reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam Sniezynki:))))No nie idzie was nadrobic...i chyba sie poddab...bo jakos dzis sily na nic nie mam: /

#majcie sie cieplutko...a ja do roboty za jakis czas...grrrr...cieszcie sie te ktore macie L4...matko jak mi nogi popuchly...balony normalnie...
Współczuje Ci że musisz isc do pracy..eh ja już na L4 tak sie rozleniwiłam..;-)
 
reklama
Kurcze... ale dzień... już ciemno się robi... ale na szczęście z soboty na niedzielę o godzinkę dłużej sobie pośpimy :-D

A jak tam dziewczyny z Waszymi wyprawkami i ciuszkami i rzeczami dla dzidzi?? ja jeszcze właściwie nic nie mam :wściekła/y::no: znaczy się u siostry mojego A. mam wózek głęboki , łóżeczko , nawilżacz powietrza i ciuszki niektóre, i jeszcze u innych trzech koleżanek obiecały mi ciuszki i ciocia jeszcze , że mi prześle paczką... no, ale fizycznie jeszcze nic nie mam - no może oprócz smoczków :-D mam w szafce nowiutkie :-) i w dodatku z pobytu jak byłam w Londynie :-);-) zakupione były :-D
 
Kurcze... ale dzień... już ciemno się robi... ale na szczęście z soboty na niedzielę o godzinkę dłużej sobie pośpimy :-D

A jak tam dziewczyny z Waszymi wyprawkami i ciuszkami i rzeczami dla dzidzi?? ja jeszcze właściwie nic nie mam :wściekła/y::no: znaczy się u siostry mojego A. mam wózek głęboki , łóżeczko , nawilżacz powietrza i ciuszki niektóre, i jeszcze u innych trzech koleżanek obiecały mi ciuszki i ciocia jeszcze , że mi prześle paczką... no, ale fizycznie jeszcze nic nie mam - no może oprócz smoczków :-D mam w szafce nowiutkie :-) i w dodatku z pobytu jak byłam w Londynie :-);-) zakupione były :-D
Kochana to z tego co wymieniłaś jak to jest dla Ciebie "jeszcze nic nie mam" to ja nie wiem jak wg Ciebie wygląda trochę hehe;-)
najważniejsze,że masz łóżeczko i wóżek..ja jeszcze jestem w trakcie przeglądania i sie decydowania..co do ciuszków to juz troszkę mam;-)
 
reklama
Kurcze... ale dzień... już ciemno się robi... ale na szczęście z soboty na niedzielę o godzinkę dłużej sobie pośpimy :-D

A jak tam dziewczyny z Waszymi wyprawkami i ciuszkami i rzeczami dla dzidzi?? ja jeszcze właściwie nic nie mam :wściekła/y::no: znaczy się u siostry mojego A. mam wózek głęboki , łóżeczko , nawilżacz powietrza i ciuszki niektóre, i jeszcze u innych trzech koleżanek obiecały mi ciuszki i ciocia jeszcze , że mi prześle paczką... no, ale fizycznie jeszcze nic nie mam - no może oprócz smoczków :-D mam w szafce nowiutkie :-) i w dodatku z pobytu jak byłam w Londynie :-);-) zakupione były :-D

Na wątku "zakupy dla maleństwa" chwalimy się naszymi zdobyczami:-) Zajrzyj to zobaczysz ile niektóre z nas już mają:-D
 
Do góry