reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Heeej :D

Mam na imię Monika i jestem w 7,2 tyg.
Barrdzo się z tego cieszę !!!!!!!!!!!!!! :D :-D
Termin mam na ok. 17 lutego :D

Ja byłam u ginekologa w 5 tyg. i wykrył ale tylko pęcherzyk.

Mam pytanie wynikające z mojej niewiedzy :(

Mam prawą strone wzgórka łonowego wieksza od lewej czy to narmalne czy cos mi dolega :(?
 
reklama
hej dziewczyny mam takie pytanie wiem ze mam juz sa soba 2 ale juz mi umknelo wszystko z mojej glowki
icon_redface.gif
czy we wczesnej ciazy moze mi sie napinac brzuch czy to normalne bo mam tak strasznie napiety ze nieidzie wytrzymac czy wszystko jest ze mna oki???????
icon_question.gif
icon_question.gif
icon_question.gif
icon_neutral.gif
 
dziewczyny .... APEL !!! weszłam w temat i jestem przerażona !!! info o wizytach u ginka , kosmetyki , mdłości tycie .... TO WSZYSTKO MA SWOJE TEMATY !!! łatwiej dostaniecie odp na swoje pytania jesli zamiescicie je pod odpowiednim topikiem ! kto nadąży sledzić wywody dotyczace wszytskiego na 111 stronach ! zakładajcie nowe podtematy ! będzie porzadek i będzie nam łatwiej nawzajem sie wspierać . ja np już dziś założę topik o jedzonku , bo widzę że wiele z nas ma potrzebę wypowiedzenia sie na temat gotowania . ale kremy i inne kometyki > do tematu "atrakcyjna i zadbana" , tycie i mdłosci > do tematu "nasze zdrowie i samopoczucie !"Adminki naszego podforum , zajmijcie sie tym !
 
poprosilam o pomoc i jej nieuzyskalam a pozatym jakos innym kobitko to nieprzeszkadza to dlaczego maja to zmieniac i dlaczego moderator ma sie tym zajac nierozumiem tego dla mnie to jest smieszne chyba jest wolnosc wyboru gdzie i co chcem napisac????????:confused:
 
Świetnie zocha2005 , więc zlikwidujmy wszystkie inne tematy zostawmy tylko ten . Ale myslę ze razem ze mną zmyje się z tąd więcej mamusiek . wybrałam to forum , dlatego ze w poszukiwaniu odp nie musiałam przeszukiwac ponad 100 stron gdzie są pytania o wszystko, tylko wchodze na konkretny temat ( np. dotyczacy zdrowia) i wiem ze ktos mi odp .
każdy może pisać gdzie i co chce ? prawda ! wolność słowa . zacznijmy pytać o dolegliwości ciążowe na forach o samochodach ! przeciez mamy do tego prawo , prawda ? no ale jak wolicie , zocha2005 , przeszkadza ci porządek czy jak ?
 
Ostatnia edycja:
porzadek mi nieprzeszkadza wrecz przeciwnie ale wiesz co z tym samochodem to zes dala czadu hahahahahahhahaha:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D co ma wspolnego ciaza z samochodem ????????????a ja jednak i inne kobiety zadaly pytania w forum dla kobiet w ciazy wiec twoje porownanie bylo chyba nie z tej beczki co nie hahhaha:-D:-D
 
dzien dobry :cool2: co tu taka cisza!!!! lato przyszło i wszystkie sie lenią czy jak....
Ja nie pisałam ale bylam u gina z dzidzia wszystko ok nastepna wizyte mam wyznaczoną na 21 lipca wiec bedziemy podglądac kruszynke:-)
dzis u nas gorąco mam tylko nadzije ze nie bedzie duszno jak wczoraj...
dziewczyny odpowiedzcie mi co sadzicie o piciu kawy bo ja mam dylemat, w ciązy z corka nie piłam kawy ale tez nie miałam zadnych obowiazkow i moglam lezec cały dzien teraz musze wstawac o 7 i caly dzien na nogach a o 11 juz jestem strasznie spiąca ,wiec pomagam sobie kawa z 1płaskiej łyzeczki co myslicie czy to moze zaszkodzic?
Zycze wszystkim miłego słonecznego i spokojnego dnia oraz udanego weekendu:happy2:
 
porzadek mi nieprzeszkadza wrecz przeciwnie ale wiesz co z tym samochodem to zes dala czadu hahahahahahhahaha:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D co ma wspolnego ciaza z samochodem ????????????a ja jednak i inne kobiety zadaly pytania w forum dla kobiet w ciazy wiec twoje porownanie bylo chyba nie z tej beczki co nie hahhaha:-D:-D

było przesadzone celowo , aby uwydatnić to coby sie działo gdzyby każdy pisał co chce i gdzie chce . forum tematyczne , ok ale po to są do jasnej .... podtematy zeby z nich korzystać .
 
reklama
Aha no chyba, że tak:-)
Hehe już wczoraj zaczęliśmy, bo jak wymiotowałam to już nie dało się tego ukryć:-D a w pracy też już od dziś pewnie wiedzą, bo wczoraj zawiozłam im L4:-D
no i pewnie, ze niech wiedza...:-):-):-) idz na L4
Może się przyda też taka informacja innym dziewczynom.

