reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Czesc Lodoweczki!

cześć dziewczyny ja tylko na moment wpadlam powiedziec Wam dobranoc:-D My dziś po sesji ale zdjęc nie mam, bo są w obróbce dopiero koło czwartku dostanę płytkę:-) A tymczasem dobranoc słodkich snów:-D
A jaka sesje mieliscie? Opowiadaj bo cos nie w temacie jestem... No i pochwal sie jak juz cos bedizesz miala;O))

gdzieś wyczytałam w necie kiedyś a może w którejś książce że można Vicka stosować:tak:

Wysmarowlam sie na nos smierdzielem, dzisiaj poki co troche lepiej.. ale nic nie chce zapeszac,
Tygrynka, jak sie dzisiaj czujesz?
dziewczyny przeciez dobrze wiecie ze u mnie z tyciem jest zupelnie inaczej... zawsze bylo i juz zawsze bedzie, bo z tego gowna sie nie wychodzi, szczegolnie jak za dlugo trwa.
Nie zalamuj sie tym wszystkim ... mysl o dzidziusiu... na malenstwie koncentruj cala uwage i pomysl, ze to dzidzusia karmisz... Jestesmy z Toba Kochana!
 
reklama
Wysmarowlam sie na nos smierdzielem, dzisiaj poki co troche lepiej.. ale nic nie chce zapeszac,
Tygrynka, jak sie dzisiaj czujesz?

a dziękuję lepiej, jednak chyba powinnam leżeć bo wtedy i plamienie mniejsze i brzuszek mniej ponapinany...:zawstydzona/y:
mam nadzieję, że i Ty w końcu się lepiej poczujesz, może stary dobry vick pomoże... i gdzie tam śmierdziel, ja lubię jak on pachnie:tak: chyba że wolałabyś się czosnkiem wysmarować:eek:

dziewczyny przeciez dobrze wiecie ze u mnie z tyciem jest zupelnie inaczej... zawsze bylo i juz zawsze bedzie, bo z tego gowna sie nie wychodzi, szczegolnie jak za dlugo trwa.

wiemy, Ty też to wiesz i ok, nie ma co dalej tego rozpamiętywać, zatracać się w tym, że było źle... teraz jest super, bo jesteś w ciąży!! a będzie jeszcze lepiej, gdzies w okolicach lutego, zobaczysz... staraj się skupić na tym i główka do góry, trzymamy kciuki za Ciebie!!!

witam Was niedzielnie dzielne Lutówki:-D
 
Hej, hej, dzień dobry!
Wczoraj cały dzień przygotowywałam tę imprezę ur mojego J. Potem imprezka do późna. Położyliśmy się o 3. A teraz ja siedzę w piżamie a mój J jeszcze śpi i chyba leczy w ten sposób kaca:evil:.

Przed chwilą obejrzałam film "Maybe baby" i się normalnie poryczałam.

Zaraz zabieram się za czytanie Was a potem na obiadek do rodziców;-)
 
!

Ja niestety ciągle przeziębiona jestem....katar siedzi w zatokach i mam już dość...

Na zatoki znajoma brała kropelki do nosa Euphorbium. Homeopatyczne. Lekarz jej to zalecił.

Dzieki sloneczko,

Juz sama nie wiem co robic... a myslicie, ze jak sie wysmaruje smierdzacym VickVapoRub to pomoze? Mozna o w ogole w ciazy, bo nie mam ulotki a na sieci nic nie moge znalezc...:zawstydzona/y:

Tak, jako i Tygrynka mówi: myślę, że możesz. Ja to przeczytałam w książce "W oczekiwaniu na dziecko". Pamiętaj tylko, by nie przedawkować wit. C, bo w ciąży nie wolno. Ale w sumie nie sprawdzałam dlaczego:eek:



Aha, dziewczyny z Poznania! Wielka prośba, czy możecie mi podać na prv numery telefonu swoich lekarzy? Przyjaciółka szwagierki przylatuje z Anglii specjalnie na badania (nie może zajśc w ciążę). Lot w obie strony i kilka wizyt w Polsce opłaca jej się bardziej, niż jedna wizyta w Anglii. Dziewczyna będzie 7 grudnia w Polsce. Szukamy dla niej lekarza. Trochę późno, ale wczoraj się dowiedziałam. Jeszcze Wam wyślę tę wiadomość na prv jakby co.
 
