reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dziewczyny ja na chwilę

Mam załamkę....znowu mnie napina...czuje ze nie jest dobrze....we wtorek mam wizyte wiec sie okaże.....ale martwią mnie te napiecia...brzuch mam jak głaz......no ale nospy przeciez nie mogę brać w nieskonczonosc!!!!!

No dobra babeczki ale nie smęcę Wam
Buziaczkuje Was i zyczę Dobrej nocki
Buziaki dla kazdej z Was
sm315604-1.jpg

 
reklama
Dziewczyny ja na chwilę

Mam załamkę....znowu mnie napina...czuje ze nie jest dobrze....we wtorek mam wizyte wiec sie okaże.....ale martwią mnie te napiecia...brzuch mam jak głaz......no ale nospy przeciez nie mogę brać w nieskonczonosc!!!!!

No dobra babeczki ale nie smęcę Wam
Buziaczkuje Was i zyczę Dobrej nocki
Buziaki dla kazdej z Was


Weź ten magnez jeszcze... Albo może ciepłą (ale nie gorącą!) kąpiel. Moja znajoma w ten sposób, nieświadomie, zwolniła akcję porodową.
A najlepiej zadzwoń do lekarza. I leż...
 
Dziewczyny ja na chwilę

Mam załamkę....znowu mnie napina...czuje ze nie jest dobrze....we wtorek mam wizyte wiec sie okaże.....ale martwią mnie te napiecia...brzuch mam jak głaz......no ale nospy przeciez nie mogę brać w nieskonczonosc!!!!!

No dobra babeczki ale nie smęcę Wam
Buziaczkuje Was i zyczę Dobrej nocki
Buziaki dla kazdej z Was
sm315604-1.jpg


Mi napina sie brzuch pare razy dziennie,mi polozna powiedziala ze dopuki stawianie sie macicy nie jest regularne to nie ma sie czym martwic, ale jak tu sie nie przejmowac, no i trzeba duzo odpoczywac.
 
magnez wzięłaś?? pilnuj tego:tak:
a nie myślałaś by iść jeszcze do jakiegoś lekarza po poradę?
u mnie ok, co prawda dzisiaj zaczęłam znowu plamić, ale na razie delikatnie, jeszcze nie ma wyraźnej krwi więc się nie martwię:tak:
 
magnez wzięłaś?? pilnuj tego:tak:
a nie myślałaś by iść jeszcze do jakiegoś lekarza po poradę?
u mnie ok, co prawda dzisiaj zaczęłam znowu plamić, ale na razie delikatnie, jeszcze nie ma wyraźnej krwi więc się nie martwię:tak:

Mnie prowadzi kilku lekarzy,wszyscy pracuja w szpitalu w ktorym bede rodzic wiec mam do nich zaufanie,ale siostra meza bedzie rozmawiac z polskim ginem i zobaczymy czy powie to samo co tu lekarze,ale musze poczekac do wtorku na wiadomosc od niej.

A ty masz problemy z lozyskiem?
ps.Z tego co widze nasi panowie maja takie samo imie:-D:-D
 
reklama
najpiękniejsze imię męskie:tak::-D
dobrze że radzisz się też polskich, oni działają trochę inaczej niż ci z uk, ale czy lepiej? nie wiem... mam tylko nadzieję, że został Ci przedstawiony czarny scenariusz, a rzeczywistość okaże się zupełnie inna!! ale dobrze, że w razie czego zostałaś uświadomiona, czy oprócz magnezu i mleka po 36tyg masz robić coś jeszcze? można jakoś temu zaradzić?
łożysko odklejało mi się w 20 tyg, ale tylko na cm, wszystko się ładnie zasklepiło, potem doszło napięcie macicy i przedwczesne skurcze, ale po lekach też się uspokoiły i już byla cisza, a teraz znowu plamienia:wściekła/y: no ale sama sobie jestem winna, bo dużo znowu latałam a powinnam jak najwięcej leżeć:zawstydzona/y: no i teraz trochę nerwowo reaguję na wszelkie oznaki, bo wolałabym już w spokoju spędzić resztę ciąży:tak:
a Ty jak znosilaś poprzednie ciąże?
 
Do góry