reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Cześć pipencje!
Najpierw wam powiem, że dziś rano obudziłam się z mokrym cyckiem :szok::szok:

Kupiłam sobie parówki i zjadłam na spółkę z psem :-D

Wózior dziś dojechał i zdjęcia wrzuciłam w "zakupach dla maluszka".
Poleciała mi siara!



W UK, to jest normalka. 2 USG, jedno lub dwa badania krwi, "0" badanka ginekologicznego i ciąża jakoś mija ;-)

Idę robić fasolkę po bretońsku :-p

Kochana - czyli Ty już jesteś gotowa na urodzenie dzidziusia. Ja po cesarce - a miałam w 39 tyg. czekałam chyba ze 2 dni na pokarm (przy naturalnym chyba jest od razu).
Tez dzisiaj wcinałam fasolke po bretońsku (wogóle miałam żarłoczny dzień, musze przystopować)
 
reklama
oj chciałabym kochana, chciałabym, ale najpierw mój brat miał alergię na sierść, potem mieszkałam z dziadkami, co od razu wykluczało wszystkie zwierzaki oprócz rybek:-D, potem zamieszkałam ze swoim facetem, z którym staraliśmy się o dziecko i już już mieliśmy kupić kota (jako że zwierz bardziej "samodzielny" a my dużo poza domem lataliśmy), aż nagle mieliśmy w zamian dwie kreseczki:tak::-D
no i teraz z psiakiem poczekamy aż mały będzie miał 2/3 latka, czyli jak będzie ciut bardziej kumaty, bo chcemy szczeniaka, a nie dam rady zajmować się i wychowywać dwóch szczeniaków:-p zwłaszcza że żadnego (psiego czy człeczego) jeszcze nie wychowałam:-D
jejku gdyby mgr szło mi tak jak pisanie tutaj.... tu jest o niebo ciekawiej a tam przedsiębiorstwa, stosunki pracy, upadlości firm.... brrrrr

Tygrynko, a jaki masz temat pracy mgr?z jakiego przedmiotu piszesz?jak zobaczylam "upadlosci" to jakos poczulam sie jak w pracy ;)
 
Kochana - czyli Ty już jesteś gotowa na urodzenie dzidziusia. Ja po cesarce - a miałam w 39 tyg. czekałam chyba ze 2 dni na pokarm (przy naturalnym chyba jest od razu).
Tez dzisiaj wcinałam fasolke po bretońsku (wogóle miałam żarłoczny dzień, musze przystopować)
Ggosia -Ja tez , ja tez - hihihi- mnie juz od 2tyg leci z piersi wkladam sobie waciki do biustonosza bo czasami zwlaszcza lewa strona mi przesiaka (ale tak sie dzieje czasami ).
 
Ggosia -Ja tez , ja tez - hihihi- mnie juz od 2tyg leci z piersi wkladam sobie waciki do biustonosza bo czasami zwlaszcza lewa strona mi przesiaka (ale tak sie dzieje czasami ).

No to dziewczynki juz bliżej niż dalej i organizm sam o tym przypomina. Aż szkoda tego dobrego mleczka, że się tak marnuje (ono jest bezcenne dla dzieciaczków)
 
A właśnie , miałam sie zapytać . Czy wiecie w których tygodniach u większości kobiet zaczyna się laktacja ? Bo powiem wam że moje cyce to mi ani troche nie wyglądają na takie coby mialy mieć jakieś szamanko w środku . wprawdzie urosły , i pojawiła sie ciemniejsza obwódka na około brodawek , ale nie są ani ciężkie , ani twardsze , nic z tych rzeczy , nie bolą nic :eek:
 
Moje cycki suche ale ja się z tego narazie baaardzo cieszę.

Czytam o jakimś wóziorze :) widzę ,że zakupy zaawansowane - ja dopiero raczkuję w temacie a startujemy kompletnie od zera. Chociaż nie powiem mam już wybrane co nieco tylko zamówić i płacić.
 
HEJ DZIEWCZYNKI

Jutro rano ide na "test obciazenia glukoza 50g" , czy ktora z Was juz byla i moze opisac swoje wraznia?
Zastanawiam sie ile bede musiala tam siedziec....

 
reklama
A właśnie , miałam sie zapytać . Czy wiecie w których tygodniach u większości kobiet zaczyna się laktacja ? Bo powiem wam że moje cyce to mi ani troche nie wyglądają na takie coby mialy mieć jakieś szamanko w środku . wprawdzie urosły , i pojawiła sie ciemniejsza obwódka na około brodawek , ale nie są ani ciężkie , ani twardsze , nic z tych rzeczy , nie bolą nic :eek:

Chyba przez całą ciążę się organizm przygotowuje do karmienia.Wydaje mi się że pokarm pojawia się przewaznie po porodzie (albo i troche przed) i nawet wszystkie wcześniaczki tez mogą być karmione.
copy.png
favicon.ico
 
Do góry