Aha, dziewczyny z Poznania! Wielka prośba, czy możecie mi podać na prv numery telefonu swoich lekarzy? Przyjaciółka szwagierki przylatuje z Anglii specjalnie na badania (nie może zajśc w ciążę). Lot w obie strony i kilka wizyt w Polsce opłaca jej się bardziej, niż jedna wizyta w Anglii. Dziewczyna będzie 7 grudnia w Polsce. Szukamy dla niej lekarza. Trochę późno, ale wczoraj się dowiedziałam. Jeszcze Wam wyślę tę wiadomość na prv jakby co.

Ale przecież w UK takie wizyty, badania i wszystko co z tym związane jest zupełnie bezpłatne. Przekonałam się na własnej skórze. :eek::szok:
 
Dziewczynki, czy Wy też macie takie wahania nastorju jak ja? Już od wczoraj mnie nosiło, a dziś zamkłam się w sobie, położyłam się do łózia i się poryczałam... Wogóle nie mogłam nad tym zapanować...
Generalnie wszystkim się strasznie zaswsze denerwuje, a teraz to już wogóle.... Od początku ciązy przytyłam 4,5 kg, co prawda miałam bardzo wysoką wagę przed ciążą, ale... Na popzednim usg (23tydzień) Dzidzia ważyła 675 więc chyba w normie, ale.... Za dużo tych ale...
 
nie martw sie takimi zmianami nastroju....
Ja w pierwszej ciąży miałam to samo. Mąż myślał że nie wytrzyma i obawiał się ze znowu tak będzie. Na szczeście mnie to teraz ominęło....ufff
A na to nic nie poradzisz...ale ważne że po porodzie jak hormony wrócą do normy to i zachowanie też :tak:
 
hej dziewczyny,długo mnie tu nie było...a od tamtej pory dużo się wydarzyło-czop śluzowy mi wypadł,ale lekarz mówi ,że to normalne i nawet na wizytę nie kazał przyjeżdzać dopóki nie będzie leciało coś podbarwione krwią.Brzusio coraz większy.Wszyscy dookoła mi mowią ,że będę miała chłopca,ale w 21 tygodniu lekarka powiedział ,że będzie dziewczynka.Ciekawe.usg dopiero 23 grudnia,wtedy się okaże,ale i tak co by nie było ,to i tak będzie bardzo kochane.
 
reklama
Tak, jako i Tygrynka mówi: myślę, że możesz. Ja to przeczytałam w książce "W oczekiwaniu na dziecko". Pamiętaj tylko, by nie przedawkować wit. C, bo w ciąży nie wolno. Ale w sumie nie sprawdzałam dlaczego:eek:
Aha, dziewczyny z Poznania! Wielka prośba, czy możecie mi podać na prv numery telefonu swoich lekarzy? Przyjaciółka szwagierki przylatuje z Anglii specjalnie na badania (nie może zajśc w ciążę). Lot w obie strony i kilka wizyt w Polsce opłaca jej się bardziej, niż jedna wizyta w Anglii. Dziewczyna będzie 7 grudnia w Polsce. Szukamy dla niej lekarza. Trochę późno, ale wczoraj się dowiedziałam. Jeszcze Wam wyślę tę wiadomość na prv jakby co.

aaa to możliwe że wyczytałam o vicu w tej książce bo też ją podczytuję:tak:
kochana mogę Ci podać nr do swojego lekarza, zajmuje się leczeniem niepłodności i różnymi takimi genetycznymi sprawami, pomógł wielu kobietom zajść w ciążę, mimo, że inni lekarze rozkładali już ręce, a także wiele zagrożonych ciąż doprowadził do końca:tak: mam nadzieję, ze uda sie ją wcisnąć na jakiś szybki termin, jakby co, to dasz znać, bo ja też byłam "wkręcana" do niego:tak:

cisza... jak to przy niedzieli...przy weekendzie..
Aninaka jak sie imprezka udała??
 
Do góry