reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Cześć Dziewczynki, ja po egzaminie, oczywiscie mi nie poszło ale mam to w nosie, we wrzesniu poprawki, dzisiaj tak mnie boli łeb ze poprostu chyba wykorkuje, nawet mi sie pytan nie chciało czytać, 100 osob na sali okna pozamykali, na dworze 30 stopni, duzo osob przepoconych bo to wiekszosc po pracy prosto, nie no masakra, zaduch, smród myslałam ze jajko zniose, a teraz sie kłade, wiatrak nad łbem i leże, mam nadzieje ze ten ból wkoncu minie bo od rana z nim walcze, pozdrowionka

Moni_ka mnie straszny ból męczył w zeszłym tygodniu. I w końcu nie wytrzymałam, zadzwoniłam na informację medyczną - bezpiecznym srodkiem przeciwbólowym dla kobiet w ciąży jest paracetamol (zawiera go m in APAP, ale najlepiej kupić po prostu paracetamol) - nie na wszytskie działa (na mnie np mało) ale złagodził ból i pozwolił usnąć... nie ma co się katować.

Sciskam.

Spokojnej nocki mamuśki.
 
reklama
Moj M odsypia bo wcoraj wrocil pozno , powiedzie mi czy wasi najmilsi tez caluja was w brzuszki bo moj, M od paru dni caluje brzunio na dziendobry i dobranoc odezwe sie jescze przed wyjazdem by moc , sie z wami porzegnac.
 
Dzień dobry ze słonecznej stolicy :-D

Dormark my z M ciągle jesteśmy "ostrożni". Czekamy tak naprawdę do końca pierwszego trymestru. Wtedy będziemy spokojniejsi :tak: Pamiętam że jak zaszłam w ciążę z Lolkiem to bez przerwy gadał do brzucha :-p
Rzucam się na robotę :-(

Miłego dnia Śnieżynki:-D
 
Na początek dnia i poprawę humoru

Student na egzaminie ma przedstawić 3 zalety mleka matki. Siedzi i myśli. No i wymyślił:
- Po pierwsze, jest w 100% naturalne. Po drugie - jest ciepłe (nie trzeba podgrzewać)...
... i w tym momencie zabrakło mu inwencji. Siedzi, siedzi, a czas leci. Profesor ma już oceniać, a student w ostatniej chwili wpada na genialny pomysł:
- A po trzecie - ma świetne opakowanie...

 
Dzien dobry - a ja uciekam do Pani dr. trochę się cykam bo ma nie najlepszą opinię - ale miała jedyny wolny termin do 10 lipca :(

Jak wrócę zdam relacje.

Papa
 
Hej dziewczyny...u mnie same problemy...
w poniedziałek wróciłam z pracy a mój Filip ma wysypkę...strasznie dużo na plecach i brzuchu. Poszliśmy do przychodni i pani mówi że albo alergia albo różyczka..:-(
Wysłała mnie na badanie przeciwciał ale wyniki najpóźniej będą na poczatku tygodnia....
Noc miałam straszną...nie dość ze młody nie mógł spać to jeszcze martwiłam się o fasolkę bo ta cholerna różyczka.....
Wczoraj o 22 pojechaliśmy do przychodni czynnej calą dobę....i pani doktor stwierdziła że to szkalratyna........młody ma antybiotyk...
Mi kazała się nie martwić bo tym się nie zaraża łatwo....:szok: mam nadzieję!!!
Jestem zmęczona tym wszystkim..tym niespaniem w nocy....
Teraz musimy siedzieć w domu....ehh
Mam tylko nadzieję że nic złego sie nie wydarzy ani z Filipem...ani z fasolką.....
ehhh
pozdrawiamy

Nic się nie martw. Mojej siostry synek też chorował na szkarlatynę jak ona była w ciąży z kolejnym dzieciakiem. Potem jeszcze miał ospę (2 choroby zakaźne w czasie jej ciąży), a ona urodziła zdrową dziewczynkę. Chyba nie powinnaś go za bardzo przytulać i całować, ale tego przecież nie da się za bardzo zrobić.
Będzie dobrze.
 
Witam!

Wczoraj czulam sie super. Nawet sporo posprzatalam. A dzisiaj znow mam okropne zawroty glowy, kreci mi sie jak cholera :baffled: I mam troche stracha bo zaraz musze jechac z Oliwia samochodem okolo 30 km :sorry2: No ale coz.... Bede ostrozna.

Ja zmykam bo dzisiaj wizyta u fryzjera i kosmetyczki, a nastepnie u mojej mamy i do babci na obiadek.

Kejt 3mam kciuki za wizyte :-)

Ja mam nastepna dopiero 15 lipca-chyba mnie skreci z ciekawosci do tego czasu :-D
 
reklama
Kobitki, ale Was dopadły dziadostwa... :-(

Ggosia a nie mażesz podejść do jakiegoś lekarza po interpretację wyników ? Ciąża ma to do siebie że bardzo łatwo przyplątują się jakieś bakterie i inne stany zapalne. W poprzedniej ciąży cały czas tak miałam...

Idę w poniedziałek do lekarza, więc już wytrzymam do poniedziałku. Też myślę że to może jakiś lekki stan zapalny. Najważniejsze że objawy ciążowe mam- poranne mdłości, bolesne piersi i bezsenność w nocy.
 
Do góry