reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

reklama
kinia piekna sukienka jak na takie patrze sama am ochote wlozyc:)..tym bardzije e mieszkam kolo 3 sklepow s sukniami...to jak patrze na te wystawy... ;D ;D
mnie nie bylo bo wczesniej tydzien byalam sama w domu a teraz pare dni we dwojke(sorki trojke:) to sie trzeba bylo soba nacieszyc...zaczely sie wakacje i mnustwo pracy:(
dostalam email od tesciowej, poczulam sie urazona bo napisala mi ze nie powinna zwracac uwagi...ale dodala tez tekst jakby to i tak byla moja wina. meza nie widzialam zeby byl tak dlugo na kogos obrazony ;D mi to pasuje:) a jak bedziemy jechac do holandii to wole sie u jego eks zatrzymac, to chociaz caly czas z jego dziecmi bedziemy:)
 
Kindzia - suknia rewelacja!! A pan młody od razy widac, od której panny młodej ;D TY mi kochana napisz już, żebym sobie wpisała w kalendarz kiedy Wasz ślub, bo mnie w czerwcu nie bedzie... zaczynają mi się wakacje. Szkoda że nad morzem, bo jakby w górach to byśmy z przyjemnością powiększyli tłum gości ;D ::) (Mam nadzieję, że nic nie pokręciłam i dobrze pamiętam, że ślub ma być w Krakowie?  ??? ) A tak to przynajmniej ciepło o Was pomyślimy :) :-*

Natalya dobrze że sie odezwałaś, bo już miałam myśli, że zdrowiem przypłaciłaś tradycyjną polską gościnność. ;D
Teściowej przejdzie, bo wnusia widzieć nie będzie jak będziecie u ex! Zobaczysz, że przemyśli sprawę i zacznie łaszenie - znam to z autopsji, niestety! :( A przeciez teściowa nidy winna być nie może, a ktoś zawsze musi wieć pada na synowe. To tak prawda zyciowa, przykro mi że też już ją musiałaś poznać.  :( 
U nas jakoś kiepsko z czasem, więc zazdroszczę Wam tego nacieszenia sie sobą. Ale chyba jeszcze nie jest źle, skoro nam tego brakuje ;)
Dziewczyny pozdrawiam i wracammdo PITÓW :mad:
 
KINDZIA100 pisze:
ciesze sie dziewczynki ze wam sie kiecka podoba  :laugh: Jak macie czas to zapraszam na 27 maja do Krakowa
Kindzia mi to się nie tylko kiecka podoba, ale też wy oboje! Mam takie przeczucie pierwsze ;), że będziecie dobrym małżeństwem. NIestety czasem w to trzeba wlożyć sporo wysiłku, żeby sie cały czas wszystko dobrze układało, ale z mojego ośmioletniego stazu uważam, że warto!
Data zapisana w kalendarzu. ;D Tego dnia będę szczególnie myslała o Tobie!!! Nasza rocznica będzie cztery dni przed Waszą :laugh:
Buźka
M.
 
ehhh MAGDALENKA jak milo ze bedziesz myslec o nas :D Przyszlego mezusia mam tak wspanialego ze nie boje sie naszej przyszlosci ;) Wiem wiem kazda tak mowi przed slubem ;D
milego dlugiego weekednuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
Kinia w super miejscu planujecie slub! Wiem co mówie bo mieszkam a raczej przed slubem mieszkalam bardzo blisko dworku ;D
 
reklama
Do góry