reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Mam na imię Anka , oczekujemy pierwszego dziecka - najprawdopodobniej dziewczynki (termin 2 luty). Na razie obstawiamy Madzię lub Majkę ale do porodu jeszcze się może zmienić . Kurcze nie wiem co jeszcze napisać :szok::-D

Tygrynka podziwiam - mnie ciąża całkowicie odmóżdzyła i chyba nic bym teraz mądrego nie napisała. Mam nadzieję ,że Twoje samopoczucie to nic poważnego !

no to witaj Aniu, mam nadzieję, że się zgrasz z nami i będzie Ci się miło pisało, no i że nam nie znikniesz:tak::-D
gratuluję dziewczynki!! :tak: ciekawe, masz termin na 2 ja na 10 lutego, a wg suwaczków dzieli nas 5 a nie 8 dni:-D Majka - śliczne imię! możesz jeszcze napisać ile masz lat, czym się zajmujesz i czy jesteście małżeństwem, bo jakoś zawsze o to pytam:-D
a mną się nie przejmuj, mam zagrożoną ciążę, a więc jeszcze nie raz się tutaj naczytasz mojego marudzenia:-D a mgr powinnam oddać w czerwcu, potem lipcu, potem we wrześniu, a teraz mam czas do końca października:-D też jestem odmóżdżona, ale jeszcze mam nadzieję:tak:
 
Kurde blaszka ale brzydula wygląda :) Wszystko fajnie, ale te włosy... bleeee... Powinni jej długie zostawić, ale wyprostować lepiej by wyglądała ;P
he he he
 
Lat mam 29 więc stosunkowo późno jak na pierwsze dziecko no ale ;-)
Aktualnie siedzę w domu i pielęgnuję lenia. Od ciut ponad 2 lat mam męża z którym jesteśmy razem lat 9 a mieszkamy 8. Mamy 2 psy - kurcze nie wiem co jeszcze :-D

Dziękuję serdecznie za miłe przywitanie :)
 
reklama
To super, widzisz - na rodzinkę jednak można liczyć!!!, Chociaż powiem, że ja w zyciu tego nie używałam (a miałam pożyczony od koleżanki), długo karmiłam piersią w nocy, a póżniej to juz dziecko było za duże na ciepłe jedzenie w nocy (no chyba że w dzień będziesz coś podgrzewać.

Ja napewno będę chociaż 2 razy w tyg , ponieważ chodze zaocznie do szkoły a wtedy maluszkiem bedzie sie zajmować moja mama.
 
Do góry