reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zachcianki.....

Oj Tusiu - ja tez mam ciagle smak na wiesmaki!!!!A maz uwielbia frytki z McDonalda i w domu robi tylko frytki 1-2-3 [chyba firma McCam - nie widze dobrze...]. Wg niego sa podobno najblisze smakowi tych z McDonalda. Choc nie sa takie cieniutkie i chrupiace... My robimy w mikrofali
 
reklama
a mnie dzisiaj wzielo na bulki i glodna polecialam po nie jak tylko wstalam ;D
mowie wam jakbym nie byla w ciazy to w zyciu bym nie poleciala po glupie bulki ;D

a mleko w tubce i te smietanki co reklamuje Dorianek to najlepsze sa pod sloncem!!! :D
 
oj tak takie mleko w tubie pychotkaaaa....

a Klaudus!!! wiem wiem maselko orzechowe tez jest mniamnusne
Gazelaczkuuuu moze Ci przylac suszonych zurawin co???
 
ja dziś bede jadla kure... mimo, że piątek... chyba że zrobie rybe... albo wprosze sie do mamy na obiadek :-)
 
zadymilam caaaaalusienkie mieszkanie :p ale to nic!!!! zrobilam jablka w ciescie!!!! i zjadlam je razem z Tymciem !!!!!! ale dobre bylo!! ;D dobrze ze Lukasza nie bylo w domu bo dostaloby mi sie za ta zadyme ;)
 
maniu, a jak robisz te jablka w ciescie? to w takim nalesnikowym plasterki jablek? czy cos innego? .... bo mi WILCZEGO apetytu narobilas... ;D
 
O rany, uwielbiam czytać co gotujecie, bo zawsze mi to weny do gotowania dodaje. No i przy okazji mam już wymyślony obiadek na Wielki Piątek - nalesniki z jabłkami :D
 
reklama
ja na jutro zrobie postna grochowke albo ryz zapiekany z owocami
a dzis poraz [ierwszy w mojej ciazowej historii najadlam sie sledzi!!!! ale dobre byly ;D
 
Do góry