reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zachcianki.....

A ja dzis zjadlam mleczko w tubce. Mniam A dzisiaj mam wielka zachcianke na....meza :p
Gazelaczku te frytki lubie. Mniamm
 
reklama
hm... powiem Wam w skrytosci, ze tez mam chetke na mojego lubego. Wyposcilam sie ostatnio ;D ;D ;D

a poza tym robimy wolowinke z pomidorami, bo obydwoje mamy anemie
a jak troche odzyskamy energii... ;) ;D
 
Ja dzisiaj bede zajadac ziemniaczki, kefir i jajko sadzone, no i postanowilam sobie troszke postu na dzis wprowadzic ze slodyczami, hmm ciekawe czy mi sie uda wytrzymac ;D ;D ;D
 
Elfiko, to menu na dzisiaj mamy takie same :) My uwielbiamy kefir, no i często w piątek taki obiadek sobie serwujemy :)
 
Mniam mniam ja tez uwielbiam zmieniaki, jajko, ogórnki kiszone i kefir. Pysia.
Ale dziś moja mama przygotowała jakis pysznosci. I wiecie co wogole nie zamierzam sie oszczedzać. U rodziców jest zawsze tak dużo dobrego jedzenia...juz sie nie moge doczekac.
Bede jesc przez te wszytskie dni tylke ile mi sie zmieści :-)))))
 
Ostatnio pożeram ogromne ilosci lodow i soku jablkowego ;D
Mam tez ochote na nalesniki z owocami i bita smietana i chyba sobie takie jutro zaserwuje :laugh:
 
Natomiast ja jestem dziś cały dzień głodna. A że wstałam wczesnie, to i śniadanko miałam wcześniej i obiadek i głodna jestem...
 
reklama
Do góry