reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

O rety to miło Ci nie było jak to odkrylaś, co? Mam nadzieję, że nie okazało sie to wtedy kiedy potrzebowalas sie gdzieś przemiścić z małym. Jakas taka totalna katastrofa wokół mnie - wciąż gdzies komus coś siedzieje, a to znajomej ukradli portfel z torebki, teraz od Ciebie wiadomość o wózku, naszemu pracownikowi pękła opona na szczęście zdążył wyhamować bez kolizji, nasz kolega mial takaa samą sytuację tylko, że na autostradzie i mówił, że już sie widzial w takiej sytuacji jak mój mąż. Niech ta zla passa sie wreszcie skończy :mad: :mad: :mad:

A Ty Natalya to uczona kobieta jesteś! Owocnej nauki zatem i odkrywczych pomysl do pracy na logistykę! Ale to brzmi pracana logistykę...
Mi już sie nie chce uczyć.... leniwa jestem.... życie jest trudne.... lepiej pójdę na spacer ;)
Buziaki
 
reklama
jakos mnie ta logistyka ciekawi...nie wspomne ze mam 30 chlopakow geupie na dziewczyny:) wogole na swietnych ludzi trafilam, mamy tez kontakt po za szkola...a ostatnia imnprezka byla rewelacyjna!!!!! za tydzien powtorka:)...maly jest u babci jak ja ide do szkoly i zostaje na caly weekend wiec mam troche spokoju i w dodatku pod samym domem otworzyli salon fryzjerski solarium masarz kosmetyczka...i w wekkend do puznych godzin jest otwarte:)to po ciezkim dniu na jakis relaksik sobie skocze:)
 
Bardzo dobrze - grzech byłby ciężki nie skorzystać ;D A ja po spacerku szybkim krokiem z wózkiem i za synkiem na rowerze też poczułam zdecydowany przypływ sił witalnych. NIe ma to jak cieple pory roku kiedy aż sie chce poruszać. a do tego chodzę regularnie na jogę od ponad dwóch miesięcy, więc jakaś bardziej prosta sie zrobiłam i dolegliwości dyskopatyczne ustąpiły.
A ciekawe jak tam nasza Kinga z przygotowaniami ???
POzdrawiam i do przeczytania ;)
 
kindzia ty sie nie stresuj bo jeszcze tylko 12 dni.....:)
a powiedz mi czy twoje pasierbicie jada na slub??
 
Kinga czy Ty jakiś "Hiczkokowski" scenariusz wybrałaś? Tylko sie nie denerwuj, bo pamietasz, że załość piękności szkodzi, a wielki dzień przecież tuż tuż i jeszcze kosmetyczka sobie nie poradzi, a my chcemy piękną Pannę Młodą oglądać ;)
Ostatnio w ZUS-ie wypatrzyłam u jednego z urzędników przy biurku taki tekst: denerwować sie - to mśćić się na swoim zdrowiu za głopotę innych.
Powarzam to sobie jak zaczynam kipieć..... i ku memu zaskoczeniu skutkuje!!!
Natalya i jak tam dotrzymałas postanowienia czy"cięzko zgrzaszylaś" i nie skorzystalas z dobrodziejstw usług otwartego salonu?
 
skorzystalam:) bylam dzisia u fryzjera i siedzialam prawie cztery godziny:) z fryzurki jestem zadowolona, maz poszedl sobie na masaz i w srode z nowu idzie...dobrze ze masarzystka nie grzeszy uroda:)
 
reklama
Do góry