reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Wy tu o jkedzeniu pisąłascie cąły weeknad, a ja dla odmiany jadlam cały weekend;-)

Dziewczyno dopisz se do tego ze GUPIA jesteś. Moze i jestes duża, skoro tak piszesz, ale za to jaką masz śliczną buzię!!!!! A co maja zrobic duże i brzydkie???
Kurde po ciązy się sprężysz i schudniesz i do tego bedziesz śliczna!!!

<głask> <głask>

mrrrr czuję się pogłaskana przez Pysię i od razu mi lepiej:tak: wiadomo, jak Pysia głaszcze, a nie ustawia do pionu do musi być git:-p
nooo kochana jak tam Twoja wyżerka??wejdziesz w tą sukienkę jeszcze??:-p jak się bawiliście? do której siedzieliście?jak się czułas??
a mi też napisz że mam śliczną buzię cooo no napisz napisz:-D

No ta człowieka nie ma kilka dni i już o nim zapominają :(

Mi jeszcze nie wyszedł. A Tobie kochana? Moja koleżanka jest w 8 m-cu i nadal jej nie wyszedł. A brzuchol ma ogroooomny. To podobno zależy od tego jaki się miało przed ciążą. Wystający czy nie. Ja miałam wklęsły...

eee przepraszam a kim Ty jesteś i co tu robisz??:-p:-p:-p
mi też nie wylazł pępek ale już sie do tego szykuje bo jest wyżej:tak::-D

ciekawe jak tam Kasiorek po slubie, mam nadzieję, ze dobrze się czuła, po południu napiszę do niej sms, a jak sie nie odezwie to zadzwonię bo się martwię:-(
 
reklama
Szczerze to, ja też miałam wklęsły i głęboki, a teraz mam tak jakby równy z brzucholem, ale dalej nie wychodzi jak na razie :cool:


No to ja mam tak samo. Przed ciążą wklęsły (nawet zgrabny taki był ehheh jeśli tak można w ogóle o pępku powiedzieć hhehe) a teraz równy z brzuchem :) Moja koleżanka ma tak samo (no a jest w 8 m-cu) więc jest szansa że nam nie wypchnie, oby ;) Bo jakoś mnie to odrzuca. Może dlatego, że ogólnie nie lubię ja ktoś mnie po pępku dotyka i nie potrafię sobie wyobrazić, że będzie na wierzchu i wciąż coś mi go miałoby drażnić :/
 
...
to ja też poproszę, na ten sam adres co czekoladki:-p

aaa my podpisujemy jutro kredyt trallalaala mega się cieszę, będzie można zacząć remont i sie wprowadzać i w ogóle achhhhhhhhhhhhh:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Te laska a gdzie ten adres???????:-D:-D:-D Zrobię więcej tego śniadanka:-p A robię omlecika a'la pizze mówię Wam miodzio!!!!!:-)
Nie ma to jak na swoim:-) ja jestem jak kropka:sorry2: Kochanie moje nie pali się z tym remontem i ze sprzątaniem:wściekła/y: ja już bym się pakowała, ale przecież nie będę spała w tym syfie po malowaniu:dry:Więc organizuje akcję : Przygarnij kropę i Kropka, która nas przygarnie?:-) Oczywiście żartuje, ale zapał i pośpiech Grześka wywołuje u mnie białą gorączkę:dry:
Pewnie nie...te z poczty wezmą sobie:-(
No niestety, jak wyczują czym to pachnie to różnie może być:dry: Albo jeszcze zgniotą nie ma to jak poczta tam priorytet dwa tygodnie idzie i dojść nie może:-)
 
eee przepraszam a kim Ty jesteś i co tu robisz??:-p:-p:-p
mi też nie wylazł pępek ale już sie do tego szykuje bo jest wyżej:tak::-D

ciekawe jak tam Kasiorek po slubie, mam nadzieję, ze dobrze się czuła, po południu napiszę do niej sms, a jak sie nie odezwie to zadzwonię bo się martwię:-(

Bujaj się Fela :p hehee :-D Jak nie wiesz kim jestem to Ci ręcznie wytłumaczę :p A jak nadal nie będziesz wiedziała to Ci przypomnę :p

A przed ciążą miałaś wklęsły? Jeśli tak to chyba raczej go nie powinno wywalić :) Obyyy ;-)
 
Tygrynka oczywiście ze masz śliczną buzię, nie sadziłam, ze mogłas w to zwatpić :)

Bawilismy się od 13 w kościele :)-D) do wpół do pierwszej. Znaczy tak się zaczeliśmy zbierac, wiec pewnie było później. a później było jeszcze fajniej ;-)

jedzonko spoko i dużo, chyba całego anasa zjadłam. Nawet potanczyłam trochę. Krzesła były wygodne także było super
 
No to ja mam tak samo. Przed ciążą wklęsły (nawet zgrabny taki był ehheh jeśli tak można w ogóle o pępku powiedzieć hhehe) a teraz równy z brzuchem :) Moja koleżanka ma tak samo (no a jest w 8 m-cu) więc jest szansa że nam nie wypchnie, oby ;) Bo jakoś mnie to odrzuca. Może dlatego, że ogólnie nie lubię ja ktoś mnie po pępku dotyka i nie potrafię sobie wyobrazić, że będzie na wierzchu i wciąż coś mi go miałoby drażnić :/


Hehe... jeszcze spod bluzki by widać było, że odstaje kikutek
hahaha.gif
i każdy by macał.. ale i tak jak ktoś widzi, że ja ciężarówka to chcą dotknąć mojego brzucha chociaż trochę :-D
 
Dobra pipunie, ja mykam. Muszę się wykąpać i umyć kudły bo chyba otworzę zaraz rafinerię oleju :p Potem mam koleżankę ciężarówkę na chacie (ale będzie wyżera :p ) Zanim przyjdzie to muszę jeszcze jakieś żarło zdążyć zrobić. Potem na 17 mam wizytę :) Plissss nie piszcie za dużo bo nie nadgodnię tego :) Wrzuciłam fotki brzuchola i butków dla naszej laluni :) Trzymajta się nie puszczajta... No chyba, że wieczorem :p Bajo
 
reklama
a skąd wiedziałaś?? bo ja nie wiedziałam i się bałam, że nie dostaniemy, mogłaś mi powiedzieć pindko jedna:-p
a D. za kudły i do domu!!!:no: jego miejsce jest przy żonie i dziecku, no jak mu trzasnę!!!
Bo ja zawsze wiem, nie zawsze 100% ale wiem:-D
Ale ja jak narazie u siebie mieszkam bo od niego dojazdów nie mam do szkoły...tam to są 2 autoopony na krzyż...od lutego się przeprowadzam.




SIUNIA
ale ja widziałam twoje życzenia i dziękowałam pipolandio!!!!!!:-D:-D:-D O gniazdach też czytalam...ale bardziej pasowała mi opcja Gdynia i dlatego:-D:-D
 
Do góry