reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

PTG zaleca 50g ale często wyniki wychodzą zafałszowane. Światowa Org Gin zaleca 75g bo jest wiarygodne

no wychodzą sfałszowane. Byłam na 50 i przez to musiałam położyć sie w szpitalu na diagnostyce. Po 75 wyszło idealnie. Dodatkowo zrobili mi profil glikemiczny (6 razy co 4 godziny pobierali mi krew do badania i robili pomiar cukru) Takze nie rozumiem po co ta 50 skoro ciągle słyszę że wyniki sa sfałszowane
 
reklama
Z tym siedzeniem to jest różnie u dzieci - ale najczęściej dziecko siedzi stabilnie mając pół roku (i mój synek tak siedział), ale sama zobaczysz jak bedziesz chciała dziecku świat pokazywać, także ten, którego nie jest w stanie zobaczyć leżąc (a dzieciaki chłoną wszystko jak gąbeczki). Te wózki spacerowe mają po kilka poziomów - mniej więcej od prawie pionowego do leżącego. Wiadomo, że każda z nas może troszkę dłużej lub krócej używać gondoli (pewnie lekarze powiedzą, że dla kręgosłupa - takiego jeszcze giętkiego jest lepsza pozycja leżąca). Ja licze że moja córcia przyjdzie na świat na początku lutego, więc skończyłaby pół roku pod koniec lipca, więc z pewnością, jeśli tylko będzie siedzieć, to będę używać spacerówki.
copy.png
favicon.ico
 
czesc kochane!!! wkoncu sie dokulalam do domku :-) i juz sie do lutego nigdzie nie ruszam! Strasznie mi Was brakowalo!!! Probowalam troche nadrobic, ale nadrukowalyscie az 470 stron wiec nadrobilam tak po glowkach...takze wybaczcie, ze pisze tak ogolnie...
Podroz do Polski byla fantastyczna! Troche zaskoczyl nas tylko snieg..no ale takie zycie... Za to zakupilam juz praktycznie WSZYSTKO dla malenstwa:-) wiec jestem super zadowolona! (oczywiscie poza stanem konta...bo jak sie tak wszystko naraz kupuje to kwota sie zebrala niebianska...) Teraz juz moge sobie do lutego spokojnie odpoczywac i babyboomowac:-):-):-) takze sie juz mnie nie pozbedziecie..hehe..
aha! dziewczyny zastanowcie sie nad tym czekaniem z zakupami do ostatniego momentu...ja co prawda troche przegielam i zrobilam sobie maraton zakupowy, ale mimo tego sadze, ze juz teraz bylo mi ciezko w sklepie nawet jednym troche dluzej postac...a co dopiero za miesiac czy dwa jak Wy planujecie...:sorry:
Aha! Pysia, widzialam na zywo ten wozek Roan Marita i musze przyznac, ze jest boski!!! napewno bedziesz zadowolona!!! taka jest fajna stylowa i porzadnie zrobiona!
i ja tez mam w gondoli plecki podnoszone i tez mysle, ze dluzej niz pol roku nia pojezdze :tak:
no nic sciskam Was moje kochane i lece nadrabiac inne watki, moze chociaz tam mniej naskrobalyscie!
Super, że masz już wszystko dla maleństwa. Teraz można prać ubranka (koniecznie w proszku dla dzieci), prasowac i czekać na dziecinkę
copy.png
favicon.ico
 
Dziewczyny ... załamka , 2 godziny rozpalałam w centralnym ! Nie wiem co jest ... czy cisnienie niskie i ciągu nie było , czy co ... ale co rozpaliłam to mi gasło ... dopiero teraz sie biore za obiad .
 
a ja nie będę walczyć o kawalera:tak: Mój M. tak łatwo swojej córeczki nie odda:-D Już jej nawet to powiedział wczoraj wieczorem. Zawsze rozmawia z brzuszkiem jak śpię (a raczej udaję)
 
reklama
Do góry