reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

witajcie Lutówki,nie było mnie kilka dni, a tu tyle już napisane :)
Chciałbym się z wami podzielić dobra wiadomościa, iż byłam dzis na kontrolnym usg i krwiaka który miałam lekarz juz tam nie stwierdził ! 19 czerwca miał 36 mm a dzis juz nic ! :-) 2 tygodnie leżenia plus Boska Opatrzność i pokonaliśmy pierwsze przeszkody.

AgnesBest super, że już wszystko w porządku i tego krwiaka już nie ma:-)

Heeej :D

Mam na imię Monika i jestem w 7,2 tyg.
Barrdzo się z tego cieszę !!!!!!!!!!!!!! :D :-D
Termin mam na ok. 17 lutego :D

Ja byłam u ginekologa w 5 tyg. i wykrył ale tylko pęcherzyk.

Mam pytanie wynikające z mojej niewiedzy :(

Mam prawą strone wzgórka łonowego wieksza od lewej czy to narmalne czy cos mi dolega :(?

moniaa21 super, że do nas dołączyłaś i gratuluję fasolki:-)


Losek ja już rozmawiałam z kumpelą na ten temat, bo ona jest ok. 15 tc i sobie zamówiła:-D powiedziała, że to jest super, ale pewnie zależy z jakiej firmy się kupi, żeby nie trafić na jakiś bubel...:angry: też o tym myślę:-D

Cześć dziewczynki!
Od piątku leżę w domku! W piątek koło 4 rano dopadły mnie straszliwe mdłości, a ja nie byłam w stanie utrzymać głowy prosto. Dwie godziny siedziałam na kibelku z miską w objęciach. Przespałam cały piątek wstając tylko na siusiu i coś do jedzonka, no i żeby psa do ogrodu wypuścić. Wczoraj złapały mnie potworne dreszcze i drgawki z zimna, a wieczorem nareszcie udało mi się dwa razy zwymiotować, co przyniosło mi ulgę. Dzisiaj od rana wszystko pięknie, spokojnie... dzień zapowiadał się całkiem miło. Dopóki mój pies nie puścił bąka :baffled: Ledwo zdążyłam do kibelka.

Kochana trzymaj się i nie daj się :-D

Anulin i pelasiak witajcie i gratulacje:-)

Witajcie dziewczyny:-) na wyjeździe było super, bo pogoda nam się trafiła bardzo słoneczna:-D dużo widoków i w ogóle super:-D mecz też, ale strasznie głośno i stwierdziłam, że narazie to nie dla mnie:-p ale dziś się za to męczę, bo od rana mnie mdli:baffled:
 
reklama
witam wszystkie nowe mamuski Anulin masz troszunie chyba zly suwaczek ja mam termin na 27 lutego i to jest 6 tyg i 1 dzien a u ciebie pokazalo w terminie na 28 6 tyg i 2 dni ze wiesz tylko tak tylko pisze nie zebym sie klucila o jeden dzien poprostu mnie to zaciekawilo:tak::szok::sorry2:
 
Cześć dziewczynki!
Od piątku leżę w domku! W piątek koło 4 rano dopadły mnie straszliwe mdłości, a ja nie byłam w stanie utrzymać głowy prosto. Dwie godziny siedziałam na kibelku z miską w objęciach. Przespałam cały piątek wstając tylko na siusiu i coś do jedzonka, no i żeby psa do ogrodu wypuścić. Wczoraj złapały mnie potworne dreszcze i drgawki z zimna, a wieczorem nareszcie udało mi się dwa razy zwymiotować, co przyniosło mi ulgę. Dzisiaj od rana wszystko pięknie, spokojnie... dzień zapowiadał się całkiem miło. Dopóki mój pies nie puścił bąka :baffled: Ledwo zdążyłam do kibelka.
Oj biedactwo - bardzo Ci współczuję.

Ja właśnie wróciłam z działeczki - było cudnie. niestety grilowanko w tym sezonie chyba nei dla mnie. Zupełnei nie leży mi mięsko - każdego rodzaju, grilowane również... z początku myślałam że to tylko czerwone - ale teraz już żadne... masarka bo jestem baaardzo wielkim mięsożercą....
 
Witam wieczorkiem dziewuszki :) Poczytałam Was sobie, musiałam nadrobić zaległości ;P
A ja wprost przeciwnie do tej pory mięso mogło dla mnie nie istnieć ale odkąd jestem w ciąży to ciągle mam na nie ochotę

hehe ja mam podobnie jak dziś na spacerku zapachniało mi mięskiem z "chińczyka" to myślałam ze się śliną zaleje :D hehe...No i degustacja musiała być... :)Dobra, lece synka kąpąć. Pozdrowionka!
 
Dobrej nocki Ciężaróweczki :) już prawie po weekendzie, w sumie to dobrze, wszystko wróci do normy :) papa do jutra
 
Hejo wieczorową porą.

Witam Wszystkie przyszłe mamusie :)) Dużo juz Was ;)) i super!! Chciałam się pochwalić, że też mam w brzuszku malutką kochaniutką fasolkę i wszystko na to wskazuje ze fasolka będzie lutowa :) Pozdrawiam

Pelasiak-gratulujemy i witamy.

tak wogóle to dzien dobry wszystkim...
ja mam jakies dziwne boleści nie moge długo spac na boku bo ola mnie zebra tak jakby sie o siebie ocierały dziwne uczucie nie przyjemne, dziś musiałam polozyc sie na plecach ,chyba jeszcze mozna spać na plecach w tym miesiącu , wiem że w zaawansowanej ciązy jest niewskazane..
pogode mamy piekną a u mnie w domu wszyscy chorzy, cora, mąz tylko ja sie jakos trzymam...
Milego spokojnego dnia:-);-)

vvictoria-też mnie od czasu do czasu pod żebrami na dole coś zarwie. W pierwszej ciąży miałam podobne uczucie jak młody mi nogę wsadził więc teraz też się zastanawiam co to jest...

witajcie Dziewuszki...chyba moje malentwo będzie tu najmlodsze...mm termin na 28 lutego:) pozdrawiam lutowe mamy

Anulin - witaj i gratulujemy!

witam ;) tez zapisuje sie do lutowych mam ;) termin na 4 ;) dzis jest 9 t 3 d ;) powodzenia ;)

Hunjord- witaj i gratulujemy!

Wszystkim świeżym mamusiom spokojnej ciąży życzę.

Pozdrwiam resztę forumowiczek.
 
reklama
ja wiem ze niepowinnam tutaj ale napisałam we własciwym watku i nikt nie odp, mam takie moze głupie pytanie ale naprawde tego niewiem, czy jesli teraz jest 9t 3d tzn ze jest to trzeci dzien dziewiatego tygodnia czy ze jest to 9 tygodni plus 3 dni czyli 10 t??
 
Do góry