reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

ej dziewczyny a jak to jest z tym plamieniem ? :szok: jak jest nawet mala kropka na majtkach to juz sie przejmowac i eciec do szpitala ? :szok:
jak jest maleńka plamka to się nie przejmuj oszczędzaj się i odpoczywaj bo może to z wysiłku, niewyspania nie nakręcaj się negatywnie bo maleństwu się udziela:-( jeśli będzie ich więcej na wszelki wypadek zadzwoń albo idź do swojego gin.:tak:
ja wróciłam od dentysty:confused2: Kuuuuuuuuuuuuurwa!!!! Miało nie boleć!!!!:confused2::confused2::confused2::confused2::confused2: Zachciało mi się dentysty:confused2::confused2::confused2: Niech to Ch*uj strzeli!:confused2::confused2: Wezmę sobie magnez i zabiore się za obiad bo potem zakupy z mamą wynagrodzę sobie dzisiejsze cierpienia;-):-) Miłego dnia Wam zyczę!:-)
P.S; widzę większość ma beznadziejne samopoczucie tylko się zapakować w kimono i leżeć:confused2:
 
reklama
Patiiii jak ty taka madra jestes :-D to mam jeszcze pytanko bo ja to debil jestem :-D a co to znaczy jak ma sie bol taki odczuwalny jak przed miesiaczka to cos zlego ? :-(
 
Patiiii jak ty taka madra jestes :-D to mam jeszcze pytanko bo ja to debil jestem :-D a co to znaczy jak ma sie bol taki odczuwalny jak przed miesiaczka to cos zlego ? :-(

Jak dla mnie, to skurcze macicy - niegroźne i całkiem normalne na tym etapie ciąży (tak nam mówiła położna w szkole rodzenia). ;-):tak:
Ale ja lekarzem nie jestem, więc się nie sugeruj.
 
Patiiii jak ty taka madra jestes :-D to mam jeszcze pytanko bo ja to debil jestem :-D a co to znaczy jak ma sie bol taki odczuwalny jak przed miesiaczka to cos zlego ? :-(
Akurat:-D:-D:-D Absolutnie się nie martw, bo się macica rozciąga i to może być bardzo bolesne:sorry: Wiem coś o tym niestety...:-(Ostatnio się kręce nocami jak wsza po tym łóżku:-( Martwić się trzeba jak brzuszek boli do tego jest twardy jak kamień, ale na to też jest rada no-spa i magnezik i poleżeć chwilę i powinno puścić chyba, że często tak jest no to trzeba iść do gin. nie ma rady:sorry:
 
Witam Kochane:-)
Ja dzisiaj nawet wyspana:tak:Obejrzalam filmik i zaraz zabieram sie za sprzatanie i nalesniki musze zrobic dla synka bo juz mu obiecalam daaawno:zawstydzona/y::-)
Ciagle czekam na decyzje o mieszkanie:szok: i az sie boje zagladac do skrzynki jak tam odmowa bedzie to ja niewiem chyba sie zalamie. Jak my sie pomiescimy we czworke :eek::szok::sorry:
Milego dzionka.
 
Kochane witam się z Wami już popołudniowo:-)

Musicie mi dziś wybaczyć, ale Mężuś po 10:00 wrócił z Anglii:-D niestety jest strasznie padnięty, bo prowadził przez prawie 1400km:szok: więc do ginka na 18:00 jadę sama:tak: jak tylko będę po wizycie to napiszę jak tam Nasz mały Łobuz rośnie i czy siusiak mu nie odpadł:-p

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty:-)
 
a co kupujesz na allegro ? :-D
Zakupów troche zrobiłam - tak do szpitala część:
- smoczek Tommee Tippee (były w pakiecie po 2 sztuki)

- wkładki laktacyjne
- podkład jednorazowy


- łańcuszek na smoczek

- szczotka do włosów

- gruszka do nosa

- podkłady poporodowe Bella

- butelka 260 ml Tommee Tippee (różowa):-)

- krem Purelan na brodawki
Kurde trochę tego wyszło, a listę zakupów mam jeszcze taką że hej:szok:
Na szczęście wszystko u 1 sprzedawcy, ale rachunek i tak niezły:no:
joasia może idź do gina z tym plamieniem i bólami. Mój lekarz kazał mi jak coś takiego się pojawi jechać na izbę przyjęć. Nie określił przy tym ile może być tego plamienia. Może tak dla spokoju własnego sumienia poradź się lekarza
 
Cześć dziewczyny:-) nie było mnie tu z tydzień,bo mam problem z internetem,korzystam z bezprzewodowego blueconnecta ,ostatnio nie mam cierpliwości,bo strasznie mi zwolnił,dlatego nawet nie korzystam i nie jestem na bieżąco.Może uda mi się pootwierać to,co pisałyście przez ost.tydzień.W dodatku u nas panika z powodu świńskiej grypy,w piątek zmarła siostra sąsiadki,mieszkała ok.4km ode mnie-w pobliskim miasteczku,pozostawiła 3je swoich dzieciaczków i jedno adoptowane-straszne,miała tylko 31 lat.Wokoło strach,dużo osób choruje na jakieś grypopodobne świństwa,moja córeczka dziś w nocy gorączkowała,ale już jesteśmy po wizycie u lek. i jest ok.to tylko przeziębienie.Każdy mi mówi-uważaj,ale jak tu uważać,jak wokoło tyle osób choruje:-(.
Pozdrawiam,życzę zdrówka-bo ono jest teraz dla nas i najcenniejsze.
 
reklama
Dzień doberek ;) przespałam całą noc, tylko raz na siku wstałam ale już było po 4 więc prawie się nie liczy :D no i mega zadowolona jestem, bo dziś wizyta,więc droga do Łodzi nie będzie mi się dłużyć i nie będę ziewać co chwilę :D:D proszę trzymać kciuki za wizytę :D
uciekam się zbierać, jeszcze parę rzeczy do zrobienia przede mną ale pewnie tu jeszcze zajrzę :-)
 
Do góry