reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Witam Lutoweczki :)
Na odmianę ja dziś w nocy spać nie mogłam.. Mąż twierdzi, że co 5 minut pozycję zmieniałam... Nie pamiętam... wiem że śniły mi się jakieś głupoty...
Wczoraj Dzidzia zaczęła się straszliwie wiercić... Po południu jak kopnęła to aż mi brzuch odskoczył :) Ale jak tylko Tatuś rękę przyłożył od razu się uspokoiła :) Widać kto będzie ten dobry a kto ten zły policjant :) :)
 
Hej laski już prawie 17 a imprezka na 19 więc powoli wypadało by mi się zbierać, mąż już się przysznicuje a mnie się nie chce :( masakra normalnie teraz już jestem taka mega zmęczona,że nie wiem jak ja wytrzymam :/ no ale będę się starała przynajmniej do 22 bo wcześniej to chyba nie wypada wyjść bo to impreza firmowa od męża z pracy, taką mają tradycje że zawsze bal andrzejkowy robią, no ale nic pożyjemy, zobaczymy ,,,,
miłego wieczoru Wam życzę Buziaki :*
 
Hej laski już prawie 17 a imprezka na 19 więc powoli wypadało by mi się zbierać, mąż już się przysznicuje a mnie się nie chce :( masakra normalnie teraz już jestem taka mega zmęczona,że nie wiem jak ja wytrzymam :/ no ale będę się starała przynajmniej do 22 bo wcześniej to chyba nie wypada wyjść bo to impreza firmowa od męża z pracy, taką mają tradycje że zawsze bal andrzejkowy robią, no ale nic pożyjemy, zobaczymy ,,,,
miłego wieczoru Wam życzę Buziaki :*

Miłej zabawy !! a my w domu,mojego Ł nie ma zostałyśmy same,wszystkie koleżanki gdzieś idą sie bawic,a ja cóż zostaje na BB hehe:tak:;-)
 
reklama
Coś tu dzisiaj cicho. Ale mi się spać chce, chyba od tego nocnego wstawania do łazienki:no: Położyłam się zdrzemnąć o 15 i wstałam o 17 i dalej ziewam:no:
 
Do góry