tylko wycieczkę do Gliwic i do domu:szok: więc wizytę mam jutro po 18:00:-D

Śnieżynki ahhhhhhhhhhhhhhhh co to była za noc:-) położyliśmy się do łóżeczka już około 21:00, ale kiedy poszliśmy spać to sama nie wiem:-p niestety później Mężuś spał jak zabity, a ja prawie całą noc nie spałam, ale cóż:sorry:

No to miałaś niezłą przejażdżkę. Szkoda tylko, że wcześniej nie poinformowali, że będzie nieczynne:no: Na kiedy w takim razie b ędziesz mieć przełożona wizytę?

A z męzusia to się pewnie strasznie cieszysz :-D Tak długo go nie było :-)
Upojnych chwil Wam życzę:tak:


A tak w ogóle to BRY :-D
Bo ja znowu taka niewychowana i się nie przywitałam :zawstydzona/y:
Pozdrawiam z nieco zachmurzonego Wrocłąwia i wszystkim życzę miłego dnia:happy:
 
Witam Lutóweczki.

Nareszcie się dzisiaj wyspałam, aż do 6 ale wczoraj poszłam spać o 21 więc padł rekord:-) Nie pracuję już i troszkę mi się nudzi niestety, miałam zacząć robić świąteczne zakupy ale już są takie tłumy w sklepach, że dałam sobie spokój:zawstydzona/y: Nie wiem, jak to jest u Was ale w Warszawie z ustępowaniem miejsca w autobusie jest tragedia. Wszyscy po prostu odwracają głowę w drugą stronę, zwłaszcza mężczyźni. Nie ma także szans wygrać boju o miejsce z babciami o lasce, bo jak tylko autobus podjeżdża to laska pod pachę i ogień:wściekła/y: Przykre jest też, że młode kobiety też mają kobiety w ciąży w "poważaniu", a przecież niedługo same mogą być w tej sytuacji:eek::wściekła/y: Dosyć jęczenia z mojej strony. Miłego dnia Wam życzę.

Zakupów troche zrobiłam - tak do szpitala część:
- smoczek Tommee Tippee (były w pakiecie po 2 sztuki)

- wkładki laktacyjne
- podkład jednorazowy


- łańcuszek na smoczek

- szczotka do włosów

- gruszka do nosa

- podkłady poporodowe Bella

- butelka 260 ml Tommee Tippee (różowa):-)

- krem Purelan na brodawki
Kurde trochę tego wyszło, a listę zakupów mam jeszcze taką że hej:szok:
Na szczęście wszystko u 1 sprzedawcy, ale rachunek i tak niezły:no:
joasia może idź do gina z tym plamieniem i bólami. Mój lekarz kazał mi jak coś takiego się pojawi jechać na izbę przyjęć. Nie określił przy tym ile może być tego plamienia. Może tak dla spokoju własnego sumienia poradź się lekarza

Celira kupowałaś na allegro? Jeżeli tak to podaj nazwę sprzedawcy, bo nie mogę znaleźć takego żeby wszystko co wymieniłaś było.

Hej dziewczyny !!

U mnie wszystko OK, z Kornelką też... i mam nadzieję, że tak do końca pozostanie - bez komplikacji ;)

Pozdrawiam wszystkie lutóweczki :*

Pozdrawiamy wzajemnie;-) Dobrze, że z dzidzią wszystko dobrze. Napisz, jak Ci się wiedzie w dalekim Londynie.

Dzień doberek ;) przespałam całą noc, tylko raz na siku wstałam ale już było po 4 więc prawie się nie liczy :D no i mega zadowolona jestem, bo dziś wizyta,więc droga do Łodzi nie będzie mi się dłużyć i nie będę ziewać co chwilę :D:D proszę trzymać kciuki za wizytę :D
uciekam się zbierać, jeszcze parę rzeczy do zrobienia przede mną ale pewnie tu jeszcze zajrzę :-)

Trzymamy kciuki bardzo, bardzo, bardzo mocno:tak: Na pewno z maleńkimi jest wszystko w porządku. Całuski dla dziewczynek od e-cioci;-)

Kalemeon u mnie słonecznie to kilka promyków Ci przesyłam;-)
 
reklama
Do góry