reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Lat mam 29 więc stosunkowo późno jak na pierwsze dziecko no ale ;-)
Aktualnie siedzę w domu i pielęgnuję lenia. Od ciut ponad 2 lat mam męża z którym jesteśmy razem lat 9 a mieszkamy 8. Mamy 2 psy - kurcze nie wiem co jeszcze :-D

Dziękuję serdecznie za miłe przywitanie :)


Myszka ja mam 27 lat i to wcale nie jest późno. Każdej z nas przecież inaczej się życie układa- ja np. starałam się o dzidzię 3 lata i nic... potem (w zeszłym roku) udało się, ale straciłam (PCPM). Więc uszka do góry to nie powód do smutku tylko do radości w końcu będziemy mamusiami :) A co do pisania to spoko jeszcze Cię wymaglujemy :p hihih

Ja też z mężem jestem 9 lat (4 lata mężatka a 5 lat wspólnego mieszkania) i też mam dwa psy (yorki) a Ty jakie masz pieski?
 
reklama
Lat mam 29 więc stosunkowo późno jak na pierwsze dziecko no ale ;-)
Aktualnie siedzę w domu i pielęgnuję lenia. Od ciut ponad 2 lat mam męża z którym jesteśmy razem lat 9 a mieszkamy 8. Mamy 2 psy - kurcze nie wiem co jeszcze :-D

Dziękuję serdecznie za miłe przywitanie :)

Powiem Ci, że ja tak samo zdecydowałam się na 1 dziecko mając 29 lat i urodziłam je w wieku 30 lat, teraz maluszek ma 3, a mama 33 (zawsze mamy tyle samo, tylko ja o 30 więcej, hi, hi)
 
Tzn ja uważam ,że teraz chyba dla nas jest odpowiedni czas ,bo stwierdziliśmy ,że brakuje nam potomka. Cieszę się ,że mogłam przez tyle lat pożyć jak chciałam a teraz czujemy się gotowi na zostanie rodzicami i to była nasza świadoma decyzja. Jednak patrząc po innych forach nie jestem w tej młodszej grupie wiekowej. Chociaż wcale mnie to nie martwi - póki duch młody ;)

Psy mam 2 czarnego, schroniskowego labka i biało-czarną cocker spanielkę
 
Ledwie przyjechałam do domciu i mogę wreszcie z wami pisać a Was kurde blaszka nie ma buuu :( Niedługo będę musiała zmykać, z mężusiem lecimy do sklepu kupić parę rzeczy żeby lodówkę napełnić :) Bo ja byłam tydzień w Gdyni a Miki w delegacji (jak zwykle :( )
 
Powiem Ci, że ja tak samo zdecydowałam się na 1 dziecko mając 29 lat i urodziłam je w wieku 30 lat, teraz maluszek ma 3, a mama 33 (zawsze mamy tyle samo, tylko ja o 30 więcej, hi, hi)

hehe fajnie wyszło:tak:

Tzn ja uważam ,że teraz chyba dla nas jest odpowiedni czas ,bo stwierdziliśmy ,że brakuje nam potomka. Cieszę się ,że mogłam przez tyle lat pożyć jak chciałam a teraz czujemy się gotowi na zostanie rodzicami i to była nasza świadoma decyzja. Jednak patrząc po innych forach nie jestem w tej młodszej grupie wiekowej. Chociaż wcale mnie to nie martwi - póki duch młody ;)

Psy mam 2 czarnego, schroniskowego labka i biało-czarną cocker spanielkę

Czarna fajne psiurki, jak zwykle zazdroszczę, bo ja oprócz męża to nie mam żadnego zwierza w domu:-p
dobra zmykam do pisania zanim mi kręgosłup sam odpadnie:-D
 
Ledwie przyjechałam do domciu i mogę wreszcie z wami pisać a Was kurde blaszka nie ma buuu :( Niedługo będę musiała zmykać, z mężusiem lecimy do sklepu kupić parę rzeczy żeby lodówkę napełnić :) Bo ja byłam tydzień w Gdyni a Miki w delegacji (jak zwykle :( )

ale fajnie, że już jesteś z Nami
 
Tzn ja uważam ,że teraz chyba dla nas jest odpowiedni czas ,bo stwierdziliśmy ,że brakuje nam potomka. Cieszę się ,że mogłam przez tyle lat pożyć jak chciałam a teraz czujemy się gotowi na zostanie rodzicami i to była nasza świadoma decyzja. Jednak patrząc po innych forach nie jestem w tej młodszej grupie wiekowej. Chociaż wcale mnie to nie martwi - póki duch młody ;)

Psy mam 2 czarnego, schroniskowego labka i biało-czarną cocker spanielkę
sliczne pieski, witamy wsrod lutowek:)

Ja tez do najmlodszych nie naleze, mam 28lat, ale czuje sie na 20 i tylko to sie liczy:).
 
Tygrynka to się nie zazdrości tylko trzeba to zmienić ;-)
Was widzę też plecki bolą - przeraża mnie co będzie potem jak już teraz dokuczają :szok:

Poza tym jak nikogo nie ma - ja jestem ;-) - wiem ,wiem nowa nie bardzo jest ze mną o czym rozmawiać :laugh2:

Zabeczka witaj :)
 
reklama
Czarna Super psiaki :) A co do ciąży to fajnie, że zdecydowaliście się w momencie, który jest dla Was najodpowiedniejszy. Wydaje mi się, że takie świadome macierzyństwo to same plusy :dla młodych rodziców i dzidzi, która się pojawi na świecie :) A jak masz na imię kochana? Aaaa na NK mamy założone konto (wpisz lodóweczki to od razu znajdziesz) zapraszamy jeśli masz ochotę :)


 
Ostatnia edycja:
Do góry