reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zachcianki.....

co do głodu to u mnie też dziś jakiś taki głodny dzień ;) cały dzień chodzęgłodna i sama nie wiem co bym zjadła, a teraz robiłam karpatkę, bo moja siostra i facecik mnie poprosili no i cóż
 
reklama
ja dostalam 3 kartony lodow i sa i leza bo ja wole mieso ostatnio :p choc moze sie skusze na te mietowe ....hm....to i tak najlepsze sa kabanosy ;D
 
przed chwilką przyszłam ze sklepu, bo była zachcianka na loda ale nie u mnie, mój facecik też przecież w ciąży jest ;) no a ja tak przy okazji też się zdecydowałam lecz nie jak zwykle w polewie tofi tylko dziś owocowa a dokładniej truskawkowa :D mniamm
 
Kurcze, ja też już nie mogę doczekać się truskawek :) Mam nadzieję, że się jeszcze załapiemy przed porodem.
Najgorsze jest to, że ja też cały rok czekam na pomidory, bo je UWIELBIAM, a w tym roku chyba nici z pomidorków. No ale co tam, najważniejsze, że będzie dzidzia :)
 
widzę że nie tylko za mną ciągle chodzą lody i też niecierpliwie czekam na truskawki :D jak tylko będą te normalne a nie te dmuchane pakowane w małych pudełeczkach to zrobię sobie z cukrem i śmietanką
 
oj dziewczynki a za mną juz jakiś czas chodzi smak czereśni ;Dszukałąm nawet w markietach takich czereśni w słoikach ,ale niestety,tylko wiśnie :(no i oczywiście twarde ,na pół słodkie śliwki-węgierka ;Doj normalnie cudo...arbuza juz jadłam ,ale to jeszcze nie ten smak...jak narazie wodą zadużo sączy... :)

 
Lody jadlam wczoraj, adzisiaj batonik czekoladowy ;D
A tak wogole to lasuch sie zrobilam hihihi
 
a ja to mam dzis wielka ochote na grilowane miesko. Jakas wypeklowana karkoweczke w przyprawkach i zjesc ja w sosie czosnkowym. Mniam. No a po tym loda ;)
 
reklama
Do góry