Więc w Polsce jest tak że jak się idzie na zwolnienie w czasie ciąży to "teoretycznie" dostaje się 100% wynagrodzenia. Jednak w praktyce wygląda to tak, że wynagrodzenie w czasie ciąży to 100% średniego wynagrodzenia z ostatnich 12 miesięcy pomniejszone od odprowadzone składki zdrowotne (18,61%) czyli jeżeli zarabiasz 1000 zł netto to w praktyce dostaniesz niewiele ponad 800 zł.

W związku z czym przejście w czasie ciąży na pół etatu się nie opłaca zupełnie - bo to oznacza mniej pieniędzy na zwolnieniu.
no i potem macierzynski jest tez wyliczany ze sredniej z ostatnich 6 m-cy i bedzie mniejszy...
Ja jestem z Wawki

Dzisiaj jadę po mojego synusia i razem sobie pojedziemy na działkę. Mój M ma wypad motocyklowy na Mazury i będziemy sobie tylko z Lolkiem i moim psem. Nie wiem czy uda mi się wziąć od Małża mobilny internet więc Śnieżynki żegnam się z Wami do poniedziałku .

Lecę się wygrzewać na słonku
milego wypoczynku:-):-):-)
Heeej :D

Mam na imię Monika i jestem w 7,2 tyg.
Barrdzo się z tego cieszę !!!!!!!!!!!!!! :D :-D
Termin mam na ok. 17 lutego :D

Ja byłam u ginekologa w 5 tyg. i wykrył ale tylko pęcherzyk.

Mam pytanie wynikające z mojej niewiedzy :(

Mam prawą strone wzgórka łonowego wieksza od lewej czy to narmalne czy cos mi dolega :(?
witaj, mysle, ze nie ma sie co martwic jak nic nie boli... a jak bedziesz u gina to sie najwyzej zapytaj...

hej dziewczyny mam takie pytanie wiem ze mam juz sa soba 2 ale juz mi umknelo wszystko z mojej glowki
icon_redface.gif
czy we wczesnej ciazy moze mi sie napinac brzuch czy to normalne bo mam tak strasznie napiety ze nieidzie wytrzymac czy wszystko jest ze mna oki???????
icon_question.gif
icon_question.gif
icon_question.gif
icon_neutral.gif
no mysle, ze tak bo rosnie i mozesz tak reagowac bierz magnez albo no-spe i powinno sie rozluznic...
Świetnie zocha2005 , więc zlikwidujmy wszystkie inne tematy zostawmy tylko ten . Ale myslę ze razem ze mną zmyje się z tąd więcej mamusiek . wybrałam to forum , dlatego ze w poszukiwaniu odp nie musiałam przeszukiwac ponad 100 stron gdzie są pytania o wszystko, tylko wchodze na konkretny temat ( np. dotyczacy zdrowia) i wiem ze ktos mi odp .
każdy może pisać gdzie i co chce ? prawda ! wolność słowa . zacznijmy pytać o dolegliwości ciążowe na forach o samochodach ! przeciez mamy do tego prawo , prawda ? no ale jak wolicie , zocha2005 , przeszkadza ci porządek czy jak ?
a wy sie nie macie o co klocic????????????/

dzien dobry :cool2: co tu taka cisza!!!! lato przyszło i wszystkie sie lenią czy jak....
Ja nie pisałam ale bylam u gina z dzidzia wszystko ok nastepna wizyte mam wyznaczoną na 21 lipca wiec bedziemy podglądac kruszynke:-)
dzis u nas gorąco mam tylko nadzije ze nie bedzie duszno jak wczoraj...
dziewczyny odpowiedzcie mi co sadzicie o piciu kawy bo ja mam dylemat, w ciązy z corka nie piłam kawy ale tez nie miałam zadnych obowiazkow i moglam lezec cały dzien teraz musze wstawac o 7 i caly dzien na nogach a o 11 juz jestem strasznie spiąca ,wiec pomagam sobie kawa z 1płaskiej łyzeczki co myslicie czy to moze zaszkodzic?
Zycze wszystkim miłego słonecznego i spokojnego dnia oraz udanego weekendu:happy2:
ja pije kawke jedna lub dwie z plaskiej lyzeczki - do zaciazenia pilam okolo 3-4 po dwie lyzeczki kazda wiec moj organizm jest przyzwyczajony. Duzo kawy jest niewskazane bo powoduje skurcze miesni i mozna poronic... ale jedna plaska lyzeczka jak czujesz sie spiaca mysl;e, ze nie zrobi krzywdy


Pozdrawiam wszystkie i zycze milego weekendu!!!!!!!:-):-):-)
 
Do góry