reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Usunęłam ;-)
Nie ma sensu droczyć się codziennie, że połowa woli tu, a połowa tam, pomagać innym we wklejaniu wszystkiego żeby się podobało po to żeby usłyszeć, że pomysł denny. Poczekamy w takim razie na wątek zamknięty żeby znów można było spokojnie w 100% bez zahamowań porozmawiac o problemach;-)

Kochanie pomysł był super i w ogóle to Cię podziwiam, że się tym zajęłaś i tyle w to pracy włożyłaś. Ja bym nie potrafiła. Tylko ciężko było tak na dwóch forach jednocześnie, a poza tym tak jak mówiła Ania wszystkim się nie dogodzi. Więc się nie smuć pipka. A najważniejsze i tak jest to abyśmy były razem , nie ważne gdzie ale razem :)

Super, Mam nadzieję że niedługo będziemy miały zamknięty.
Dostałam filmik ale niestety niewiele na nim widać. Prosiłam M żeby rzucił na YT to Wam pokaże.
Milenka rośnie prawidłowo. W sumie nie spodziewałam się że już jest taka duża.Pamiętam tylko że waży 864 gramy

Oby udało się szybko zamknąć nasz wątek. Ale czy w ogóle wiadomo jakie są postępy w tej sprawie? To nic, że się Milenka zasłaniała i tak fajnie będzie ją obejrzeć, dać znać jak już filmik będzie na YT :) Duuuża dzioucha, moja Oleńka waży 750gramów :)
 
reklama
no to mnie przekonałaś:-):-) potanczymy chyba sobie z Amelką w ten weekend:tak::tak::tak: przypomnijcie mi jak dodac zdjecia tu na forum, chcę wam pokazać kilka foci z sesji slubnej w temacie nasze ślubyi zapomniałam jak sie to robi:zawstydzona/y:
 
Dzwoniłam do mojego dentysty i jest zonk... Najbliższa wizyta 14 listopada :-( A mnie ten ząb, a w zasadzie to co z niego zostało, zaczyna boleć :-( Wybłagałam jednak babkę w recepcji i obiecała zapytać czy nie przyjąłby mnie wcześniej (6 listopada). Jeny wiem, że dałam d... bo jakbym w zeszłym roku poszła za ciosem i dalej leczyła kły to już bym miała to dawno z głowy.. A teraz tak się boję o Oleńkę, żeby jej się coś nie stało. W ogóle boję się czy można zatruwać zęba (bo 1000% będzie kanałówka, więc nie skończy się na 1 wizycie), znieczulenie podobno można brać, ale i tak się boję płakać mi się chce... :-(
 
no to mnie przekonałaś:-):-) potanczymy chyba sobie z Amelką w ten weekend:tak::tak::tak: przypomnijcie mi jak dodac zdjecia tu na forum, chcę wam pokazać kilka foci z sesji slubnej w temacie nasze ślubyi zapomniałam jak sie to robi:zawstydzona/y:


pewnie że idź ...potańcz dobrze ci na bioderka zrobi ale weź płaskie buty bo mi nogi jak bańki spuchły...ale koniecznie idźcie sie rozerwać...
 
Witajcie...

Wystawiam nos spod kołdry.... Jak mi Was brakuje!
Byłam we wtorek u lekarza, nawet mnie nie zbadał ino wypisał antybiotyki. Poszłam do apteki, i mówię aby doradziła co mogę kupić aby antybiotyków nie brać. I...mam syropek dla niemowląt, krople do nosa dla niemowląt, krople do inhalacji... Wszystko na bazie ziół, mega bezpieczne!
Do tego mleczko, cytryna, czosnek, maliny i agrest - czyli "babcine" sposoby.
Niestety we Wszystkich Świętych będę w domu - to pierwsze takie moje święto. Ale teraz muszę się wyleczyć! To dla małego!
Mąż mnie wspiera, jest dla mnie taki kochany. Troszczy się i dzwoni czy czegoś mi nie trzeba... Wczoraj szybko wyskoczyłam do pobliskiego sklepu i kupiłam rybkę. Miałam zamiar wczoraj mu zrobić pyszny obiad, ale nie miałam sił! Borok odkąd jestem chora na samych kanapkach żyje!

Dobra, zmykam od kompa... Mam nadzieję, że raz dwa mi się poprawi i wrócę do Was!
Buziakiii !
 
Witajcie...

Wystawiam nos spod kołdry.... Jak mi Was brakuje!
Byłam we wtorek u lekarza, nawet mnie nie zbadał ino wypisał antybiotyki. Poszłam do apteki, i mówię aby doradziła co mogę kupić aby antybiotyków nie brać. I...mam syropek dla niemowląt, krople do nosa dla niemowląt, krople do inhalacji... Wszystko na bazie ziół, mega bezpieczne!
Do tego mleczko, cytryna, czosnek, maliny i agrest - czyli "babcine" sposoby.
Niestety we Wszystkich Świętych będę w domu - to pierwsze takie moje święto. Ale teraz muszę się wyleczyć! To dla małego!
Mąż mnie wspiera, jest dla mnie taki kochany. Troszczy się i dzwoni czy czegoś mi nie trzeba... Wczoraj szybko wyskoczyłam do pobliskiego sklepu i kupiłam rybkę. Miałam zamiar wczoraj mu zrobić pyszny obiad, ale nie miałam sił! Borok odkąd jestem chora na samych kanapkach żyje!

Dobra, zmykam od kompa... Mam nadzieję, że raz dwa mi się poprawi i wrócę do Was!
Buziakiii !
Kuruj się Kochana na cmentarz można w każdy inny dzień pojechać, a Twoje zdrówko i zdrówko Adasia najwazniejsze!:tak::-) i wracaj do nas szybciutko!:tak::tak::-)
 
dobra udało mi się dodac te zdjątka kurde fotograf mnie ukatrupi że teraz je pokazuje bo na nk dodam po poprawkach ihihihihihihi ale tak bardzo was kocham że musicie być uprzywilejowane;-) macie teraz 5 foci na temacie nasze śluby reszta później:-p:-p
 
dobra udało mi się dodac te zdjątka kurde fotograf mnie ukatrupi że teraz je pokazuje bo na nk dodam po poprawkach ihihihihihihi ale tak bardzo was kocham że musicie być uprzywilejowane;-) macie teraz 5 foci na temacie nasze śluby reszta później:-p:-p

Ślicznie wyglądałaś! Piękna suknia, naprawdę jak księżniczka!
Gratuluje Wam!
 
reklama
Do góry