reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Joasia- toś mnie zdołowała ztym spacerkiem...ja jestem uziemiona w domu...mogę co najwyżej przez okno popatrzec i luwcik uchylic..ehhhh
Udanego spacerku...pooddychaj i za mnie na tym swieżym powietrzu:)
 
reklama
witam dziewczynki:-):-)
Zazdroszcze fajnej pogody, u mnie ciagle pada i jest ciemno jak wieczorem, juz mam dosc tej pogody, bleeeeeee:-:)-:)crazy:

Shingle trzymam kciuki za morfologie:tak::tak:
 
Cześć Mamuśki:-)

Dzisiaj spotkanie lutówek w Poznaniu:-):-):-):-)

Pogoda sprzyja, słoneczko świeci. Muszę wyjść zaraz na zakupy a potem będę tyrać w kuchni... Jutro mój J. wyprawia urodzinki dla znajomych. Miało być w pubie, ale okazało się, że wszystko zarezerwowane już wcześniej. A do innego nie chcemy iść. Tam przynajmniej nie było tyle dymu a w innych to masakra:-(
No więc robimy imprezkę na jakieś 10 - 15 osób:eek: Tzn. ja robię, bo J. w szkole do wieczora:-( i dzisiaj będę pichcić jakieś sałateczki i inne przekąski. Ciekawe co na to sąsiadka;-) Przecież znów ktoś pod 5 przychodzi:-D:-D:-D


Wirtam piatkowo mamusie:-)
Ja to sie dzisiaj nie wyspalam:tak:Wczoraj jeszcze bylam u sasiadki i sprzatalam 2 godzinki u niej i chyba sie przeliczylam:szok: wszystko mnie pozniej bolalo:-(
Ale jeszcze tylko raz tam ide i poznie mam spokoj:tak:
Milego dzionka:-)

No coraz trudniej nam jest. Kondycja szybko znika i łatwo się przeliczyć. Poleż dzisiaj trochę i odpocznij:tak:.

Powiedzieli o powiklaniach po porodzie ze musze liczyc sie z usunieciem macicy,dostalam 9 opakowan zelaza po 28 kapsulek mam je przyjmowac 3 razy dziennie po 1 tabletce,to w razie krwotoku ktory mi grozi:-( z tego co widzialam mam naprawde duzo wod.Juz sama nie wiem co robic,jak nie lozysko to te wody.Pani doktor powiedziala ze musi mi to powiedziec bo moze byc taka sytuacja ze nie przezyje i cenie ja za szczerosc w koncu musi powiedziec o wszystkich zagrozeniach.To moja 3 cesarka i juz nie bedzie tak latwo przy porodzie a i powiedziala ze musze sciagac pokarm od 36 tyg ciazy,bo jak dziecku spadnie cukier musza podac dziecku moj pokarm.

Shingle ma rację. skonsultuj się z jeszcze jednym lekarzem... Trzymaj się i staraj się myśleć pozytywnie... Zawsze możesz się tutaj wygadać:tak:

:-D:-D:-DTak będę słuchać tekstów typu: OOOOO patrz!!!! Jak widać???!!!! Ale super!!!!! Dobrze że idę na wykłady to może mu podniecenie minie a i ja nie będę miała ochoty wywalić tego telewizora przez okno, bo jak wróce to padnę na pyszczek, a może i on się zmęczy:-D:-D:-D

Niezłe posunięcie z jego strony. Akurat przed weekendem. Ty na zajęciach a on będzie mógł w spokoju oglądać te swoje mecze i inne wyścigi:-D



Dzisiaj też z Wami nie popiszę bo mam w huk roboty, a po południu jedziemy z Lolkiem na basen. Nie chwaliłam się Wam że moje dziecko przepływa pod wodą cały mały basen :-D

Ale Zuch!!! Pewnie pękasz z dumy;-) Ja bym się tym chwaliła wszystkim dookoła;-)

Dzień dobry Śnieżynki :) mam dziś mnóstwo spraw do załatwienia,więc tylko sie witam i uciekam, postaram się później zajrzeć i poczytać co u Was, buziaki :)

Aguś napisz, co w szpitalu:tak: Fajnie, że już jesteś:tak:
 
:-D:-D:-DTak będę słuchać tekstów typu: OOOOO patrz!!!! Jak widać???!!!! Ale super!!!!!
:-D:-DOj, to wspolczuje:tak:Moge Cie jedynie pocieszyc, ze mnie tez to czeka w najblizszym czasie - ale razy dwa:szok::szok:Bo moj Syn bierze przyklad z tatusia:-D:-D
A ja wlasnie wcinam pyyycha ciacho, ktore pieklam. Daje przepis na kulinarnym za chwile. - Dla zainteresowanych;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Brzuchatki!
Lekarz dał mi skierowanie na to badanie z glukozą. I tu sięzdziwiłam: NIE NA CZCZO! Mam zjeść śniadanie, wypić rozpuszczoną glokozę (kupioną wcześniej w aptece) i po godzinie zjawić się w przychodni do pobrania krwi! Dwa razy go pytałam, czy nie na czczo. Nie. Jakaś inna metoda?

