reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

A moja siorka jest w ciązy. :-)to 3 tydzien. Super. Teraz juz nie bedzie zazdrosna.
Tylko ze juz wymyślili ze ja jej wszystkie ubranka po Kindze dam. Oczywiscie nie usłyszałam pytania. No to ja sie zawzięlam i powiedziałam sobie ze pożycze jej wszystkie ubrana, ale nie bede dawać. Mi nikt nic nie kupi, sami bedziemy musieli kupic wszystko, mi nikt mieszkania nie sprezentował, nie dał na wesele tak jak ona dostała od moich rodziców, nie mam teściów którzy by mi kupowali jedzenie (oni mieszkaja z teściami i to teściowie głownie robia zakupy). Wiec dla mnie to chore ze ja mam jej dawać. Pozyczę jej, a potem bede chciała dostać z powrotem. w koncu bedziemy chcieli miec 2 dzieci w niedługim odstępie czasu.
No wyzaliłam sie.

gratulacje dla siostrzyczki!!! ale z drugiej strony niezły tupecik ma:-p to twoje rzeczy i zrobisz jak uwazasz bedziesz miała ochote to jej dasz albo pożyczysz ale bez żądań!!!! przeciez to powinna być tylko twoja dobra wola a nie koncert życzeń!!! może jeszcze teraz bedzie Ci przykazywac co masz kupowac bo jej sie później przyda ??? masakra!!! :wściekła/y:

w koncu bedziemy chcieli miec 2 dzieci w niedługim odstępie czasu.
taak a jaki według was jest ten niedługi okres??? bo my sie wczoraj śmialiśmy że już gdzieś w lipcu to powinniśmy zacząć staranka o rodzeństwo dla malutkiej :-)hihi a tak wogóle to conajmniej 3 pociech chcemy a może nawet 4... tylko zobaczymy czy nam się nie odwidzi jak się pierwsze maleństwo pojawi
 
reklama
Nie no taka az nie będe ;) w końcu to sister, którą kocham bardzo. Tyle ze nie pozwole z siebie zrobic takiego koziołka ofiarnego. Aga kupi, poszanuje, bo moja sister wie ze ja szanuje ubrania, a potem wypierze i da. A oni beda sobie mogli poszaleć w markowych sklepach i wydać tą kase na ubranka na które mnie nie bedzie w życiu stać.
Ale masz fajną mame. Moja jest tak pod krechą finansową- wzieli pozyczke na ślub siorki ze kazdy grosz u niej teraz sie liczy. Nawet jej nie wspominam o zakupach dla wnuczki bo mi wstyd. Goska pewnie nie bedzie miała skrupułów takich jak ja i zażyczy sobie od moich rodziców wózek.

Nie no niezle ci sie porobilo...najpierw slub przelozyliscie bo siotra pierwsza chciala a teraz jeszcze to...poprostu jej wytlumacz ze ciuszki sie szybko niszcza a ciebie nie stac na to zeby co chciala nowe kupowac i ze chcecie miec drugiego babla niedlugo i ci sie przydadzxa napewno...a z reszta to twoja decyzja co bedziesz chciala jej powiedziec...


własnie sobie przeczytałam:
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/...-znaleziono-noworodka-matka-ma-14-lat,1388677
Rany boskie -14 letnie dziecko powinno sie jeszcze bawic , myślec o szkole, nauce a nie rodzic dzieci. Cos strasznego musiało sie dziac w jej domu skoro nie zaufała rodzicom i zdecydowała sie porzucic dziecko w koszu na śmieci w szkole

przeczytalam i rece mi opadly...

To wspaniałe wiesci....ja sie zaczynam obawiac czy my zdazymy z wykonczeniem domu na luty!!!!!

no siedzialam zprzez ostatni tydzien jak na szpilkach i sie zastanawialalm czy nam ten kredyt przyznaja czy nie...do domu powinnismy sie wprowadzic najpozniej w pitake a dopiero wczoraj nam powiedzieli ze przyznaja...no debile...takze ciesze sie ze wymalujemy mieszkanko jeszcze przed swietami...do idealu to jeszcze bedzie troche brakowac ale jakos pomalu sie zrobi...najwazniejsze tetraz malowanie i pokoik maluszka:))))juz sie odczekac nie moge.....a najgorsze to pakowanie:(
 
reklama
Do góry