reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Sniezynki! a teraz cus z inej beczki - zagladalam wlasnie ilu jest chlopcow a ile dziewczynek na luty - roznica dosc spora , miejmy nadzieje ze te Lutowki ktore sie jeszcze nie zadeklarowaly, albo te ktore sa ale ich nie ma nadrobia straty w plci meskiej ... Jejku mam nadzieje ze mojej sisior nie wyrosnie przez te niecale 4 m-ce....Teraz kazdy sisiorek na wage zlota - Lady mocca -sorki
 
Cześć babeczki
Ja dzisiaj też sobie zafundowałam krzywą cukrową i się dosyć mocno zdziwiłam, bo nie zerknęłam na skierowanie a miałam tam 75 a nie 50g Potem mi w laboratorium wytłumaczyli że w ich przychodni raczej się już odchodzi od tego badania przy 50g, ale w sumie nie wiem dlaczego. W międzyczasie załatwiłam wizytę u lekarza i niby wszystko ok ale... zapytała mnie czy miałam w pierwszej ciąży cukrzycę bo na wyniku usg doczytała że mam ilość płynu owodniowego na górnej granicy normy. Ja cukrzycy nie miałam i jutro będę wiedzieć czy teraz przypadkiem nie mam, ale mnie trochę zmartwiła, bo ten lekarz który mi usg robił powiedział że tego płynu sporo, ale mieści się w normach więc nie ma się czym martwić, a ona już tak lajtowo do tego nie podeszła. Oczywiście zaraz musiałam poszukać z czym wiąże się wielowodzie i więcej czytać nie będę bo chyba mi odbije ze strachu:-(

Co do glukozy to picie bez większego problemu poszło, potem też nawet jakoś strasznie źle mi nie było, ale za to od momentu jak wróciłam do domu to z kibla prawie nie schodzę i sram dalej niż widzę. Nie wiem czy to jest normalna reakcja, czy ja jakaś dziwna jestem:confused2:
 
ale ja nigdzie nie napisałam że chcę mieć dziewczynkę i wogóle uważam że oczekiwania co do płci są nie na miejscu - bo kocha się tak samo, nie ważne jaka płeć.


[/QUOTE
Jasne ja tez tego nie powiedzialam , ale zawsze sie chce czegos wiecej a czegos mniej , a w tym przypadku ja , napewno nie tylko ja mialam jakies wyobrazenia , co do dziecka . Oczywiscie ze gdybym miala miec chlopca to zmienilo by moje nastawienie i musialbym sie do wszystkiego od nowa przyzwyczjac , na szczescie nie mamy wplywu na plec dziecka i co Bog nam da to bedzie
 
czesc kochane!!! wkoncu sie dokulalam do domku :-) i juz sie do lutego nigdzie nie ruszam! Strasznie mi Was brakowalo!!! Probowalam troche nadrobic, ale nadrukowalyscie az 470 stron wiec nadrobilam tak po glowkach...takze wybaczcie, ze pisze tak ogolnie...
Podroz do Polski byla fantastyczna! Troche zaskoczyl nas tylko snieg..no ale takie zycie... Za to zakupilam juz praktycznie WSZYSTKO dla malenstwa:-) wiec jestem super zadowolona! (oczywiscie poza stanem konta...bo jak sie tak wszystko naraz kupuje to kwota sie zebrala niebianska...) Teraz juz moge sobie do lutego spokojnie odpoczywac i babyboomowac:-):-):-) takze sie juz mnie nie pozbedziecie..hehe..
aha! dziewczyny zastanowcie sie nad tym czekaniem z zakupami do ostatniego momentu...ja co prawda troche przegielam i zrobilam sobie maraton zakupowy, ale mimo tego sadze, ze juz teraz bylo mi ciezko w sklepie nawet jednym troche dluzej postac...a co dopiero za miesiac czy dwa jak Wy planujecie...:sorry:
Aha! Pysia, widzialam na zywo ten wozek Roan Marita i musze przyznac, ze jest boski!!! napewno bedziesz zadowolona!!! taka jest fajna stylowa i porzadnie zrobiona!
i ja tez mam w gondoli plecki podnoszone i tez mysle, ze dluzej niz pol roku nia pojezdze :tak:
no nic sciskam Was moje kochane i lece nadrabiac inne watki, moze chociaz tam mniej naskrobalyscie!
 
reklama
Witam popołudniowo:-) odwiedziła mnie znajoma i tak fajnie sobie porozmawiałyśmy,że aż mi szkoda,że już pojechała :-(no ale cieszę się,że była, zawsze to coś się działo i nie nudziłam się :-D u mnie na obiad dziś mielone i surówka z kiszonej kapustki a zupka to lane kluseczki na rosole a co u Was??
teraz coś chyba obejrze w TV ale jakoś nie bardzo jest co,,, no ale
Suniab ja też mam wizytę w poniedziałek ale badania robię dopiero w piątek, mam morfologię, mocz i glukozę 75 bleeeeee no ale cóż czego się nie robi dla dziewczynek :tak:
MamoSówko GRATULUJĘ synka!!
 
Do góry