No ja też nie musiałam być na czczo :-)
Lekarka mi powiedziała, ze jak zjem małą kanapeczkę i filiżankę herbaty, to na pewno nie zaszkodzi. Byle nie kanapkę z nutellą ;-)
I wyniki powiem Tobie wcale po śniadanku nie wyszły zawyżone. :-)

Powiedzieli o powiklaniach po porodzie ze musze liczyc sie z usunieciem macicy,dostalam 9 opakowan zelaza po 28 kapsulek mam je przyjmowac 3 razy dziennie po 1 tabletce,to w razie krwotoku ktory mi grozi:-( z tego co widzialam mam naprawde duzo wod.Juz sama nie wiem co robic,jak nie lozysko to te wody.Pani doktor powiedziala ze musi mi to powiedziec bo moze byc taka sytuacja ze nie przezyje i cenie ja za szczerosc w koncu musi powiedziec o wszystkich zagrozeniach.To moja 3 cesarka i juz nie bedzie tak latwo przy porodzie a i powiedziala ze musze sciagac pokarm od 36 tyg ciazy,bo jak dziecku spadnie cukier musza podac dziecku moj pokarm.

Edyta, bądź dobrej myśli. Na pewno nie będzie tak źle - ale to prawda, że o wszystkich zagrożeniach muszą poinformować. :-(
Poczekaj spokojnie na wyniki - na pewno nie będzie tragedii :-)
A na razie spokój i opanowanie są najważniejsze - stres może tylko Wam zaszkodzić. Będzie dobrze.


A tak wogóle to Bry, Brzuchatki :-)

Dzisiaj dopiero teraz znalazłam chwilkę, żeby do Was wpaść :-)
Siedzę jeszcze w pracy, ale to już ostatni dzień, więc od poniedziałku powinnam być z Wami bardziej regularnie :-D
Wczoraj byłam na kolejnych zajęciach w szkole rodzenia;-) Tym razem ćwiczenia - oddychanie i nauka masażu :-) Więcej wrzucę na odpowiedni wątek (jak znajdę chwilkę ;-) )

No, to miłego i 3mam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty - jeśli oczywiście jakieś są:-p
 
Shingle- ja Cię podziwiam ze jeszcze pracujesz..i jeszcze miesiąc zamierzasz.....u mnie by to chyba nie przeszło ze względu na napinający sie brzuch!!!!! W pierwszej ciązy pracowalam 6,5 miesiąca....potem juz do konca zwolnienie...a teraz juz od 6 miesiąca jestem na zwolnieniu i w sumie sie ciesze bo choc dobrze znosze te ciąze to jednak szyjka krucha i czeste skurcze!!!!

W pierwszej ciąży poszłam na zwolnienie dwa tygodnie przed terminem, a teraz planuję sobie zrobić dłuższe "wakacje" i ponad miesiąc teoretycznie będę miała.
Co do brzucha to mi się od poniedziałku często napina... Biorę już magnez i jest trochę lepiej. Zobaczę co mi powie ginka w poniedziałek....

ja to wyleguje sie juz od ho ho bo ;p dziekannke mam :( :p a teraz zmykam z pieskiem bo sliczna pogoda jest :-D

takie cuuudne slooneczko ze az grzech siedziec w domu :-D hihi :p


no to caluski piekne :*:*:*:* bede za okolo godz gdzies tak :tak: :-D

Za mnie też pooddychaj :-D

witam dziewczynki:-):-)
Zazdroszcze fajnej pogody, u mnie ciagle pada i jest ciemno jak wieczorem, juz mam dosc tej pogody, bleeeeeee:-:)-:)crazy:

Shingle trzymam kciuki za morfologie:tak::tak:

Dzięki za kciuki - w poniedziałek wyniki :-)
Przesyłam Ci trochę słonka :-D


Cześć Mamuśki:-)

Dzisiaj spotkanie lutówek w Poznaniu:-):-):-):-)

Pogoda sprzyja, słoneczko świeci. Muszę wyjść zaraz na zakupy a potem będę tyrać w kuchni... Jutro mój J. wyprawia urodzinki dla znajomych. Miało być w pubie, ale okazało się, że wszystko zarezerwowane już wcześniej. A do innego nie chcemy iść. Tam przynajmniej nie było tyle dymu a w innych to masakra:-(
No więc robimy imprezkę na jakieś 10 - 15 osób:eek: Tzn. ja robię, bo J. w szkole do wieczora:-( i dzisiaj będę pichcić jakieś sałateczki i inne przekąski. Ciekawe co na to sąsiadka;-) Przecież znów ktoś pod 5 przychodzi:-D:-D:-D

My mieliśmy zaplanowaną imprezkę na jutro, ale na szczęście przełożyliśmy na przyszłą sobotę. Teraz nie dałabym rady stać długo w kuchni i modzić jakieś nowe potrawy... A sąsiedzi pewnie niedługo policję na Was naślą bo bez przerwy imprezujecie :-D
 

My mieliśmy zaplanowaną imprezkę na jutro, ale na szczęście przełożyliśmy na przyszłą sobotę. Teraz nie dałabym rady stać długo w kuchni i modzić jakieś nowe potrawy... A sąsiedzi pewnie niedługo policję na Was naślą bo bez przerwy imprezujecie :-D

Ale ja siedzę cały dzień w domu i mam czas, żeby zrobić trochę tego trochę tamtego i w międzyczasie odpocząć.
A sąsiadka na razie tylko jedna jakaś dziwna. Zresztą, z tego co widziałam, to dookoła same starsze Panie z pieskami. Takie są najgorsze:-p Więc może się okazać, że faktycznie przyślą jakąś policję:szok: Tylko na przeciwko rodzina z małymi dziećmi.
 
Kurcze a my mamy takiego Hausmeistra -( woznego czy jak:eek:), ze normalnie zbiera informacje na kazdy temat:szok: normalnie gorszy niz stara sasiadka:-D:-D
Kiedys sie poskarzylam facetowi, ktory nam wynajmuje mieszkanie a on mowi : "no wie pani co, a pan.....tak panstwa chwali":szok::zawstydzona/y: No i badz tu madry czlowieku.
 
reklama
Do góry