reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
ja wiem ze niepowinnam tutaj ale napisałam we własciwym watku i nikt nie odp, mam takie moze głupie pytanie ale naprawde tego niewiem, czy jesli teraz jest 9t 3d tzn ze jest to trzeci dzien dziewiatego tygodnia czy ze jest to 9 tygodni plus 3 dni czyli 10 t??

A tak zaraz głupie :) interesujące :)) to jest 9 tydzień +/i 3 dni :) 10 tydzień mija jak będzie 9 tydzień i 7 dni w ciąży
 
Witajcie Śnieżynki :-D
Nie było mnie przez weekend i nie mogę nadrobić zaległości :-p

Odnosnie platnosci i L4 to faktycznie tak jest, ze to nie jest do konca te 100 % tylko srednia z 12mcy, przejechałam sie na tym w pierwszej ciazy.

Kochana jest to średnia z ostatnich 12 miesięcy, ale dostajesz 100% a nie 80% jak w przypadku zwolnienia na przeziębienie.

dziewczyny odpowiedzcie mi co sadzicie o piciu kawy bo ja mam dylemat, w ciązy z corka nie piłam kawy ale tez nie miałam zadnych obowiazkow i moglam lezec cały dzien teraz musze wstawac o 7 i caly dzien na nogach a o 11 juz jestem strasznie spiąca ,wiec pomagam sobie kawa z 1płaskiej łyzeczki co myslicie czy to moze zaszkodzic

Kochana ja piję Ricore - 60% cykorii i tylko 40% kawki. Próbowałam bezkofeinową, ale ona absolutnie nie działa, a ta troszkę :-p

Witam gorąco wszystkie nowe Śnieżynki :tak: Gratuluję i życzę Wam spokojnej ciąży.

My wczoraj wróciliśmy z działki. Ale się natyrałam :-p Ale było czadowo. Co do grilla to muszę się pochwalić :-) Zrobiłam przepyszne pomidorki grillowane (mniam!). Nic więcej nie napiszę, bo już zaśliniłam klawiaturę :-p

Miłego dzionka Brzuchatki
 
Dzień dobry :-) życzę wszystkim słonecznego i radosnego dzionka :-D ja już byłam dzisiaj na pobraniu krwi, wyniki odbieram po 15-tej,,, a o 20:00 wizyta u ginka, trzymajcie za mnie kciuki, bo stresik już mnie opanował,,,
hunjord nie stresuj sie, przeciez ten wątek jest główny i mam wrażenie że tu najwięcej z nas najczęściej zagląda, więc jak najbardziej można tu rzucić jakieś hasło :tak:
oczywiście podtematy pomagają w usystematyzowaniu informacji, ale nie popadajmy w paranoję :) mamy się wspierać a nie ograniczać i wprowadzać zakazy :-)
Powodzonka :-D
 
cześć dziewczyny! jak weekendzik? jak dla mnie niestety za krótki siedzę własnie w pracy i jak widzę tę stertę maili czekajacych na mnie to mi się chce z pracy uciekać :) dalej bym sobie polezała na hamaczku z książeczką a tu nie praca :9

co do kawy to jak tak czytałam wasze posty to aż mi się zachciało a do tej pory to mnie od niej odrzycało na kilometr ale zaraz pójdę sobie Ricore przygotuję

miłego dzionka wszystkim zajrzę tu później :)
 
Cześć dziewczyny:)
Ja dzisiaj wróciłam od rodziców i tyle tam zjadłam że teraz to już się w żadne normalne spodnie nie mieszczę i nawet rozpiętych za bardzo nosić nie mogę. Nie wiem co to będzie jak tak dalej pójdzie, ale coś się zapowiada że tym razem osiągnę gabaryty dorodnego słoniątka.
Co do kawy to jak się nie przesadza z ilością i mocą to podobno można i dzidziusiowi nie szkodzi. Mi jakoś teraz nie smakuje.
Co do bólu między żebrami to ja w pierwszej ciąży tak ok 4-5 miesiąca też tak miałam i nie mogłam się w żaden sposób wygodnie ułożyć na łóżku i troszkę lepiej mi się robiło jak się kładłam na twardej podłodze. Podobno to "kolka międzyżebrowa" i mi akurat samo minęło, ale wiem, że przy silnych atakach to przyjmują z tym do szpitala.
Mój ból pleców trochę przeszedł a trochę się przyzwyczaiłam, więc już nie mam co marudzić teraz:)
Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki i życzę miłego i bezmdłościowego dnia:)
 
reklama
Jaka tu cisza... Halo ! Weekend się skończył :-p Zakładam że większość jest w pracy i nie ma czasu, ale żebyście od razu wszystkie milczały...
 
Do góry